מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי AMD חדשים מבוססי 7nm

huber

Recommended Posts

• תגובות 887
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם הערת אגב שלי על נכונות/אמינות הסירטון הפכה לויכוח.

לדעתי יש משמעות לא קטנה למתי הם יצליחו לעבור לתהליך ליצור חדש אבל על זה שאינטל בבעיה אין ויכוח , למעשה הבעיה שלהם הרבה יותר גדולה מתהליך יצור כזה או אחר. מבחינת IPC הם ב 14NM עוד מצליחים לעמוד מול 7NM של אבל במשחק של כמות הליבות לא נראה שיש להם דרך לסגור כרגע את הפער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

מבחינת IPC הם ב 14NM עוד מצליחים לעמוד מול 7NM של AMD...

יש לך כבר מעבד רייזן 3000 7NM שהצלחת להגיע למסקנה המדהימה הזו? שלחו לך סאמפל לפני כל האתרים בעולם? מרשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוקצנות שלך לא במקום.

ולעצם העניין עשו הדגמה של המעבד שלהם מול מול כבר לפני כמה חודשים.

למרות שאנחנו לא יודעים באיזה מהירות רץ המעבד אפשר להסיק שלפחות מהבחינה הזאת הם פחות או יותר אותו דבר כי התוצאות היו זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמועות/הדלפות אחרונות מבית ADORED TV

טבלה מתוך הקישור

Model GPU Compute Units VRAM TDP Performance Prices (Rumor)
RX 3090 XT Navi 20 64 - 225W Radeon VII + 10% $ 500 US
RX 3090 Navi 20 60 - 180W ~ VII $ 430 US
RX 3080 XT Navi 10 56 - 190W ~ 2070 $ 330 US
RX 3080 Navi 10 52 8GB GDDR6 175W Vega 64 + 10% $ 280 US
RX 3070 XT Navi 10 48 - 160W Vega 64 $ 250 US
RX 3070 Navi 12 40 8GB GDDR6 130W Vega 56 $ 200 US
RX 3060 Navi 12 32 4GB GDDR6 75W RX 580 $ 140 US

https://www.guru3d.com/news-story/rumor-amd-allegdely-to-release-seven-navi-gpus-but-have-efficiency-issues.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לאף אחד לרכוש \ לעבור לתושבת חדשה וכו' כל עוד זה לא לעבודה\עסק, עד יציאת הקונסולה

הבאה של . אמור להיות באיזור 2021 זמין גלובלי. לאחר מכן או במקביל ליציאה של הקונסולה החדשה סביר להניח שיהיה

הרבה יותר ברור איפה עומדים בשוק ה ומה כדאי לקנות באותו רגע.

הקונסולות בעקיפין תמיד משפיעות גם עלינו חובבי ה . ממליץ להיות סבלניים ולמשוך עם קיימים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

לא הבנתי מה הקשר, תמיד יש דור חדש של קונסולות. תן הסבר מה הנקודה שלך?

בשמחה. "התמיד" שכתבת הוא לא פרק זמן שתופס כמו בשוק ה ששם יש שינויים\עדכונים בפרקי זמן הרבה יותר קצרים. קונסולות יוצאות בפרקי זמן יותר מרוחקים אחד מהשני. בשוק הגיימינג הם בעקיפין מכתיבות התקדמות מסוימת, שזה תופס גם ל . הפלייסטיישן הבא שיצא להערכתי במהלך שנת

2021 אמור להיות דבר בומבסטי והשקה גדולה מאוד, משחקת שם תפקיד מרכזי. לכן המלצתי לכל חובבי ה הביתיים שמשחקים בעיקר,

לא לרכוש כלום ולמשוך. אני צופה גם שיצא הפלייסטיישן, יגיעו מעבדים\זכרונות\כרטיסי מסך וכו' לשוק ה בתקופה מקבילה.. זה היה ככה בעבר.

זו המלצה מניסיון שלי, זו אינה עובדה שכתובה מראש. לשמחתי אני הרבה פעמים צודק בכל הנוגע לדברים כאלה, כחובב מושבע של גיימינג

וחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

שמועות/הדלפות אחרונות מבית ADORED TV

טבלה מתוך הקישור

Model GPU Compute Units VRAM TDP Performance Prices (Rumor)
RX 3090 XT Navi 20 64 - 225W Radeon VII + 10% $ 500 US
RX 3090 Navi 20 60 - 180W ~ Radeon VII $ 430 US
RX 3080 XT Navi 10 56 - 190W ~ RTX 2070 $ 330 US
RX 3080 Navi 10 52 8GB GDDR6 175W Vega 64 + 10% $ 280 US
RX 3070 XT Navi 10 48 - 160W Vega 64 $ 250 US
RX 3070 Navi 12 40 8GB GDDR6 130W Vega 56 $ 200 US
RX 3060 Navi 12 32 4GB GDDR6 75W RX 580 $ 140 US

https://www.guru3d.com/news-story/rumor-amd-allegdely-to-release-seven-navi-gpus-but-have-efficiency-issues.html

אם זה אמיתי אז לדעתי האישית הסכמת שמות שלהם פשוט פתאטית, וזה כל כך חבל במעבדים יש להם ליין מצוין ועדיין הם בחרו ללכת עם שמות דומים לאלה של ובמיוחד בלוחות האם.

ועכשיו עם הכרטיסי שוב הם בוחרים ללכת עם שמות שדומים מאוד למתחרים שלהם, אני רק מקווה שזה אומר שכמו במעבדים סוף סוף יש להם מוצר ששווה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב על מבוסס יהיה חזק יותר ממחשב העל של ו ביחד

https://www.pcgamesn.com/amd/frontier-radeon-cray-... 

AMD has partnered with Cray Inc. to create the world’s fastest supercomputer in 2021. Frontier will come online in 2021 in the US, fitted with Zen 2 CPUs and Radeon Instinct GPUs. These will total 1.5 exaflops of compute performance, pipping the -powered Aurora system announced earlier this year by half a big ol’ flop. 
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

בשוק הגיימינג הם בעקיפין מכתיבות התקדמות מסוימת, שזה תופס גם ל PC.

שיצאו דור הבא של הקונסולות PS5/XBOX2... לדעתי הם יהיו כבר חומרה ישנה ולא רלוונטית לשוק של .

אני לא רוצה לאכזב, אבל ממה שאני קורא על הPS5 הולך להיות "תנור אפיה זולל חשמל" ממליץ לחכות לפחות שנה אחרי ההשקה הרשמית,

לכל מי שרוצה לרכוש PS5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

שיצאו דור הבא של הקונסולות PS5/XBOX2... לדעתי הם יהיו כבר חומרה ישנה ולא רלוונטית לשוק של PC.

בוודאי. שוק ה מתקדם יותר מבחינת חומרה אל מול חומרה אם מסתכלים על הנתונים הטכניים בלבד. הקונסולות זה לא ,

זה בשורה התחתונה מכונת משחקים, זה הייעוד שלה. ידוע מראש שהחומרה שתהיה בפלייסטיישן 5 לא תהיה המודרנית

ביותר בחוץ.

מה שכתבת לא שייך למה שאני כתבתי. אני סך הכול ממליץ לחובבי בעיקר אלו שמכוונים ( כמוני ) גיימינג, לא לרכוש נכון להיום

חומרה חדשה, כי הקונסולה הבאה של קרובה יחסית ויש סיכויים טובים בגלל החפיפה בין השווקים האלה שיצאו מעבדים\לוחות\כרטיסים

וכו' בתקופה הזו. 

המשך חג שמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני סך הכול ממליץ לחובבי PC בעיקר אלו שמכוונים ( כמוני ) גיימינג, לא לרכוש נכון להיום

חומרה חדשה, כי הקונסולה הבאה של סוני קרובה יחסית ויש סיכויים טובים בגלל החפיפה בין השווקים האלה שיצאו מעבדים\לוחות\כרטיסים

וכו' בתקופה הזו. 

שנה וחצי זה קרוב?
זה לא למשוך, זה לשכוח מכל העניין לשנה לפחות..
לא חושב שיש שיהיה מי שחושב לשדרג עכשיו ויחכה עוד שנה פלוס כדי לראות מה יהיה עם PS5.
ממתי זה בכלל פקטור?? חומרה חדשה יוצאת ומתעדכנת כל הזמן למחשב בלי קשר ל-PS ושאר .

לגבי טבלאות שהן נטו ניחוש, זה בדיוק מה שפוגע ב-
הם לא יעמדו בציפיות, בוודאי לא לטווח הארוך כאשר NV גם תרד ל-7NM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים , מי לו שיש מחשב גימניג עדכני לא ישדרג בלי קשר ל ,PS או כל דבר אחר כי פשוט אין טעם.

מי שיש לו מחשב גימנייג מזדקן שכבר מתחיל לא לסחוב זה דווקא יכולה הזדמנות מצוינת לקנות מחשב.

לדעתי למעבד הבא של יש פוטנציאל להיות רלוונטי לתקופה של כמה שנים טובות קדימה.

אני מנחש שהמעבדים הבאים של AMD/INTEL בשנים הקרובות שאחרי 2 יציגו שיפורים יחסית צנועים.

הסיבה הריאשונה שאני חושב ככה היא שמבחינת מהירויות שעון אנחנו כנראה כרגע באיזשהו גבול של סביב ה 5GHZ

הסיבה השניה היא שהקטנת תהלכי היצור מעבר ל 7NM הופכת להיות יותר מסובכת למימוש וגם פחות דרמטית.

הסיבה השלישית היא שהגענו לכמות ליבות מכובדת מאד שנכון לרגע זה( ולעתיד הנראה להעין) עדין לא מנוצלת כמו שצריך (לשימוש ביתי לפחות)

לגבי ההדלפות/שמועות לגבי כרטיסי המסך , בהנחה שהדגמים והביצועים שלהם מתכתבים עם המציאות אז הדבר היחידי שיש לצפות לו זה המחירים.

דרך אגב למי שעקב אחרי הפירסומים הקודמים שצצו ברשת גם בגיזרה הזאת המחירים עלו מ 250$ ל 330$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...