מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 44 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

מנצל את ההזדמנות להזכיר לכל החברים, שלא משנה עד כמה טוב יהיה ריזן 3000,

היה ותרצו להצטייד בפלטפורמה החדשה הזו, לא לרכוש מיד את האצווה הראשונה שתצא ביולי.

מומלץ בחום רב להמתין לפחות עד אוקטובר/נובמבר, יהיו לא מעט באגים תקלות ותחלואי ילדות בהתחלת הדרך. 

תנו ליצרנים לתקן את לוחות האם והמעבדים בריויזיות הבאות. סבלנות היא המפתח.

באמת שלא יקרה כלום אם ממתינים עד נובמבר - זה לא שאין לכם על מה לעבוד בינתיים.

+1.
למרות שהלוחות ניראים מצויין, אני גם בדיעה של לחכות לREV1.1.
אני ביכלל בכיף הייתי זורק את המעבדים ללוח B450 סביר בהתאם לפיצרים שאני צריך, מעדיף לקבל יותר ליבות מאשר לשלם עוד 100$ פלוס על אם אני לא מתכנן מראש רייד PCIE4 וכו'.

אם כבר מה שהיה משנה את דעתי הוא הPBO/XFR החדשים, אם הם יהיו רק על אז אולי כן הייתי משלם אקסטרה.

היה לי X470 PRIME PRO והיה ממש אחלה של לוח בלי כל השטויות של הגיימינג, לא רואה סיבה לשלם יותר מזה על אני לא OCקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

הכול. שחק דום על 60 נעול, ואז תפתח אותו ל 200 פריימים עם פתרון sync כזה או אחר. מה ההבדל שאתה משחק

נגד המחשב ?

😉

ההבדל הוא ב- latency, מאד מורגש. עזוב 200FPS, אני מדבר רק על עם sync קלאסי או בלעדיו.

עשה את הניסוי שהסברתי עליו עם ובלי קודם לכן, אפילו על מסך 60hz תרגיש המון.

יש איבוד של כ- 4 פריימים לערך ב- 60hz, בזמן תגובה בין הפקודה בקלט (עכבר-מקלדת) ועד הופעתן על המסך.

בלי sync זה יורד לאולי frame אחד גג 2. מורגש, ההבדל דרמטי לא פחות.

אחרי שהתרגלת למהיר, אי אפשר עוד לשחק על האיטי אפילו נגד מחשב. אז תזהר לפני שאתה מתרגל לזה :)

**פתרון ביניים: fast sync.

פטנט של השנים האחרונות מצד נוידיאה ו- שעושה עבודה נהדרת (לא תומך בכל הכותרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

+1.
למרות שהלוחות ניראים מצויין, אני גם בדיעה של לחכות לREV1.1.
אני ביכלל בכיף הייתי זורק את המעבדים ללוח B450 סביר בהתאם לפיצרים שאני צריך, מעדיף לקבל יותר ליבות מאשר לשלם עוד 100$ פלוס על X570 אם אני לא מתכנן מראש רייד PCIE4 וכו'.

אם כבר מה שהיה משנה את דעתי הוא הPBO/XFR החדשים, אם הם יהיו רק על X570 אז אולי כן הייתי משלם אקסטרה.

היה לי X470 PRIME PRO והיה ממש אחלה של לוח בלי כל השטויות של הגיימינג, לא רואה סיבה לשלם יותר מזה על לוח אם אני לא OCקר.

לפעמים יש יתרונות בפיצ'רים של הלוח כמו למשל מגבר אודיו טוב, וזה חשוב לצרכן (כמוני).

לא קריטי לצרכן ההמוני זה נכון, אבל אם המגבר אודיו בלוח הפשוט יותר אינו עושה עבודה מספיק טובה (בעלי אוזן מיומנת מבינים בזה)

אז הם מתקדמים ללוח אם שכולל מגבר אות חזק עם יחס אות רעש משופר.  יכול לשתף שהמגבר אודיו שיש ב- p8z68-v שאצלי

משנת 2011 מכיל מגבר שמע איכותי, שאת ההבדל בינו למגברים אחרים שאינם כאלו שומעים בקלות רבה.

הוא משאיר למגבר אות של הלפטופים ובמיוחד הסמרטפונים אבק מאחורה לשם השוואה.

הוא מחזיק את הדרייבר של האוזניות חזק, הצליל אינו מתעוות בווליום רב והבאס הדוק ופאנצ'י כפי שצריך, כמו מגבר dedicated חיצוני.

העקומה שלו flat ללא מניפולציות. למוסיקה זה קריטי, למשחקי מחשב מודרניים יש פס שמע קולנועי, זה גם משפיע בהם.

אז כשמשקללים את איכות השמע של לוח האם במחירו, יוצא שמשתלם מאד להוסיף כמה מאות שקלים ולקבל אחד רציני

מבחינת האודיו שהוא מאפשר. יש כמובן עוד תכונות לעיתים של IO מיוחד שיש בלוח פרימיום והצרכן הספציפי צריך אותם.

**בקיצור זה לא שחור או לבן, כל צרכן לוח והצרכים הספציפים שלו שהוא מבקש לקבל ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם חשוב היה בשבילי, המגבר והאיכות בX470PRO היה אחלה והייתי מרוצה, ויש המון לוחות עם כרטיסי קול/מגבר אוזניות מכובדים, לא חייבים בשביל זה.

אגב, מה שאותי מסקרן הרבה יותר זה האם ניתן להשיג את הביוס של גירסת החגיגות 50 שנה וליצרוב על ה5700 הפשוט כי זה אמור ליהיות כרטיס זהה, ככה שנוכל לקבל כרטיס ברמה של 2070 במחיר של 380$.
https://www.techpowerup.com/256494/amd-radeon-rx-5700-xt-and-rx-5700-to-have-same-memory-and-rop-configuration

ממש כמו VEGA56-64 וכמו צריבת ביוס של 570/580 על 470/480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, ההבדל המשמעותי היחיד הין X470 ל הוא התמיכה ב Pci4. לכן אני לא רואה צורך כשאני ארצה לשדרג, לרכוש לוח שיקר ב40$ וצפונה רק בגלל תכונה שאני לא מתכוון לממש אותה בהרכב הנוכחי.

מה גם כפי שהחברים ציינו, X470 כבר עבר את תחלואי הילדות והחשש לבאגים קטן בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

https://www.pcgamesn.com/nvidia/nvidia-anti-lag-sharpening-amd-radeon-alternative?amp

"Nvidia says it has offered anti-lag settings like AMD’s for “more than a decade”

מישהו שמע על זה? נראה שהם מקפיצים את זה רק בשביל לנגח את המתחרה, לא?

ל היה פעם בדרייבר דבר שנקרא - flip queue size, שלמיטב הבנתי היום כבר לא קיים. מאחר ואין לי כרטיס אז אין לי איך לבדוק בוודאות. האינטרנט אומר שזה משהו שהסירו מהדרייבר ובמידה ורוצים לשנות ערכים של האופציה הזו - רק דרך הרג'יסטרי. הדבר היה והוסר, לכן אפשרי שזה היה פתרון לא טוב, או לא רלוונטי - והיום הפתרון "החדש" של זה שינוי

דומה בואריאציה אחרת.. משהו מוצלח יותר. העניין הוא שהפתרון של NV - לא הוסר, והוא באמת קיים כבר המון זמן

ברמת דרייבר. האם זה פתרון שעובד ? יש כאלה שאומרים שכן, יש כאלה שלא. לכן זה תלוי משחק\פר מקרה\פר חומרה.

1. צריך לחכות ולראות את הפתרון החדש שהכריזה עליו .

2. נראה קצת מופרך ש NV יגידו שיש להם פתרון דומה כבר עשור ובפועל יהיה מדובר באיזה טריק או התנגחות. אלו חברות רציניות.

אגב מקריאה מהירה של הכתבה, אין שם התנגחות. הם ציינו מה שהם ציינו. אם מדובר בבלוף, אפשרי בקלות לגלות אותו במידה ויש לך כרטיס של NV, אפשר פשוט לבדוק לבד ו\או לחכות ולראות את התוצאות של הרדאונים החדשים.

נ.ב - יש לך כפתור עריכה.. אתה יכול לשים שני לינקים ושתי ידיעות באותה תגובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ראה את הסירטון האחרון של לינוס? ניראה שגיגבייט ממש רוצים להיפטר ממלאי הקומבו היקר הזה, מי ישלם 1600 דולר על זה בעוד שבועיים?

https://www.newegg.com/gigabyte-z390-aorus-xtreme-waterforce-5g-extended-atx/p/N82E16813145150?Description=9900k gigabyte&cm_re=9900k_gigabyte-_-13-145-150-_-Product

אגב, מה דעתכם על העידכון של וינדוס שאמור ליפתור את הבעיות של רייזן? יש מצב שהFASTER CLOCK RAMPING ממש יעזור לגיימינג? כי ה2700X שהיה לי באמת במשחקים היה חצי מנוצל לרוב והתדרים בכל היו עולים ויורדים כל הזמן תלוי לאן היה הוינדוס שולח את העבודה, אולי הדיליי הגדול הזה בהקפצת התדר היה אחד מהגורמים לFPS הנמוך לפעמים?
כי עכשיו עם עד 16 ליבות המשחקים בקושי ישתמשו בכ40% מהנימים של המעבד ולכן כל הזמן יהיה יריד הועלייה בתדרים, זה כן ניראה שהולך להשפיע לטובה.
spacer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHwGeek - תסתכל בוידאו האחרון שעלה בערוץ של HARDWARE UNBOXED, הם בדקו בדיוק את זה וגילו שעידכון 1903 של ווינדוס 10 לא משנה כלום כרגע (אולי משהו ישתנה כשיותקנו ספיציפיים ל X570?). וכן, לגבי לינוס נראה שזה ווידאו פרסומת לחברות שנתנו לו את המוצרים הללו. עצוב (והגבתי על הווידאו בהתאם). מצד שני זה ליינוס - לא בדיוק ערוץ עיתונאי אובייקטיבי מכובד, יותר צהובון מזה. בבקשה:

הנה מעניין למי שרוצה להבין בקצרה איך בנויים מעבדי הרייזן:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הוינדוס גם ראיתי את זה וסוף סוף יש הבהרה בעניין- התיקונים יופעלו רק עם עידכון הדרייבר הקרוב לציפסט שבטח ייצא עם הדור החדש, בינתיים זה על מצב DISABLE ב1903.

עריכה: מצאתי באתר של גיגבייט את הלינק לדרייבר החדש- מי יכול ליבדוק ולדווח?
http://download.gigabyte.us/FileList/Driver/mb_driver_606_asetup.exe_19.10.08_whql.zip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

למיטב ידיעתי, ההבדל המשמעותי היחיד הין X470 ל X570 הוא התמיכה ב Pci4. לכן אני לא רואה צורך כשאני ארצה לשדרג, לרכוש לוח שיקר ב40$ וצפונה רק בגלל תכונה שאני לא מתכוון לממש אותה בהרכב הנוכחי.

מה גם כפי שהחברים ציינו, X470 כבר עבר את תחלואי הילדות והחשש לבאגים קטן בהרבה.

גם תמיכה במהירות גבוה יותר, וגם יותר נתיבי pci e... יש כמה פערים אם תכנס לקשקע....

אם קונים חדש, טמטום (לטעמי) לחפש את הגרוש תחת הפנס וללכת על לוח כזה, שלא הותאם בתכנונו לסדרה 3000 על כל

יכולותיה. 470  עובד עם סדרה 3000 תחת אילוץ, והרבה פשרות.

יש גם את הנושא של נתיב שדרוג לעתיד, ה- 570x יתמוך יותר טוב וקדימה על ציר הזמן. הפער במחיר לסדרה החדשה לא

כזה דרמטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הפער במחיר לסדרה החדשה לא

כזה דרמטי.

אני עדיין לא רואה מחירים של הלוחות כך שאני לא יודע עדיין מה פערי המחירים. אבל לפי מה שהיה בפעמים הקודמות, 40$ הפרש יהיה בתרחיש הכי אופטימי.

ציטוט של nec_000

470  עובד עם סדרה 3000 תחת אילוץ,

אם X470 עובד עם סדרת 3000 ללא צורך בעדכון ביוס, אז אני לא חושב שזו הגדרה נכונה.

צריך לראות מה פער המחירים ולהחליט. כי גם יותר נתיבים ומהירות זכרון גבוה וכו וכו זה מתאים למי שרוצה 12-16 ליבות ואז כבר בכלל רוצים לוח של 200$+ כך שהליכה על לוח ה הזול [בסביבות 160$] יכולה להוציא אותי קרח מכאן ומכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...