מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הציפיה זה כנראה הדבר שהכי פוגע ב- בשנים האחרונות. הן אם היא נוצרת מהצהרות מרחיקות לכת שלהם או מצורך (על סף הנואש) של אנשים בתקווה לתחרות, מהפך בצמרת וירידת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omertgm - על חלק בוודאי, על חלק אישור "רישמי" מהמקורות שלו, תקשיב לוידאו לפני שאתה נובח סתם.

אתר מחשבים רוסי העלה בטעות למכירה את אחד המעבדים מההדלפה:

https://wccftech.com/amd-ryzen-3000-zen-2-cpus-ryzen-9-3900x-ryzen-7-ryzen-5-listed-online/amp/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכין כיבוד ליכבוד השידור החי מCES :-).

זה זם יום חגיגי עבורנו, זכינו להיתקדמות רצינית בשנתיים האחרונות והעתיד ניראה מבטיח עוד יותר, עכשיו אנחנו צריכים לעמוד בקצב של החידושים והקידמה :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

אני מכין כיבוד ליכבוד השידור החי מCES :-).

זה זם יום חגיגי עבורנו, זכינו להיתקדמות רצינית בשנתיים האחרונות והעתיד ניראה מבטיח עוד יותר, עכשיו אנחנו צריכים לעמוד בקצב של החידושים והקידמה :-).

כל ההתקדמות באה עם עליה במחיר, התחרות לא ממש קיימת או עושה את שלה. לא ממש משהו להתרגש ממנו.
צריך בעיקר לנסות לעמוד בקצב עלית המחיר של המוצרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליה במחירים? אין תחרות? על מה אתה מדבר?

AMD מוכרת היום עם 6 ליבות ו 12 נימים במחיר שאינטל מכרה לנו שנים עם 4 ליבות ובלי HT.

אם לא היתה נכנסת לתמונה זה גם היה ממשיך ככה עוד שנים.

בדור הבא זה יהיה 8 ליבות ו 16 נימים באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בGPU המצב שונה, אבל אני חושב שזה כמו המצב לפני עידן הZEN, פושט קודם חזרו לתחרות בCPU ועכשיו נקווה שדבר דומה יקרא בGPU ואנחנו על הגל, האמת אני מיתרגש יותר בבנית מחשב פאסיבי אז כרטיסים ברמה של 580 + מעבל 8 ליבות עם צריכת חשמל נמוכה ביזכות ה7NM ויש מחשב שקט לחלוטים(כי גם הSSD ניהיו זולים) :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...