מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 42 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

לא הבנתי מדוע הם צריכים להוריד את המחיר ?

תסביר את עצמך...

הם כרגע (כל עוד לא הוכח אחרת) חזקים מ 2070 וזולים ממנו.

כמו כן מציגים תכונות נוספות עדיפות על פני ה- RT ,

(שמביא 2070 רק על הנייר כמדגים טכנולוגיות יותר מאשר משהו שימושי ממשי)

כמו inputlag ושפור תמונה ללא מחיר ביצועי.

הם אפילו די עקצו את נוידיאה בנושא הזה ובצדק. אמרו להם תביאו טכנולוגיות חדשות

בשמחה אבל מבלי להוריד את הביצועים לרצפה. בזה הם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nec_000

א הבנתי מדוע הם צריכים להוריד את המחיר ?

תסביר את עצמך... 

הם כרגע (כל עוד לא הוכח אחרת) חזקים מ 2070 וזולים ממנו.

כמו כן מציגים תכונות נוספות עדיפות על פני ה- RT ,

(שמביא 2070 רק על הנייר כמדגים טכנולוגיות יותר מאשר משהו שימושי ממשי)

כמו inputlag ושפור תמונה ללא מחיר ביצועי.

הם אפילו די עקצו את נוידיאה בנושא הזה ובצדק. אמרו להם תביאו טכנולוגיות חדשות

בשמחה אבל מבלי להוריד את הביצועים לרצפה. בזה הם צודקים.

מה יש פה להסביר?

2070 - עולה 480$ באמזון

5700 - עולה 450$ MSRP כנראה לכרטיס רפרנס כשכרטיס צד שלישי יעלה משהו בכיוון 500$ (כבר היתה פליטת פה של נציג כמו שאמרתי)

אפילו לפי המצגת של הכרטיס מציג ביצועים עדיפים בכמה אחוזים בודדים ברוב המשחקים. 2 משחקים הראו תוצאות עדיפות משמעותית ואם היו להם עוד כאלה אני מאמין שהם היו דואגים להראות את זה.

אני לא קונה את כל הממבו גמבו של עם ה inputlag ושפור תמונה ללא מחיר ביצועי , בדיוק כמו שלא קניתי את הקישקוש של ו כשנוידה הכריזו על הכרטיסים שלהם. מבחינתי זה לא ממש שיקול ואני חושב שעוד הרבה חושבים ככה. אם כבר, מבין "הפיצרים" ששני הכרטיסים נותנים אז יותר אטרקיבי.

ומעבר לניתוח אוביקטיבי כזה או אחר של הכרטיסים עצמם , המרקטינג ומוניטין של בתחום לא מתקרב לזה של נוידיה (בין אם בצדק ובין שלא).

AMD לא יכולים להגיע שנה באיחור למסיבה ולהציג כרטיס שהוא קצת יותר טוב , לישר קו עם המחירים של נוידיה ולחשוב שבאמת יש להם סיכוי להתחרות בהם.

בקיצור גם אם הכרטיס של קצת יותר טוב וקצת יותר זול (ספק) ,זה לא מספיק בשביל להתחרות בנוודיה בשלב הזה ולכן אני חושב שהתמחור שלהם גבוה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

מה יש פה להסביר?

2070 - עולה 480$ באמזון

5700 - עולה 450$ MSRP כנראה לכרטיס רפרנס כשכרטיס צד שלישי יעלה משהו בכיוון 500$ (כבר היתה פליטת פה של נציג Sapphire כמו שאמרתי)

אפילו לפי המצגת של AMD הכרטיס מציג ביצועים עדיפים בכמה אחוזים בודדים ברוב המשחקים. 2 משחקים הראו תוצאות עדיפות משמעותית ואם היו להם עוד כאלה אני מאמין שהם היו דואגים להראות את זה.

אני לא קונה את כל הממבו גמבו של AMD עם ה inputlag ושפור תמונה ללא מחיר ביצועי , בדיוק כמו שלא קניתי את הקישקוש של DLSS ו RTX כשנוידה הכריזו על הכרטיסים שלהם. מבחינתי זה לא ממש שיקול ואני חושב שעוד הרבה חושבים ככה. אם כבר, מבין "הפיצרים" ששני הכרטיסים נותנים אז RTX יותר אטרקיבי.

ומעבר לניתוח אוביקטיבי כזה או אחר של הכרטיסים עצמם , המרקטינג ומוניטין של AMD בתחום לא מתקרב לזה של נוידיה (בין אם בצדק ובין שלא).

AMD לא יכולים להגיע שנה באיחור למסיבה ולהציג כרטיס שהוא קצת יותר טוב , לישר קו עם המחירים של נוידיה ולחשוב שבאמת יש להם סיכוי להתחרות בהם.

אני חושב שאם הפעם הכרטיסים האלו לא יכילו צריכת חשמל אסטרונומית שמעידה על ליקויים בעיצוב הליבה, ובאמת יביאו ביצועים עדיפים על פני 2070 בסדר גודל של 5% עד 15% כפי שהציגו פה, מדובר בהצלחה. כל שאר הפיצ'רים הם בונוס ואני לא חושב שצריך להסתכל עליהם כפקטור מכריע בקנייה. 

כבר דסקסו פה בפורום על יכולותיה של להעמיד תחרות הגונה נגד בסגמנטים של ה-bleeding edge high end, וההשקות הלא קונסיסטיות שלה בשנים האחרונות, לכן אני חושב שבהינתן הסיטואציה - זו התחלה טובה. כרטיסים ברמה של 2070 בינתיים, עם גרסאות משודרגות יותר שלהם לקראת סוף השנה, והכול במחירים יחסית סבירים זה בהחלט תרחיש שהיא יכולה לקנות ולספק. אני גם מתאר לעצמי שהמחירים של 5700 XT ירדו ככל שיחלוף הזמן, ושמדובר בעיקר במחיר placeholder שנועד להוביל את נבידיה להורדת מחירים מהצד שלה קודם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין בדעה שAMD שמרה יכולת OC מכובדת למדי בכרטיסים הללו, הם גם ציינו זאת בעת ההצגה שRDNA מראש תוכנן לתדרים גבוהים.

אני מבסס את הדעה שלי על זה שלמרות שRADEON VII הוא בעקרון מיזעור של VEGA64 ל7NM ולמרות שלא תוכנן מראש לתדרים גבוהים הוא עדיין מצליח להגיע סביב 2200MHZ כל עוד הקירור מאפשר, וזה לסיליקון גדול ומורכב בהרבה שמיועד לCOMPUTE לסרברים.

לעומתו הNAVI תוכנן מראש ל7NM עם דגש על תדרים גבוהים וAMD מציגים שלכרטיס הספציפי הזה בטח ביגלל הקירור הוא יעבוד בתדר מישחק של רק 1755MHZ, אני לא מאמין שלא יהיה ניתן  להביא אותו לפחות לתדרים של VII עם מתאים, על הנייר זה נותן כ25% אפשרות שיפור- לעומת כ5~10 אחוז בRTX 2070 שרובם כבר מגיעים לבוסט של כ1900MHZ בעת מישחק(חלק אפילו יותר).

אז כניראה הBLOWER לא יהיה כזה WOW, אבל אני בטוח שלפחות הקירורים שאסרוק הציגה כן יעשו את העבודה ואז בביקורות שלהם ניראה שהNAVI עוד יצליח להיתקרב לRTX 2080/VII בכותרים חדשים.

מוכן לאכול את הכובע אם אני טועה, אבל אחרי שראיתי את VII - אני מאמין ש2100MHZ בעת מישחק לא יהיה בעיה גדולה עם נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין את ההערצה העיוורת פה ל , הכרטיסים הגראפים שלהם ולא משנה איך הם קוראים להם ולא משנה מה גודל הליבה כמות זכרון או ליטוגרפיה הם עדיין מדשדשים, לעקוף את ה 2070 זאת לא בשורה זה עדיין להיגרר אחרי , ולתת לה לקבוע את הטון בשוק.

אני רוצה שהם יתחרו עם 2080ti. הסיבה היחידה שכתבתי שהם סיפקו את הסחורה כי לא היו לי שום ציפיות מהם בתחום הגראפי, ועובדה שהם לא הפתיעו לא לטובה ולא לרעה.

העיקר בפורום הזה ובאשכול הזה הבטיחו לנו פה הרים וגבעות וביצועים שגם לא מסוגלים לייחל להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

אז כניראה הBLOWER לא יהיה כזה WOW, אבל אני בטוח שלפחות הקירורים שאסרוק הציגה כן יעשו את העבודה ואז בביקורות שלהם ניראה שהNAVI עוד יצליח להיתקרב לRTX 2080/VII בכותרים חדשים.

מוכן לאכול את הכובע אם אני טועה, אבל אחרי שראיתי את VII - אני מאמין ש2100MHZ בעת מישחק לא יהיה בעיה גדולה עם קירור נורמאלי.

זו הנקודה (או בעצם עוד אחת) ש- חלשה בה מאוד.
לוקח המון זמן מרגע שהם הכריזו על מוצר, עד שהוא זמין למכירה מהמדפים וזה רק לגרסת הרפרנס ואז עוד כמה חודשים עד שמגיעות גרסאות צד שלישי נורמליות שבאמת אפשר להמליץ עליהן לצרכן (גם נאמר במפורש באותו סרטון שהיה פה מקודם של ג'יי). לישראל יש עוד חודש חודשיים המתנה מעבר לזה כי "ככה זה פה".

בניגוד לכך, NV מפגיזה בהמון גרסאות צג שלישי בסמוך למועד ההשקה מה שנותן מבחר ונוחות קנייה רבה יותר ללקוח.

כך שגם אם ל- יש מוצר מנצח, ולדעתי זה לא המצב (די צמוד בהסתמך על מבחנים הפנימיים של ולהם אני לא מאמין בשיט), הם לא יצליחו למכור אותו כי לא יהיה מה.

לגבי אכילת כובעים- אני מקווה מאוד שאדבדה לגבי ראית השחורות שלי את מצבה של ואוכל איזה כובע או 2 בעצמי. אבל מבחינתי הם סיימו את הקרדיט שהיה להם וחובת ההוכחה עליהם. כל עוד זה לא עבר 4-5 ביקורות בלתי תלויות הם בבחינת כבדהו וחשדהו מבחינתי. הם הביאו את זה על עצמם בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ראיתי, יש תמונה אחת ולא ברור בכלל מה השיפור. בד"כ בתמונות סטטיות יותר קל לראות אבל לא הצלחתי להבחין.
בכל מקרה זה סוג של פוסט-פרוססינג "טיפש" שיתרונו העיקרי שהוא תקף לכל משחק באשר הוא אבל עלול להיות שווה כמו FXAA בסופו של יום.

זה עוד דבר שאני לא מאמין בו ל- והמצגות שלהם. נראה מה הסוקרים יציגו לנו ונשפוט.

NV כמובן בחרו בדרך הקשה, הסזיפית אפילו, אך לאורך זמן ואופטימיזציה ובזכות רשתות DL שרק יגדלו ויחכימו עם הזמן יכולת השיפור הפוטנציאלית שלהם גדול לעין ערוך ממה ש- הציגו (שבמקרה הטוב יכול להחשב שיפור לינארי ובסביר פשוט פונקציית מדרגה חד פעמית).

כמובן שנכון לעכשיו RT זה גימיק שיווקי חסר תוחלת אך הוא לא יישאר כך לאורך זמן. יש פה דינמיקה שונה לחלוטין מהדרך הפאסיבית והקלה בא בחרה, ולאורך זמן (וכאנלוגיה אפשר לחשוב על תיק השקעות עם אופק של עשרות שנים) היא בעלת סיכוי גבוהה בהרבה לשאת פירות.
NV התחילה כבר עכשיו את המעבר לדור הבה של חישוביות, עדין נגררים במלחמות של יישור קו אבל יהיו חייבים לעשות שינוי דומה בעתיד וזו חתיכת חומה לטפס מעליה כמו שניכר ממה שעובר על NV לאחרונה.
ברמת הטקטיקה בסיבוב הזה אולי יצא סוג של תיקו אבל להערכתי יש ביניהן הבדל תהומי בפוטנציאל באופן שבו הדברים עומדים כיום (ולמען הסר ספק- הפסקה הזו בכלל לא באה לשכנע מישהו באיזה כרטיס מסך לבחור. לחלוטין לא קשור או רלוונטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה המצב בשוק. אל לכם להפנות אצבע מאשימה ל-. היא בחרה לא להתחרות בסגמנט הגבוה, וזאת זכותה. אני חש שלא מעט משתמשים מביעים אכזבה כלפי .

נראה שהטכנולוגיה עדיין ממשיכה להתקדם אם כי לאט מדי לטעמכם. מעניין אם תביא לשוק הזה בשורה של ממש. אם היא תצטרף יהיו 3 שחקניות בשוק וזאת כבר תהיה תחרות ולא דואופול.

וביכלל מחיר השקה לא אומר שהוא צריך להישאר כך. 5700 עוד ירד במחיר...

אני דווקא חושב ש- עשתה נכון להתחרות על 2070 ומטה. היא כרגע בוחנת את השוק ומתרכזת ב-1440P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

באמת שאני לא מבין את ההערצה העיוורת פה ל amd, הכרטיסים הגראפים שלהם ולא משנה איך הם קוראים להם ולא משנה מה גודל הליבה כמות זכרון או ליטוגרפיה הם עדיין מדשדשים, לעקוף את ה 2070 זאת לא בשורה זה עדיין להיגרר אחרי NVIDIA, ולתת לה לקבוע את הטון בשוק.

אני רוצה שהם יתחרו עם 2080ti. הסיבה היחידה שכתבתי שהם סיפקו את הסחורה כי לא היו לי שום ציפיות מהם בתחום הגראפי, ועובדה שהם לא הפתיעו לא לטובה ולא לרעה.

העיקר בפורום הזה ובאשכול הזה הבטיחו לנו פה הרים וגבעות וביצועים שגם AMD לא מסוגלים לייחל להם.

כן, יש בפורום איזשהי הערצה משונה \ לא ברורה ל . משום מה השגיאה היא שאלו שלא שרים שירי תודה ל , לעיתים מצטיירים כרוכשי NVIDIA

על עיוור. מזמן אני טוען שכולם אותו דבר, איפה שיש טענות נגד NVIDIA ואינטל יש גם מה להגיד נגד וכו'. כל אחת מבשלת את זה לעצמה.

AMD לרוב מביאים מוצרים באיחור אופייני בשנים האחרונות, אני מתכוון לחטיבת ה GPU. זה כבר פוגם ביכולת של מי שרוצה להתאים לעצמו

מפרט, לרכוש בנקודת זמן כזו או אחרת.

אבל הפעם אני בולע רוק. אני לא מתכוון לצאת בהשערות לגבי מבחינת ביצועים, שזה מה שיקבע בסופו של דבר. אני מצטרף לדעתך

לגבי העניין הטכני\גודל ליבה\קלוקים\זיכרון, אני מעדיף להמתין למוצר הסופי ולקוות ש הפעם יותר זהירים בשיווק האחרון שלהם.

ואם הם יתנו מוצר מצוין ל 1440P והמחיר יהיה נכון, אני הראשון לפתוח דיון על זה, עם לינקים לביקורות הכי מעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

כרגע זה המצב בשוק. אל לכם להפנות אצבע מאשימה ל-AMD. היא בחרה לא להתחרות בסגמנט הגבוה, וזאת זכותה. אני חש שלא מעט משתמשים מביעים אכזבה כלפי AMD.

AMD לא בחרה לא להתחרות בשוק הגבוה , היא פשוט לא מסוגלת כרגע להתחרות בשוק הגבוה.

בכל מקרה ממש לא נראה לי שהאכזבה (העיקרית) היא מזה שהם לא יכולים להתחרות ב 2080 אלא שילוב של העובדה

שכרטיס שלהם יצא שנה שלמה אחרי המתחרה וכל מה שהוא יכול לתת זה בערך אותם ביצועים (לפחות לפי השקף שהם בעצמם סיפקו) ובאותו רף מחיר.

בקיצור הצפיה הייתה לכרטיסים או יותר חזקים או יותר זולים , משהו שיתן תמורה טובה יותר מנוידיה.

ציטוט של Jabberwock

נראה שהטכנולוגיה עדיין ממשיכה להתקדם אם כי לאט מדי לטעמכם. מעניין אם אינטל תביא לשוק הזה בשורה של ממש.

אני לא חושב שקצב התקדמות הטכנולגיה זה מה שמפריע לאנשים. הביצועים שנותנים היום כרטיסים MID הם מדהימים עבור כל גימר ממוצע.

לדעתי הבשורה שאינטל יכולה להביא זה הורדת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

בכל מקרה זה סוג של פוסט-פרוססינג "טיפש" שיתרונו העיקרי שהוא תקף לכל משחק באשר הוא אבל עלול להיות שווה כמו FXAA בסופו של יום

אותם הדברים הקטנים שמייצרים את התוצאה השימושית-פרקטית במחיר אפס, הם החוכמה. בכל תחום.

הם מה שבסופו של יום מוכיח עצמו הסטורית ונכנס למימוש, בשעה שהדברים המורכבים המתוחכמים והיקרים, נדיר שתופסים

בעיקר בגלל שמתברר ברבות הימים, שהתוצאה שהם משיגים אינה שווה את המחיר שנדרש עבורם. עיין ערך .

עיין ערך טנק הפנצ'ר הגרמני ממלחמת העולם השניה, הכה יקר ומשוכלל, שנכשל והטכנולוגיה שהביא נעלמה.

במקומו תפסה שיטת sloped armor design זולה שהציג לראשונה ה- T34 הרוסי מאותה תקופה, ועד היום גם 80 שנה

לאחר מכן זה הסטנדרט. אפס עלות - אבל זה עובד יותר טוב מפתרונות יקרים אחרים שנעלמו, כי הוא מבוסס על עקרון

פיזיקלי בסיסי ונכון.

הנה לנו לדוגמא נוספת לשינוי קטן אבל "טיפש", הוא סטטי בקצה כנף המטוס, מה שנקא winglet אשר שינה את פני תעשיית

האוירונאוטיקה ומאז זה הסטנדרט. עלותו אפס, התוצאה היא חסכון בדלק וחלקות טיסה בשל שבירת מערבולות קצה כנף

שיוצרים גרר מיותר. לא תמצא מומחי תעופה שמזלזלים בכזה שינוי קטן טיפש אך מהותי מאד:

Image result for winglet

באותה מידה לא הייתי מציע לזלזל במחי יד, בתהליך  image post processing של תמונה לטובת שפור איכותה,

רק בלל שזה יישום של "משהו זול" (ובחינם) מבחינה ביצועית. נהפוכו, בגלל שזה זול הדבר מגרה יותר לנבור פנימה במה

שזה עושה. כי הפשטות והזולות היא הגאונות.

אנחנו כל הזמן מתבוננים בתמונות שעברו ריטוש בפוטושופ ומחבקים את התוצאה בשתי ידיים, כי זה נראה טוב ויפה יותר

אחרי הריטוש, ונעדיף את זה ככה ולא raw ישר מהמצלמה עם כל הבאגים והלכלוכים שיש בתמונה.

AMD על פניו העלו עוד רעיון מעניין, פשוט, זול, וקל ליישום. זה כבר מצדיק מינ' שנבחן את זה ברצינות.

אפשר תמיד לוותר אחרי זה אם לא מרוצים, בהחלט. אבל לפסול במחי יד לפני שקבלנו סקירות מעמיקות אודות

התוצאה שזה משיג לנו ? 

נשמע מהצד לא רציני להתייחס ככה.

אם ל- נתנו לפחות כמה חודשים עד שהבנו את הנושא (באמצעות הסוקרים) וויתרנו, אויה אם לא ניתן לפחות

שבוע סקירות לדבר הזה ש- מטמיע בארכיטקטורה שלו. כל הסוקרים מביני העניין הרי יעלו די מהר האם השטיק

הזה ראוי או מיותר, ויחסכו לנו את ההתלבטות או ההתברברות.

על פניו ביצועי upscale ו- sharpening ידועים בשמוש בתעשיית הוידאו והקולנוע מאז ומעולם. יש ציוד יעודי לכך.

אם מנסים לבחון עתה את הטמעתם גם במחשקי מחשב וסימולטורים, על פניו בראיה ראשונית לפחות, זה נשמע

מעניין ובעל פוטנציאל להיות משהו מועיל. הגדולה של זה היא שאנו מקבלים בחינם את האפקט/פילטר,

ולכן השקול של המחיר נחסך מאיתנו - נוכל להכריע רק על סמך התוצאה בעיניים, אם זה נאה לנו או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אני לא קונה את כל הממבו גמבו של AMD עם ה inputlag

אף אחד לא "מוכר" לך כלום.

inputlag הוא דבר מדיד, זה אולי אחד הדברים שלא צריך לעשות עליהם מצגת של שעתיים כדי להוכיח אותם או להסבירם.

שמים כלי מדידה, הוא מראה את ה- inputlag. סופר פשוט וקל, כמו מד מהירות ברכב נוסע.

ההסבר להדיוטות מדוע input lag חשוב:

דרך קטנה להבין את משמעותו בצורה עצמאית - כזו שלא יהיו לאחר מכן שאלות.

הדלק את מחשבך, הרץ משחק FPS - אני מתכוון ל- fast person shooter.

הרץ אותו פעם אחת כאשר vsync עובד, ופעם שניה כשהוא לא עובד.

בצע את הפעולה הבאה עם העכבר: סיבובים מהירים.

כלומר שהדמות של המשחק תסתכל בסבובים בעומדה במקום.

נשים לב לאחור בוידאו שאתה מקבל על המסך, ביחס לסבוב שאתה ביד. 

נוכל להיכווח בקלות רבה כי input lag הוא מובהק, ה- delay שמקבלים כאשר vsync עובד וכאשר הוא כבוי.

האפקט שנחוש במקרה ש- vsync פעיל הוא latency גדול. כבוי vsync מוריד את ה- latency .

שמים לב לזה כלל ללא מאמץ שכן הקונטרסט גדול בין שני המצבים. זוהי איפה משמעותה של הפחת latency או lag.

אז הנה למדנו בלי סקירה וללא כתיבת ספר אקדמי, הכיצד חשים ב- latency ומדוע הוא כה חשוב בגיימינג.

הוא self explanatory (מסביר את עצמו מאליו). לבד נבין שהוא חשוב יותר מ- FPS בעקבות ההדגמה העצמית שנעשה.

מעולם לא נחוש בכזה פער גדול - בשינוי רובד אחר במשחק.

FPS מהיר נועד מלכתחילה עוד במקור, לטובת הורדת latency - יותר מכל דבר אחר. זו הסיבה שרוצים אותו.

אך אם משיגים הפחתת latency מבלי ההכרח להעלות FPS , רק כי מצאו מקומות אחרים להורידו בשרשרת ההפקה,

דיינו. זה מעולה ומבוקש ביותר כתכונה במנוע גראפי של משחקים וסימולטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

למרות שה-Anti Lag נראה כמו גימיק, חובבי CS:GO יקפצו על זה.

זה נראה גימיק רק להדיוטות בתחום האצה גראפית ומנועי משחק וסימולטורים.

זה לא רק שלא גימיק ,אלא שמקצועית, זה יותר חשוב מ FPS כשלעצמו !

אך כדי להבין זאת, צריכים להיות אנשי מקצוע בתעשיה, או שחקני מחשב מקצועיים שמתחרים בתחום.

אלו מיד יגידו לנו עד כמה input lag זוהי התכונה הכי מבוקשת מבחינתם ועבורם.

הם אפילו מורידים הגדרות גראפיות בכותר בעת תחרויות ומתפשרים על איכות התמונה האומנותית,

רק כדי לקצץ עד כמה שניתן בזמן התגובה, ובכדי לראות את האויב בשדה הקרב כמה מילישניות לפני

שהוא רואה אותם. כמו גם להגיב אליו כמה מילישניות קודם.

כל הריצה הזו אחרי FPS גבוה קצת בלבלה את המשתמשים, ששכחו מאיפה היא נולדה במקור:

לא בגלל החלקות תמונה, זה יש היטב ב- 60FPS. (קולנוע נראה חלק גם ב 24)

אלא כדי לקצר את זמן התגובה של המנוע של המשחק. לעשותו יותר ריספונסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אלו מיד יגידו לך עד כמה input lag זוהי התכונה הכי מבוקשת מבחינתם.

אותי אתה לא צריך לשכנע. אני רגיש ל-input lag. הדבר הראשון שאני עושה במשחקים הוא לגשת להגדרות ולכבות VSYNC ושאר ירקות.

ד"א מה עם ? יש משחקים חדשים המבוססים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...