מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 59 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

אם ראית את הסירטונים הוא הראה שיש דברים שנטענים בדיליי, אם זה הנוף שלוקח לו זמן להיטען. ואני מאמין שזה לא רק זה. תהיה בטוח שאתה מפסיד יותר מ-2FPS. עצם המחשבה שהכרטיס מסך החדש שרכשת מנוצל ב-60% יגרום לבנאדם למהר לשדרג שילוש.

אם נגיד יש איזה משהו שרץ ברקע כמו עדכון או משהו. לא נופלים ברגע הזה 2FPS בלבד אלא יש stutter, יש תקיעות שמתרחשות בזמן משחק וזה לא כיף...

נניח וזה היה מקובל עליך. אבל במשחקי רשת זה ביכלל לא מקובל וזה ממש מפריע.

עוד משהו שאני יכול לחשוב עליו בשביל למנוע את התקיעות האלו הוא VSYNC. אבל אני אף פעם לא מפעיל אותו ביגלל הדיליי שהוא מוסיף. יכול להיות שאתה מפעיל אותו וזה מה שעוזר לך. אבל במשחקי רשת זה יגרום לשחקן היריב יתרון עליך.

יוטיוברים, אלו שזה מקצועם, מטרתם להבליט את מה שלא טוב או דורש שיפור ובלא מעט פעמים זה נעשה בצורה מוגזמת. אלו הם "חוקי הפורמט", זה נדרש ע"מ שיהיה להם על מה לדבר, כדי שיהיו להם "מספיק" צפיות וכו'. נא לא להפוך אותם לגורואים או "גאונים" שדבריהם קודש.

לא הייתי נגרר יותר מדי אחרי מה שהם אומרים ולוקח בפרופוציה ובעיקר חושב פעמיים מה עיקר ומה תפל.
יש להם אינטרס והוא לא עולה בקנה אחד עם האינטרס שלך.

להביא שטף סרטונים על תקיעות במשחקים כמו שהולך פה מרגיש כמו מסע שכנוע עצמי ללמה הגיע הזמן לשדרג.
זה כמו ללכת למוסך, לשבת שם כל היום ולראות כמה מכוניות כמו שלך זקוקות לטיפולים, להתבאס על הרכב שלך ולהחליט שחייבים להחליף אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

לך חפש את החברים שלך חביבי. קלטתי מאיפה צצת. אתה לא מבין בכלום ועל שני ערוצי יוטיוב מבוסס הדין שלך. אני בספק

עם אי פעם נגעת בקירור מים או הרכבת מחשב לבד מאפס.

אז נגמרו העובדות ועברנו להשמצות? בוגר...

בריון של מקלדת - אם היה לך שמץ של מושג מה אני עושה ביום יום ומה הניסיון שלי, לא היית קופץ מעל הפופיק. תמשיך לחיות בחלומות, אני אמשיך להינות מגיימינג איכותי 😉

וצודק, הגיע הזמן להפסיק את הדיון הזה, אתה תמשיך לשכנע את עצמך שמעבד I5 עם 4 ליבות מספק לך חווית משחק איכותית ואני אמשיך להינות מחווית משחק איכותית באמת עם חומרה באמת ראויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

הנה עוד אחד שחי על הירח. כל הסוקרים ברשת מקבלים X - והחולמים פה משכנעים את עצמם שלהם יש זהב ביד. הנה שוב למקרה שפספסת, SHADOW OF THE Tomb Raider - מינימום שנופל ל 44 פרייימים ב 1080P בלבד, BF5 שנופל ל 50 FPS במינימום ב 1080P בלבד - ואלוהים יעזור לך אם תנסה לשחק ב 1440P. עזבו - אני התייאשתי - תמשיכו לשכנע את עצמכם שאתם מקבלים 300FPS עם מעבד I5 עם 4 ליבות. בהצלחה:

מה זה קשור ? למה אתה משקר בפרצוף של כולם ? מי פה מנסה לשכנע מישהו אחר ש i5 2500K נותן 300 או 200 איפשהו ?

מדברים פה על שחיק. על 60*, מרבית הזמן. בתור בן אדם בוגר אתה נורא קשה.. אתה מסלף את הדברים.

אף אחד לא אמר, כולל אני - שבכל הכותרים ( 95% אמרתי ) לא יהיה שום dips. אתה נותן במה לעצמך עם שקרים.

אני אמרתי - רוב המשחקים - עולים מעולה, על 4.2 ! אני אפילו לא על 4.4\4.5 שזה לא משהו שאני מתכוון בכלל לנסות כי המעבד

הזה כבר שנים אצלי ואין לי כוונה לנסות.

חלאס ל-ח-ר-ט-ט. תקרא מה כתבתי לפני שאתה מזיין את המוח עם ה shadow of the tomb ועוד משחק וחצי, לעומת עוד 30 משחקים

שעולים טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אז נגמרו העובדות ועברנו להשמצות? בוגר...

בריון של מקלדת - אם היה לך שמץ של מושג מה אני עושה ביום יום ומה הניסיון שלי, לא היית קופץ מעל הפופיק. תמשיך לחיות בחלומות, אני אמשיך להינות מגיימינג איכותי 😉

בריון של מקלדת ? אני הזמנתי אותך לקפה אליי הביתה. ואתה עדיין מוזמן. זה לא אומר שאני לא חושב שאתה חתיכת amateur שאין לו מושג

והוא רק בא לפרסם ולטחון סרטונים.

אתה מוזמן.. אני לא בריון ואני האמת ילד טוב. תשאל את אישתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

זה לא אומר שאני לא חושב שאתה חתיכת amateur שאין לו מושג

והוא רק בא לפרסם ולטחון סרטונים.

ואני חושב שאתה ישראלי טיפוסי שיש לו X ביד ומנסה לשכנע את כולם שה X הזה זו הקנייה הכי טובה שהוא עשה בחיים שלו כי הוא יודע הכי טוב בעולם. הגיוני וטיפוסי לחלוטין, רק חבל שאתה מנסה לשכנע גם את שאר העולם בכך.

זהו, בזאת הסתיימה תוכניתנו להיום, צריך לעצור מתישהו את בזבוז הזמן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huber,

כל עוד תרצה להשאר ילדותי ולפרסם סרטוני יו טיוב בתור "האמת שלך", גם כשאתה בכלל מפרשן את הנאמר בהם בצורה שגויה,

עד רבה. המשך בכך. אך לטעמי הדבר לא יקדם אותך לשום מקום בריא או מועיל.

מצד שני היה ותרצה, אנכי גר במרכז הארץ, במושב בשרון.  קפוץ לבקר ואף להתכבד על כוס קפה (שאתה תביא איתך 🙂)

כי משוכנע אנכי לאור הסברך מקודם, שמה שתביא יהיה טוב יותר מהקפה שאני יכול לארגן עבורך אצלי.

יש פה שתי מכונות באותו חדר עבודה עם מעבד 2500k, שתיהן אגב על 4.4 - תראה איזה כיף לי, לא רק אחת.

יש בראשי שבהם 1080ti. המסך הוא 1080P כך שה GPU לא מהווה צוואר בקבוק, המעבד משוחרר לתת את כל המיץ שיש לו.

בוא, תתנס בהן. למד על בשרך תוך כדי לכלוך הידים בגריז - אין דרך אחרת ללמוד ולחוות חווית משחק ב- 100-200FPS.

תביא אתך את המחשב שלך גם, נערוך לך מבחן עוור אם תהיה המסוגל לחוש הבדל (ננתק לך את הצגת ה- FPS בצד).

בקורך יצולם ולאחר מכן ישודר פה לעיני כל החברים, כדי שכולם ילמדו (ביחד איתך) את השעור הראשון בתחום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אתה בכלל עם באף קבור בטוסיק של nec ועכשיו גם של huber.. שמתי לב שאתה אוהב "לנסות להתסיס" אותי, כי אתה

משער שאני איש מלא באמוציות.

אתה צריך להוציא את האף\לשון משם.. כי כולם רואים שאתה מלקק בלי הפסקה חביבי... כל אחד והקטע שלו. אתה אוהב ללקק

לאנשים מסוימים בפורום ציבורי, כנראה שזה הקטע שלך.

ציטוט של coch

אתה נראה לך מדבר עם טרול כמו ההוא שמלקק ל nec ? אני משחק עוד מלפני שהפורום הזה היה קיים.

ציטוט של coch

בריון של מקלדת ?

שמע מה שפיך מדבר! איכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ואני חושב שאתה ישראלי טיפוסי שיש לו X ביד ומנסה לשכנע את כולם שה X הזה זו הקנייה הכי טובה שהוא עשה בחיים שלו כי הוא יודע הכי טוב בעולם. הגיוני וטיפוסי לחלוטין, רק חבל שאתה מנסה לשכנע גם את שאר העולם בכך.

טעות חמורה. יש לי ביד 7700K. אני לא מנסה לשכנע אף אחד פה לקנות i5 2500K, או שתתמודד עם מה שאני כותב לך או שתברח

זה לא משנה לי, יש לי עוד שעה נסיעה גם ככה עד נתבג.

אני ימליץ לכל אחד פה בפורום שישאל אותי היום, לרכוש מעבד רייזן. אין להמלצה הזו שום קשר לדיון הזוועתי הזה.

אתה פתחת פה דיון על i5 2500K שאין לך אני מניח, אז תתמודד עם האמת שלא מתאימה לך. שהוא מריץ, ומריץ כמו גדול את רוב*

המשחקים המודרניים.

אתה לא חייב* להתמודד עם זה. אתה פשוט ממשיך להגיב אז אני עונה לך בחזרה.

אני ישראלי ? כן. טיפוסי ? לא יודע, תלוי את מי שואלים. מה הקטע huber ? מה לא טוב לך ? שאני עונה לך בפנים.. בדיון שלך ?

שבעצם אין לך מושג בחומרה אם אתה נשען על הסרטונים האלה כאילו הם התורה שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

יש להם אינטרס והוא לא עולה בקנה אחד עם האינטרס שלך.

סך הכל אני מסכים עם הדעה שלך אבל לא עם כולה.

כמובן שאם אפשר למשוך עוד עם מעבד X זה תמיד טוב.

אבל בנאדם רוכש כרטיס מסך חדש ובסוף רואה שהוא לא מנצל את כולו. הגיוני שדבר כזה קורה? כן.

ומתי תגיד לעצמך שזהו אני עכשיו צריך לשדרג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

omertgm  - עזוב רגע את הסטנדרט שלי, בוא תגיד לי איך אתה מצדיק משפט כזה...

אם יש לו את המעבד הזה ביד מומהר ומניחים שהוא לא משקר או מטריל סתם (אני אישית לא חושב שזה המצב) לא רואה בעיה במשפט.
המעבד הנ"ל מספיק לצרכים שלו ומספק לו חווית משחק נהדרת לטעמו. אי אפשר ואין תוחלת להתווכח על טעם וריח ועל זה כל האמוציות יוצאות פה (בצורה מאוד משעשעת יש לומר, לכן אני נשאר אבל מנסה לא להיכנס לחגיגה).

יותר מכך, לי יש i5 2400 נעול והוא גם לגמרי עומד בציפיות שלי ממה שאני משחק. לגמרי טוב לי איתו ואלמלא עריכת סרטונים שאני עושה לאחרונה גם לא הייתי שוקל להחליף אותו בעשור הקרוב. וגם ככה האו סוחב סבבה.
האם הוא יריץ את מה שאתה מדבר עליו בסטנדרטים שלך, כנראה שלא אבל ממש לא מפריע לי שזה לא ירוץ על משחק שאני לא מתכוון להריץ.
להתבאס על המעבד המיושן שלי בגלל שיש איזה וטיובר מהולל, יהיו לו כמה עוקבים וצפיות ככל שהיו- זה ממש לא אני.

כל אחד מדבר פה על זווית אחרת של אותו נושא מבלי להבין זאת (מה שמאוד סטנדרטי בדיונים ווירטואליים) אבל חלק מתבהמים אחד על השני. מקחת קרה או סקס (או שניהם, לאו דווקא בסדר הזה) מומלצת לפני שרושמים זבל דיגיטלי. ככה להירגע קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

huber,

כל עוד תרצה להשאר ילדותי ולפרסם סרטוני יו טיוב בתור "האמת שלך", גם כשאתה בכלל מפרשן את הנאמר בהם בצורה שגויה,

עד רבה. המשך בכך. אך לטעמי הדבר לא יקדם אותך לשום מקום בריא או מועיל.

מצד שני היה ותרצה, אנכי גר במרכז הארץ, במושב בשרון.  קפוץ לבקר ואף להתכבד על כוס קפה (שאתה תביא איתך 🙂)

כי משוכנע אנכי לאור הסברך מקודם, שמה שתביא יהיה טוב יותר מהקפה שאני יכול לארגן עבורך אצלי.

יש פה שתי מכונות באותו חדר עבודה עם מעבד 2500k, שתיהן אגב על 4.4 - תראה איזה כיף לי, לא רק אחת.

יש בראשי שבהם 1080ti. המסך הוא 1080P כך שה GPU לא מהווה צוואר בקבוק, המעבד משוחרר לתת את כל המיץ שיש לו.

בוא, תתנס בהן. למד על בשרך תוך כדי לכלוך הידים בגריז - אין דרך אחרת ללמוד ולחוות חווית משחק ב- 100-200FPS.

תביא אתך את המחשב שלך גם, נערוך לך מבחן עוור אם תהיה המסוגל לחוש הבדל (ננתק לך את הצגת ה- FPS בצד).

בקורך יצולם ולאחר מכן ישודר פה לעיני כל החברים, כדי שכולם ילמדו (ביחד איתך) את השעור הראשון בתחום זה.

באמת נראה לך ש almighty huber יוריד את עצמו לעם, יצא מהבית בצפון תל אביב עם המסכי ו ה 2080Ti שלו - אלייך

עד המושב בשרון.. ? כדי להתקרב ל i5 2500K ? ויוותר על גיימינג איכותי.. ? ובילוי מול היוטיוברים שלו ?

הדיון הזה מוציא את הציני שבי שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

סך הכל אני מסכים עם הדעה שלך אבל לא עם כולה.

כמובן שאם אפשר למשוך עוד עם מעבד X זה תמיד טוב.

אבל בנאדם רוכש כרטיס מסך חדש ובסוף רואה שהוא לא מנצל את כולו. הגיוני שדבר כזה קורה? כן.

ומתי תגיד לעצמך שזהו אני עכשיו צריך לשדרג?

אני אגיד לו שהוא שוטה שקנה כרטיס מסך שלא מותאם למערכת שלו בלי לחשוב על זה קודם.
ממש כמו לקנות מסך, להבין שהרזולוציה לא מאפשרת לשחק "כמו שרוצים" ולחזור חזרה לאחור.
אין בעיה לעשות את זה וגם לא כל כך נורא, פשוט זה מאוד לא יעיל ומתסכל לחינם ואפשר להימנע מכך די בקלות. רק להתעניין קצת ולהישאר אובייקטיביים למה שנחוץ לך באמת ולא לרדוף אחרי דעות ורצונות מדומיינים של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

אמרתי את זה לפני 20 עמודי דיון שצריך לסגור כל עוד מתגלגל יפה ואיכשהו רלוונטי, לא הקשיבו לי...
מאז יש לא מעט גועל נפש שהגיע עד כדי מחיקת פוסטים שהיו מוגזמים לגמרי, גם כמה מהאחרונים פה היה טוב שלא ימשיכו להתקיים.
ככה זה כשהנושא הוא כל מה שרוצים שהוא יהיה בלי שום מיקוד או תכלית.
מי שבעד לנעול שייתן פה בחץ אדום למטה 🔻

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...