מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע הסטטוס של וישראל מורכב. אני לא יכול לספר הרבה אבל מספר גופים מסוגים שונים עובדים חזק על יצור קשר. חנויות, מדיה ויבוא מחזיקים ידיים ביחד בשביל לדחוף את הקשר.

השנה הקשר יהיה מוגבל, אבל שנה הבאה משהו רציני עלול לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לשים לב שAMD הגבילה את כל המעבדים עד ל105W כמו בדור הקודם- כניראה בשביל תאימות לאחור ולא רק כי זה המקדימום תדר שיכלו להשיג.

אחרת היו יכולים לידחוף גירסאות מומהרות יותר בכ125W אבל אז היו סובלים מתלונות מלקוחות שדחפו שכאלה בלוחות זולים וחלשים.

מה גם ששיפור IPC בכ15% לא בא ברגל ואם זה גם במציאות אזי 4.6G שלהם שווה ערך ל5.3G של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ היוטיוב Tech YES City מדווח ש הציגה לקהל מצוצמם את מעבד 16 הליבות שלא הוכרז בשלב הזה.

הוא הצליח לצלם כמה מההדגמה.

לא מדובר בגירסה הסופית של המעבד אבל המעבד שהודגם הגיע לתדר יציב של 4.1 תחת מים.

המעבד הוציא ב Cinebench תוצאה של 4346 כשהוא רץ בתדר של 4.25

החל מדקה 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כרגע הסטטוס של AMD וישראל מורכב. אני לא יכול לספר הרבה אבל מספר גופים מסוגים שונים עובדים חזק על יצור קשר. חנויות, מדיה ויבוא מחזיקים ידיים ביחד בשביל לדחוף את הקשר.

השנה הקשר יהיה מוגבל, אבל שנה הבאה משהו רציני עלול לקרות.

נשמע טוב.

ציטוט של TheHwGeek

מה גם ששיפור IPC בכ15% לא בא ברגל ואם זה גם במציאות אזי 4.6G שלהם שווה ערך ל5.3G של אינטל.

צריך להישען על ההיסטוריה במקרה הזה, לא בטוח שזה 15% "נטו". אפשרי שלוקחים את המבחן האידיאלי ונותנים לזה שם כזה,

אני ממתין בסקרנות נלהבת לראות גם איך הם יתמודדו בגיימינג מול . זה נראה שהפער הולך להיעלם על הנייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא הבנתי מה הקטע של לדבר בלי סוף על CPU פה...
@djelectric אולי יש מקום לסגור את הנושא ושמי שמעוניין ימשיך אותו במקום המתאים?
אני בטוח שיש נושאים כפולים ויותר מכך בפורום CPU והפיצול הזה ממש לא נוח ומיותר.
או פשוט לפתוח פורום שמוקדש ל ב-7 NM...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש מישהו שבאמת מחכה ל .

כל עוד היו דיבורים על כרטיסים שיתחרו בנאוידיה במחירים מקוצצים היה למה לצפות , עכשיו כשדי ברור שנקבל כרטיסים בערך באותה רמת ביצועים ומחירים רק באיחור של שנה זה לא ממש מעניין (וגם פה אין להם מענה ל HIGT END של נאוידיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Navi זה בתקן Pill להמונים כרגע. זה בול מה שהיה עם .. ההשקה לפני הייתה כל כך בוטה ומיוחצנת שזה הולך להיות משהו

אנטי מפלצת ירוקה בכל הנוגע לביצועים \ פוטנציאל וכו'.. אני זוכר סרטוני השקה, פרסומות.. הכול היה ורוד.

לכן צריך מזה להנמיך ציפיות מ , כי אם ההשקה תהיה טובה\סבירה יחסית, מעולה - הפתעה זה תמיד טוב במקרים כאלה.

E3 מה שמעניין הרבה יותר מהחומרה זה המשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה, יש לך את VEGA56 ב269$
https://www.newegg.com/asrock-radeon-rx-vega-56-rx-vega-56-8g/p/N82E16814930006?Item=N82E16814930006
וVEGA 64 NITRO ב399$

https://www.newegg.com/sapphire-radeon-rx-vega-64-100410nt-sr/p/N82E16814202321?Item=N82E16814202321

וכולם עם משחקים מתנהץ

לא חושב שהם יכולים לתמחר את המתחרה של 2070 ביותר מ399$, לכן לדעתי זה יהיה כ349$- זה לא מספיק טוב בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמעט בוודאות לא יהיה המחיר. דפדף אחורה לפוסט שלי מלפני כמה ימים.

Sapphire כבר הדליפו בטעות דגמים ומחירים.

המתחרה של 2070 יתומחר כנראה ב 500$

והמתחרה של 2060 יתומחר כנראה ב 400$

כשהטענה היא שהם קצת יותר חזקים

https://www.techpowerup.com/255768/sapphire-reps-leak-juicy-details-on-amd-radeon-navi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא ברמה של 2070 אין מצב למחיר כזה, אפילו VEGA VII עם כל ה16GB ויכולות הCOMPUTE לא נימכר במחיר  של  2080 של אנוידיה, אז איך ביכלל מדברים שכרטיס מופשט עם סיליקון צנוע חסית לווגה בלי כל יכולות הDP יעללה מחיר של 2070?, לא הגיוני וסתם FAKE NEWS.

לפי קו המחשבה הזה היו מתמחרים את ה3900X במחיר שם 999$ בשביל להיתחרות עם i9 9920X שעולה 1200$ למרות שהוא קצת יותר מהיר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...