מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד: אין אתר של הצבעות שנוכל לעלות שבו נציין שקהילת החומרה בישראלHWZONE  מבקשת להיכלל ברשימת תפוצה של REVIEW SAMPLES וכל חובבי התחום בארץ יצביעו לכם? ?

ככה שעד שנגיע להשקה אתם גם תיהיו ברשימת תפוצה ? לדעתי מגיע לנו מאוד כי יש לAMD הרבה קהל פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

תגיד: אין אתר של הצבעות שנוכל לעלות שבו נציין שקהילת החומרה בישראלHWZONE  מבקשת להיכלל ברשימת תפוצה של REVIEW SAMPLES וכל חובבי התחום בארץ יצביעו לכם? ?

ככה שעד שנגיע להשקה אתם גם תיהיו ברשימת תפוצה ? לדעתי מגיע לנו מאוד כי יש לAMD הרבה קהל פה בארץ.

אנחנו כרגע בתהליכים... שוב... עם . תאמין לי שחשוב לזון לסקור , ועשינו את זה קצת בפעם האחרונה בדורות FX ולפני זה בפינום למיניהם. עד עכשיו השגנו רייזנים בעיקר מהלוואות, מצב לא אופטימאלי בכלל.

אנחנו מוכנים להקדיש את כל הכלים שיש לנו בשביל לעשות זאת, אבל כמו שאומרים הפוליטיקאים זה חייב להיות דו-שיח.

אנחנו נדע קצת יותר על מצבנו עם בהמשך החודש, אני מאמין.

כרגע גייסנו בערך 7-8 כרטיסי מסך להשוואות של RTX 2060 שיצאו עם הביקורת של גרסת בקרוב. רדאונים גם במו"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני בטוח, פשוט שיהיה לכם רוח גבית מהקהילה שמראה שעשרות אלפי הצבעות בעד  וכו' ככה שAMD לא יוכלו לסרב כי אחרי הכל גם לאתרים עם פחות חשיפה משלכם יש REVIEW SAMPLES, אני בטוח שהם רואים את כמות המישלוחים לארץ, יהיה טיפשי מצידם לא להקדיש לכם דוגמיות.

אני סומך עליכם :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכרז פה מעבד שמתחרה ראש בראש (כרגע, בתדר שעדיין לא סופי, מה שאומר שבתדר הסופי כנראה יעקוף אותו) ב 9900K, שהינו מעבד חם בטירוף, יקר בטירוף שמצריך לוחות אם יקרים וקירור לא סטנדרטי - וכל זה בכ 2/3 מצריכת הזרם של ה 9900K. בנוסף ליסה סו כבר הכריזה ש 8 ליבות זה לא המעבד הכי גדול שהם ישחררו, ז"א שרייזן 3 יגיע כנראה עם 12 או 16 ליבות כפי שציפינו. אם זה לא מרשים זה רק בגלל כנראה שלחלקכם יש רמת ציפיות לא הגיונית.

לגבי הווגה 7, לא חדשות מרעישות בהחלט, אבל עדיין טוב שיש תחרות (קצת יותר זול, כפול כמות הזיכרון מה שדי חשוב ב , ו 3 משחקים די מרשימים מתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אחרי הכל כל התצוגה של אינטל הייתה שה9900K הוא WORLDS FASTEST והינה ליסה באה כמה חודשים אחרי ואמרה- HOLD MY Champagne ובום חיסלה אותו ב75W עם מעבד שכנירא הביכלל לא בגירסה סופית, בנוסף למי שצריך יותר מ8 ליבות היא רמזה שיקבלו גם 16 ליבות כניראה שיהיה סביב ה2X ביצועים מ9900K, מה שיביא בהשקה לניעור רציני של שוק הCPU כמו שליסה טענה ויחסל את שוק הHEDT הקיים של (כל עוד הלקוח לא חייב מוצר של לשימוש ספציפי)- לפחות עד למוצרי ה10NM שח , גם אז צריך ליזכור שהמחשבים הרבים כבר ישודרגו לAMD ולכן עיקר המכירות יהיה במחזור שידרוג הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עקבתי מספיק על ההכרזות אבל הראו משהו חוץ מתוצאת cinebench?

מה שהיה יכול לשנות הרבה בשבילי בכל אופן בהצגה הזאת זה אם הם היו עושים שינוי אפילו פיצפון בארכיטקטורה שלהם בכרטיסי המסך ומוצאים דרך לייצר את הכרטיס בלי שמאלץ אותם לתת את אותם המחירים כמו נוידיה ולהרוויח הרבה הרבה פחות על כל כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

הוכרז פה מעבד שמתחרה ראש בראש (כרגע, בתדר שעדיין לא סופי, מה שאומר שבתדר הסופי כנראה יעקוף אותו) ב 9900K, שהינו מעבד חם בטירוף, יקר בטירוף שמצריך לוחות אם יקרים וקירור לא סטנדרטי - וכל זה בכ 2/3 מצריכת הזרם של ה 9900K. בנוסף ליסה סו כבר הכריזה ש 8 ליבות זה לא המעבד הכי גדול שהם ישחררו, ז"א שרייזן 3 יגיע כנראה עם 12 או 16 ליבות כפי שציפינו. אם זה לא מרשים זה רק בגלל כנראה שלחלקכם יש רמת ציפיות לא הגיונית.

לגבי הווגה 7, לא חדשות מרעישות בהחלט, אבל עדיין טוב שיש תחרות (קצת יותר זול, כפול כמות הזיכרון מה שדי חשוב ב 4k, ו 3 משחקים די מרשימים מתנה).

זה לא שזה לא מרשים , פשוט אין פה שום דבר חדש. רק אישור חלקי לדברים שכבר שמענו ולכן זה לא ממש מרגש.

לגבי הווגה 7 , לא רואה פה שום תחרות , חזרה על מה שהיה עם הווגה מדור קודם. כרטיס שהוא יקר מדי ביחס לביצועים שהוא מספק.

כבר דיברנו על זה פה המון פעמים , שוק הכרטיסים הגרפים בשלב הזה הוא BY PRODUCT. נוידיה ו מפתחות כרטיסים לשרתים ,לא למשחקים.

הכרטיס הזה הוא דוגמא מצוניית , אפילו אומרים שזה לא כרטיס שמיועד למשחקים.

הם מציבים אותו מול ה כי אין להם שום דבר אחר לשים כרגע כתשובה לנוידיה אבל אני מהמר שכמות הכרטיסים שיצאו למכירה תיהיה קטנה בדיוק כמו בדור הקודם. אני גם לא חוזה ממש ביקוש לכרטיסים האילו במחיר כזה (ועם HB2 זה גם לא אפשרי כנראה להוריד את המחיר)

בקיצור שוב נכנסים לתקופת המתנה ל בתקווה שיספק ביצועים טובים במחרים תחרותים.

הבעיה היא שבזמן הזה נוידיה גם עובדת ועד שנראה את NAVI , נוודיה כבר יהיו בדרך לכרטיסי 7NM משלה שיהיו עוד יותר חזקים ועם טכנולגיות של RAY TRACE ו שבנתיים יתבגרו ,ישתפרו ויתחילו לקבל יותר ויותר תמיכה.

אם היו יוצאים עכשיו עם שמצליח לתת יחס עלות/תועלת טוב הם היו מצליחים לחזור לעיינינים בדיוק בתקופה שנוידיה מקבלת המון ביקורת גם על הכרטיסים וגם על המחירים. עוד חצי שנה זה עלול להיות מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...