מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הניסיון לגזור מתחום ה-CPU של עבור ה-GPU לא מתאים.
לא מדובר באותם תהליכים וזה לא אותו "רעיון מסדר" שמניע את שני המסלולים. למרות שמדובר באותה חברה אלו 2 חטיבות נפרדות שנוקטות באסטרטגיה שונה בשלב זה לפחות.
מציע לעשות הפרדה בין הנושאים. זה לערבב שמן ומים. זה יוצר כדוריות קטנות שכאילו מתערבבות כשמנערים  חזק ואז חוזר לקדמותו ברגע שלא משקיעים אנרגיה חיצונית.
AMD אולי יוציאו מוצר מהפכני או לפחות משתלם אך חובת ההוכחה עליהם ולא נשאר להם קרדיט לבזבז שאפשר לבנות עליו תקוות.
הם ככל הנראה ימשיכו להביא מוצרים משתלמים בתחום הבינוני ובתחום הגבוהה יגיע שינוי (אם וכאשר) רק במקביל להצטרפות אינטל למשחק ומשם זה נעלם גדול מדי כדי לשער מה יהיה אך הכף לא נוטה, לדעתי, לטובת מבין השלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אצל mindfactory עדיין, 2700x מוכר הרבה יותר אפילו מאשר 8700k .... 

**אם רוצה נתונים תיכף אביא - צרך קודם לקלח את הזאטוט... :) בן החמש 

אז השאר בהאזנה

שוב אני לא טוען שמה שאמרת לא נכון, אבל ההצגה של הדברים היא מגמתית, קשה לי להאמין שה 2600 ו ה2700 ימשיכו למכור באותם מספרים, המספרים היפים הללו הם תוצאה של מספר דברים

1. לא מעט אנשים חיכו עם השדרוג.

2. תקופת החגים מעבר לים מאופיינת במכירות.

3. הפלטפורמה של היא הרבה יותר customer friendly ומאפשר שדרוגים, לכן שדרוג שם הוא קל יותר על הכיס.

בנוסף אני לא אתפלא אם המכירות אף יירדו דרסטית ככל שנתקרב לחודש אפריל וזה לא יראה על מגמה של חוסר עניין במוצרים של אלא פשוט אנשים מחכים ל 2, וכמובן שזה טבעי שלאחר השקה של מוצר חדש יש ביקוש גבוה ולאחריו הביקוש יורד.

כן יש מגמה של עלייה דרסטית של המכירות של מוצרי בשוק המעבדים, אך זאת עדיין לא מהפכה, מהפכה תהיה אם יצליחו לשמר ואף לשפר את המצב לאורך זמן גם כאשר תציג מוצרים חדשים.

ולכל חובב חומרה זה דבר שצריך להעלות חיוך.

עכשיו נקווה שamd תצליח לסגור את הפער בשוק הגראפי לפני שאינטל וnvidia יתחילו מלחמה וישאירו אותה מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, עומר צודק במידת מה שבשרשור זה ערבבנו CPU עם עולם ה- GPU בגלל שסטינו מהנושא.

יחד עם זאת דיון אחד מוביל לאחר, כך שחטא חמור אין בכך. כל עוד אנו משכילים ומחליפים דעות וידע, דיינו.

שנית,

k534d הנני שמח שהנך מקבל את הטענות אודות פילוח השוק, וכי אינני צריך לעשות שמיניות נוספות באויר על מנת לרצות

או לשכנע הלאה. אך יחד עם זאת הנני חייב לך חוב - הצגת נתוני המכירות גם של 8700k לעומת 2700x 

ולהראות לנו ולקוראים, כי גם בהצגה שכזו עדיין 2700x מוכר יותר.

למזלי כבר עשיתי זאת לפני זמן מה בפורום, כך שהדבר נחסך ממני (טוב שהזכרון עודנו עובד).

כל שהנני צריך זה ללנקק לפוסט המתאים, אז הנה הוא לנוחיותנו ועיונך:

https://hwzone.co.il/community/topic/589201-סבירות-גוברת-ש-ryzen-3700x-מעבד-16-ליבות/?page=4&tab=comments#comment-5128960

כמו כן בשקף הבא יש לנו את התפלגות המכירות מדי חודש בחודשו לפי דגם, כך שאפשר ישר לראות,

כי הגרף של מכירות 2700x (אדום מנוקד) גדול יותר מהגרף של מכירות 8700k (צהוב).

לנוחיותנו והתמצאותנו הזריזה סימנתי בחיצים:

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי משהו נקודתי כרגע במתח הרווחים על מעבדי אצלם, שאינו משאיר להם מספיק בכדי להתעסק במכירת מעבד לבד.

ועל מנת שזה ייצא להם משתלם רווחית, צריך לקנות ביחד עם המעבד עוד רכיבים, כמו למשל מחשב. זה עושה לי שכל ונותן

איזה שהוא הגיון בגישה שהם מציגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שיש מחסורים בכל העולם במעבדי . אני מכיר כמה וכמה ספקים וכולם ציינו את זה. יתכן ש KSP יושבים על מלאי חריד (ולא מנהלים אותו נכון כנראה), אצל רב הספקים בעולם יש מחסור רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אולי משהו נקודתי כרגע במתח הרווחים על מעבדי אינטל אצלם, שאינו משאיר להם מספיק בכדי להתעסק במכירת מעבד לבד.

ועל מנת שזה ייצא להם משתלם רווחית, צריך לקנות ביחד עם המעבד עוד רכיבים, כמו למשל מחשב. זה עושה לי שכל ונותן

איזה שהוא הגיון בגישה שהם מציגים.

הם מרוויחים יפה על כל מעבד, פשוט מעדיפים למכור את המעבדים לאנשים המבקשים מחשב קומפלט ומתעקשים על , מן הסתם עסקה שמניבה יותר רווח על מכלול הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...