מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 60 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

@djelectric סלח לי מראש על כל התגובות הציניות. יש כאן מתוסבכים שדרשו את זה..אני לא מאלה שמתנצלים שהם קולטים לקקנים,

או כאלו שמסלפים דברים כדי להצדיק את מה שהם מאמינים בו.. אני ישיר, לפעמים מתחמם מהר.. אבל יש לי מודעות עצמית שזה משהו

שאין להרבה טרולים* ( ביטוי ) באינטרנט. דווקא אלו שקוראים לי בריון מקלדת ( LOL ), לא מבינים שסך הכול אני שופך לתגובה

מה שיש לי בראש, אני מנסה להחזיר קצת את הפורום לרמה שהוא היה לפני הדיון הגרוע הזה. משחיטת כבשים ל זה הפך לפסים אישיים..

הדיון הזה היה רקוב, נהיה רקוב, לא לוקח בו יותר חלק ואני מאחל לכולכם*, כולל הלקקן וזה שלא מבין כלום.. רק . הכי חשוב ורלוונטי.

בה ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסיבה שהדיון הזה נשאר כל כך ארוך הוא שהאורך משרת אותי.

משרת אותי לדעת שיש 5-7 משתמשים שמרכזים את כל הדיונים שלהם במה שהפך להיות צ'אט אישי. אם כל הבלאגן מתרכז לחיטול אחד, קל להחליף.

החיטול הזה כבר דולף. זמן לנעול את הדיון.

אני מבקש בזאת למען נקיון הפורום:

* לא לפתוח דיון על כל סרטון שעולה ביוטיוב לכל נושא

* לרכז מידע בדיונים חדשים בצורה טובה

* לא לצאת אחד על השני - כולנו אנשים מאחורי מקלדות, בלי רגשות מיותרים. הרי אם כולנו נשב בחדר אחד כמו חבורה של אנשים מבוגרים אנחנו לא נתנהג באותה צורה אחד כלפי השני, נכון?

* מי שלא טוב לו לבריאות, יכול לבקר פחות. המלצה חמה שלי, בשביעי ליולי כל ה-NDA הגלובלי יוסר בארבע אחה"צ. גם בHWzone.

* יש אפשרות התעלמות ממשתמשים שמעלימה מהם הודעות - עצה שלי, לדלג עליהם יעשה רק טוב לשני הצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו גם:

כרטיסי רדאון - פה

מעבדים, לוחות וכו- בפורום המתאים בבקשה.

ועוד משהו - אני יודע שיש משתמשים נסערים שרוצים עונש למשתמשים אחרים, ושלא תחשבו שזה שאני לא מחלק עונשים בפומבי אומר שהדברים נשארים כדברם ושלא תהיה הענשה בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...