מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 36 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

נו, שוב כשאין מה לומר באמת חוזרים לדבר (לתקוף) לגופו של אדם ולא לגופם של דברים. ניסיונות הקטנה, קעקוע של ידע ואמינות כשיטה לבטל את הטיעונים שאני מציג ועוד ובכך מאפשרים משכנעים עצמם לפטור את כל העניין כ"פאנבויי" כדי לא להתמודד עם הדברים.
אפשר לא להסכים, אפשר להסכים שלא להסכים אבל אין באמת מה כל כך להתרגז אלא אם זה פוגע לכם בנקודה רגישה משום מה..
מי שאומר שההבטחות של עמדו בציפיות בשנים האחרונות בתחום ה-GPU כנראה עיוור.
אין לי חיבה מיוחדת ל-NV, אפשר לחפש ולראות שאני לא חוסך ביקורת גם עליהם.
שימו לב שאני ממש לא נגד לקנות מוצרים של ואף ממליץ על כך בהתאם למקרה.
העובדה של-NV יתרון ממשי על לא אומר שאין סיבה לקנות בהתאם למחיר. מי שלא מצליח להפריד בנושא הזה הוא מי שנוטה יותר להעדיף בצורה דוגמטית. אני לא רואה בעיה בלקנות מוצר בידעה שהחברה שמייצרת אותו פחות מוצלחת בכלליות כל עוד המוצר עצמו הכי מתאים לי. כנראה יש מי שלא יודעים לעשות את ההפרדה הזו.
אני גם לא אומר של-AMD אין סיכוי בתחום, כמובן שדברים יכולים להשתנות, אך אני מציין מדוע לראייתי והבנתי הם לא ישתנו בעתיד הקרוב. מי שמסתכל רק על צד אחד של הדברים שלי הוא זה שחוטה בחוסר ענייניות ונטייה לצד מסויים או מונע משיקולים לא אובייקטיביים. ההקבלות הטוטליות שמוצגות פה למלחמות ומדינות ומה לא מדגישות עוד יותר עד כמה חד צדדית וסלקטיבית הקריאה של חלק מהחברים פה. נסו להבין מורכבות של טיעון ולא לקחת אותו לשחור-לבן ע"פ מה שנוח לכם. זה ילדותי ומשעמם.
אני גם לא מתנבא לגבי מניות חברה. לכך יש דינמיקה שאינה תלויה בכמה חברה מצליחה בהכרח, אני ממש לא מומחה לתחום מה גם ש-AMD מצוייה בשווקים שונים מאלו של NV - - בה היא עושה חייל ונמצאת בתנופה אדירה אז הסתכלות על השורה הסופית מטעה באופן בה הוצגה. להכניס מילים מוטעות, שכלל לא אמרתי, לפה שלי ואז להציג את מה שלכאורה אמרתי כשטות וטעות ובכך לחזק את כמה אני טועה ומטה רק מחליש משמעותית ומציג באור מגוכח את מי שטוען כך.. 

אני מאוד שמח על כל העצות הנחמדות ששכמותכם מציעים לי, ולאור האופן החיובי והמרענן שהן מוצגות אני אשכול בחיוב ואשדרג את גרסתי לזו שתתאים יותר שמה שיהיה לכם נוח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ל- coch,

התגובה של jabberwock היתה במקום ולעניין. לטעמי. 

אני הרבצתי עם פטיש 5 קילו, אבל מנומק וארוך מאד. 

jabber ניסה לחזק את הדברים (בקצרה).

באמצעות העלאת השערה, שאולי הם נאמרו בגלל נגוד עניינים.

גם אם הסכוי שזה אמיתי נמוך, קרי אינני באמת חושב שעומר עובד שם או מקבל מימון לומר את שאומר,

זה אינו מה שמשנה, אלא זו התחושה הכוללת שקבלנו מגישתו של עומר.

זה "נשמע" בסגנון תגובה ממומנת וזו הכוונה.

אני בטוח שהוא יקרא את הפוסטים ויבין, שאם כמה אומרים לו שהוא רוקד עקום (גם איש המערות העיר לו בעבר כמה פעמים

בדיוק על זה), אז זה לא בגלל שהרצפה עקומה. זה בגלל שהוא רוקד לא טוב וצריך להתאמן. זה הכל.

practice makes you better.

ארצה רגע להשתמש בי ובסגנון שאני בא ממנו בתור דוגמא לבחינה:

בתחומים בהם הנני מומחה ועוסק ביום יום, לא אחת אני יודע כי זה baby שלי,

שהמוצר או הטכנולוגיה היא הטובה בעולם. לא מנחש, יודע בוודאות אבסולוטית. 

בבואי לשכנע ולהסביר (נגיד ללקוח) ולהעביר את התודעה הזו שיש לי, אינני פועל על בסיס מיתוג,

ולא אומר שזה הכי טוב בגלל שזה ממותג כזה וכזה (שלנו). אלא נכנס לקשקע הטכני הנדסי טכנולוגי ומסביר באמצעותו

ובמגרשו את הפואנטה. מוכיח אותה למעשה. כי רק כך עושים.

אוי למי שמנסה להתבטא בשיטות של מיתוג בתחום מקצועי. הוא מיד נזרק החוצה ממקום העבודה. זו לא רמה מקובלת.

זה לא שוק של רהיטים בדרום ת"א.

יש רק דבר אחד - וזה ידע מדעי הנדסי גרידא. מקצוענות. רק בזה משתמשים.

אני מקווה שאנו נשכיל להביא את הגישה הזו לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז.. אם אתם רוצים להנות מאיזה ליצן חצר כמו קאקדו, שמכנה חבר'ה ותיקים פה פאנבויים של , עצם העובדה שאני שומע

מישהו משתמש במילה הזו בכלל אני ישר מבין שהוא איזה הזוי... אה על הכיפאק. שזו תהיה הרמה של הדיונים שלכם.

הוא אומר שיש פה התרסה, הוא כנראה לא מבין מה זה התרסה. דיון על ומוצרי חומרה הופך בגלל טמבלים וחסרי השכלה

בסיסית כאלה, לדיון של אני נגד ההוא וההוא וכו'..

עומר מגיב ענייני, וקורה שאני גם לא מסכים עם עומר בנושאים כאלה או אחרים.

בסדר.. שאלו יהיו מהות הדיונים שלכם. מה איכפת לי.

ציטוט של nec_000

ל- coch,

התגובה של jabberwock היתה במקום ולעניין. לטעמי.

עצוב לשמוע. רמה נמוכה. לא מפריע לי כן, תהנה. מבחינתי מי שקורא לי פאנבוי, הוא ילד פורומים לא מפותח בחייו

האישיים.

ציטוט

זה אף פעם לא דבר אחד. בלא מעט דיונים גם אתה מדבר על הערכות והשערות משלך, כחלק מדיון.

לפעמים הסבר הנדסי, לפעמים הערכה גסה, לפעמים תקווה למשהו מבית שיכול* להיות מעניין.

אנחנו לא פה שבוע, מכירים את דיוני העבר. אף אחד פה לא מדבר 100% עם הוכחות אמפיריות, זה פורום

חומרה, לא מחקר אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחוזרים פה על המנטרה - אפשר לזהות את השיטה.

בהחלט יש פה נגוד עניינים. תכלס' אתם לא עובדי חברה, אתם לא מודעים לכל הקלפים ולא לתמונה הכוללת.

אבל ממשיכים בעקשנות.

אמנע מלהוסיף כדי שלא יצביעו עליי ויאשימו אותי שאני תוקף אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- coch,

צר לי. בנגוד לטענתך עומר אינו מגיב עניינית, ואני חולק על חוות דעתך בנדון.

הוא מגיב מעט עניינית, הרוב זה שיכתוב ומיחזור של אותו פסוט כבר מעל 100 פעמים.

על מנת להשתכנע קרא את כל הפוסטים שלו בשנתיים האחרונות, זה אותו הדבר כל פעם מחדש.

אל תאמין לי, תקרא ותבדוק. גם בפעמים שהוא התכסח עימך ותזכר מהר מאד.

אני לא כועס עליו, ולא מתנגח בו בכוונה רעה. הוא לא ילד ואני בטח שלא. אני רוצה לשפר את המקום שלנו,

הדרך לפלטר (לא לעצמי - אלא לכולנו) רעש רקע מיותר מהפורום שלנו, זה לא אחרת מאשר להציב לחברנו עומר מראה,

בתקווה שהוא יקבל את הפידבק בהבנה, ויעשה בפידבק שימוש מושכל למטרת שיפור, לא חלילה אחרת.

אני מאמין שהוא ישתפר, הוא לא כמו הבחור ההוא (שכבר מזמן אבדנו את האפשרות למטב אותו). וכולנו יודעים מי הוא.

עומר הרבה יותר רציני. והנה נתתי לו גם מחמאה כי מגיע לו. עכשיו הכדור אצלו לשון לילה, לקרוא מחר עוד פעם בלי עצבים,

ואז לנסות להבין איך לכתוב את הפוסטים הבאים שלו טוב יותר ורלוונטי יותר "לאוזן שלנו".

אפשרות אחרת היא לפתוח thread שיקרא מחנאות נויידאה ו- ולהוציא עליו את כל הקיטור. אני ושכמותי מבטיחים

שלא להכנס בכלל ל- thread הזה ולא להציק לחברים בו מלהוציא את העצבים שלהם על מי מהמותגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

כשחוזרים פה על המנטרה - אפשר לזהות את השיטה.

בהחלט יש פה נגוד עניינים. תכלס' אתם לא עובדי חברה, אתם לא מודעים לכל הקלפים ולא לתמונה הכוללת.

אבל ממשיכים בעקשנות.

אמנע מלהוסיף כדי שלא יצביעו עליי ויאשימו אותי שאני תוקף אישית.

אני אנליסט נתונים, באחת החברות הגדולות בעולם לייעוץ כלכלי בניירות ערך. אין לי שום קשר ל NVIDIA או ל או לכל חברת חומרה כלשהי.

בימים שאימא עשתה לך סנוויצים לבית ספר, היו לי מעבדים של שכמה מהם שרפתי, והיו לי יותר כרטיסי AMD\ATI בחיים מאשר כרטיסי .

זה שאין לך מושג אל מי אתה מדבר, מה הוא עושה בחיים ובא לך לזרוק ככה שטויות סתם... סך הכול הופך את הפורום לרמה אחת מתחת למה

שהוא היה - לפני התגובות ההזויות האלה. זה הכול.

זה לא אישי, התגובות פשוט.. חרם. אמורה להיות פה קצת רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ל- coch,

צר לי. בנגוד לטענתך עומר אינו מגיב עניינית, ואני חולק על חוות דעתך בנדון.

הוא מגיב מעט עניינית, הרוב זה שיכתוב ומיחזור של אותו פסוט כבר מעל 100 פעמים.

על מנת להשתכנע קרא את כל הפוסטים שלו בשנתיים האחרונות, זה אותו הדבר כל פעם מחדש.

אל תאמין לי, תקרא ותבדוק. גם בפעמים שהוא התכסח עימך ותזכר מהר מאד.

עומר לעיתים מצדד יתר ב NVIDIA. אבל עומר לא מצדד בהגזמת יתר, יותר ממה שאתה מצדד ב . זה עובד לשני הצדדים.

רק שאני, כבן אדם שפוי לא אגיד לך שאתה מתריס. LOL.

אני חולק גם על חוות דעתך בנידון, וזה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנו ומיצינו בהחלט להערב או כ עושה הרושם 👍

אפשר לחזור לעיסוק המקורי של השרשור.

**אגב מנצל ההזדמנות, להבחין בשפה העברית בין המלל "בנידון" בו ערכת שימוש, ל- "בנדון".

שגיאה דפוסית שחוזרת אצל רובנו, השמוש התקני הוא בנדון.

"נידון" הוא מועמד לתליה על חבל בהליך הוצאה להורג.

"נדון" זה על מה שאנו דנים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... ובלעדיי הרמה הייתה בשמיים.

אתה קצת להוט כרגע. וזה טוב, דברים יכולים להתחמם בדיונים אבל עדיף לא להגזים. שלא יצא מגבול הטעם הטוב.

מה אני אגיד לך, יש לך את זה.

אחרי הכל, כעס מתולדת הגאווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל מיציתי את הפורום בקצב הזה. נמצא פה מ 2013, מגיב אמיתי וכנה שיש לי זמן ומתעניין בדיונים מעניינים.

אני פשוט רואה שהרמה יורדת וזה בגלל כל מיני יוזרים, חלילה ההנהלה או האתר. איך מדיון נחמד על מוצרי חומרה, אני ועומר

נהפכנו להיות הטרולים שעוד שנייה הולכים לנשק את הבהונות של האיש במעיל העור ב אני לא יודע..

כי אני רק נכנס בהם על המחירים מאז ומעולם, וצוחק בקולי קולות על כל הבלוף הזה שנקרא ...

כנראה שיש כאלה שמנת המשכל שלהם נורא צרת אופק.. אין מעבר לכביש שום דבר, הם לא רואים את הצדדים.

שיהיה לכם ערב מצוין.. גם כן דיון.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

בבואי לשכנע ולהסביר (נגיד ללקוח) ולהעביר את התודעה הזו שיש לי, אינני פועל על בסיס מיתוג,

ולא אומר שזה הכי טוב בגלל שזה ממותג כזה וכזה (שלנו). אלא נכנס לקשקע הטכני הנדסי טכנולוגי ומסביר באמצעותו

ובמגרשו את הפואנטה. מוכיח אותה למעשה. כי רק כך עושים.

אוי למי שמנסה להתבטא בשיטות של מיתוג בתחום מקצועי. הוא מיד נזרק החוצה ממקום העבודה. זו לא רמה מקובלת.

זה לא שוק של רהיטים בדרום ת"א.

אם להתעלם מהקרדיט והתשבוחות העצמיות שאנשים מחלקים לעצמם בצורה די מביכה, אני לגמרי מסכים לגבי ביטול המותג כפקטור כשבאים לבחור מוצר. אומר את זה כבר הרבה זמן. מציע גם להשאיר בצד עוד שיקולים לא רלוונטים כגון תמיכה באנדרדוג בשביל לחזק את התחרות, אסתטיקה של מוצר והליכה שולל אחרי שמות מפוצצים שמוצמדים למוצר שלא תורמים בצורה מעשית.
בשל כך אני לא רואה בעיה להמליץ לדוגמה על כרטיס 570/580RX בשל מחירו הנמוך ובמקביל לטעון ש נמצאת בנחיתות ושכל הסימנים מצביעים שהדבר לא ישתנה מהותית בשנים הקרובות. ממש אין סתירה בין הדברים.

מציע להפריד בין 2 הדברים ולא לקשור בהם, אולי כך דברי יובנו יותר בקלות.
העובדה שאני מעביר ביקורת על לא אומרת שאני פוסל אותם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

כן... ובלעדיי הרמה הייתה בשמיים.

אתה קצת להוט כרגע. וזה טוב, דברים יכולים להתחמם בדיונים אבל עדיף לא להגזים. שלא יצא מגבול הטעם הטוב.

מה אני אגיד לך, יש לך את זה.

אחרי הכל, כעס מתולדת הגאווה.

תלמד משהו לחיים : מילים יפות לא עובדות על אנשים שיש להם שכל. גם לא בפורום אינטרנטי.

ולא, ממש לא, אל תכניס לי מילים לפה - התגובות שלך* ( מהיום בלבד ) הורידו אותך מבחינתי לרמה של יוזרים הכי נמוכים שיש.

אין לי ולא היה לי שום דבר נגדך עד לפני חצי שעה. ועכשיו שאמרתי את מה שאני חושב, לא שזה משנה.. לילה טוב, שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ADOREDTV מצנן קצת את ההתלהבות מההשקה הקרובה. מה דעתכם?

Huber המון תודה,

כהרגלו היוצר עושה עבודה מרשימה עם המון שכל והגיון, ויש לו לא מעט ידע.

עד כה בניתוחיו על בסיס המידע שעומד לרשותו, התרשמתי שהוא מנתח די נכון את העסק.

אני סובר שלא נראה תדרי עבודה תחת המהרת של כל הליבות, מעל לאלו של ה boost המקסימלי.

אני סובר ש נתנה כל מה שהיא יכולה מהסיליקון שהיא הקצתה ל- SKU שהציגה.

המשמעות היא שלמרות ה- IPC הגבוה יותר (מהתחרות) כפי שראינו, זה עדיין לא מספיק כדי להעביר אליהם את הבכורה

באותן מדידות הנשענות על מקסימום הספק לליבה בודדת.

יחד עם זאת הפער יצטמצם מאד, מהפער לא ממש גדול שיש היום, לעוד יותר לא רלוונטי.

כידוע תמיד יהיו אלו שעוד אחוזים בודדים מדברים אליהם, מה שנקרא קוני רגש,

אבל יהיו גם מלומדים שיבינו, שזו התעסקות בדברים לא רלוונטיים. כמו יושבי פורום זה והמקצוענים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...