עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה. - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה.

Ivan

Recommended Posts

מחיקת הקבצים קשורה, איך לא, לענן. ל-OneDrive ליתר דיוק והתממשקות הכושלת של השירות עם תיקיות מקומיות במחשב. זה לפחות הדפוס שעולה מניתוח הדיווחים ברשת ומה שמיקרוסופט מודים בו עכשיו בחצי פה, אם כי לדעתי זה לא בדיוק מסביר הכל.

בכל מקרה, הם הודיעו שתיקנו את כל הבאגים ומתחילים לשחרר שוב את העדכון. לא ראיתי התייחסות לגבי מי שכבר התקין. אולי מי שלא נפגע מהבאג לא צריך לדאוג ואולי ישוחרר עדכון בימים הקרובים למערכות שכבר מריצות את 1809. נראה.

מיקרוסופט מזמינים את מי שאיבד מידע כתוצאה מהעדכון ליצור קשר עם מוקד התמיכה (אפשר דרך המערכת עצמה, יש את היישום UWP שנקרא Contact Support ופותח חלון צ'אט) והם ינסו לעזור בשחזור המידע. ממה שאני מבין (בין היתר גם בגלל שהם מפצירים במשתמשים שאיבדו מידע לא לנסות לשחזר בעצמם ולכתוב כמה שפחות לדיסק ממנו אבד המידע) מדובר בהתחברות מרחוק של נציג תמיכה, התקנת תוכנת שחזור קבצים כלשהי בניסיון להציל משהו ולא באיזה פתרון קסם שמחלץ נניח את הקבצים מאיזה גיבוי מוצפן סודי שנוצר במהלך השדרוג או משהו כזה (או במילים אחרות: המידע באמת נמחק).

מי שיש לו גיבוי שלא יטרח כמובן, אבל למי שאין אין גם מה להפסיד בלתת לזה ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח בסוף מתברר שהבעיה קרתה לאנשים שהעבירו את הספרייה למחיצה או מקום אחר ...

בכל מקרה תיקנו את זה עם עידכון חדש

2018-10 Cumulative Update for 10 Version 1809 for x64-based Systems (KB4464330

This update includes quality improvements. No new operating system features are being introduced in this update. Key changes include:

• Addresses an issue where an incorrect timing calculation may prematurely delete user profiles on devices subject to the "Delete user profiles older than a specified number of day” group policy.
  • Security updates to Windows Kernel, Microsoft Graphics Component, Microsoft Scripting Engine, Explorer, Windows Storage and Filesystems, Windows Linux, Windows Wireless Networking, Windows MSXML, the Microsoft JET Database Engine, Windows Peripherals, Microsoft Edge, Windows Media Player, and Explorer.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של X7-007

חח בסוף מתברר שהבעיה קרתה לאנשים שהעבירו את הספרייה למחיצה או מקום אחר ...

בכל מקרה מיקרוסופט תיקנו את זה עם עידכון חדש

2018-10 Cumulative Update for Windows 10 Version 1809 for x64-based Systems (KB4464330

This update includes quality improvements. No new operating system features are being introduced in this update. Key changes include:

• Addresses an issue where an incorrect timing calculation may prematurely delete user profiles on devices subject to the "Delete user profiles older than a specified number of day” group policy.
  • Security updates to Windows Kernel, Microsoft Graphics Component, Microsoft Scripting Engine, Internet Explorer, Windows Storage and Filesystems, Windows Linux, Windows Wireless Networking, Windows MSXML, the Microsoft JET Database Engine, Windows Peripherals, Microsoft Edge, Windows Media Player, and internet Explorer.

רק שאני העברתי את התיקיות הנ"ל ולא איבדתי מידע. עוד שבוע יחליטו שהבעיה במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס בא בחשבון רק אם יש בו סוליטר.................

בזמנו היה לי הובי לראות במסכים של ארגונים מה אנשים עושים במחשב. (היתה לי גישה חופשית למחשבים בהרבה מאד ארגונים

גם סודיים)

רוב רובם שיחקו בסוליטר.

גם שוטר הגבול באיטליה "בדק" אותי במחשב שלו. הוא ישב בתא זכוכית והמסך שלו השתקף מאחוריו. הוא שיחק

סוליטר, עשה 2 מהלכים והחתים לי את הדרכון עם החותמת הכי גדולה שראיתי בחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מאוד לשכוח מה מייקרוסופט הביאה למשתמשים הביתיים.

גם אני בתור נער לא קניתי את המערכת הפעלה מקורית. שגודלים מתבגרים בראש ומבינים אחרת. נהנתי שנים ממערכת הפעלה ששירתה

אותי ואיפשרה לי הכול מהכול בבית - ( מוזיקה, סרטים, משחקים, ) גם בימים שלא היה ואנדרואיד וכן הלאה.

הנקודה היא שמייקרוסופט הביאה הרבה לכולם מעבר לבלבולי מוח האינסופיים על חדירה לפרטיות ( ברוך הבא לעולם המודרני ),

ועל עדכונים לא תקינים.

ציטוט של Ivan

בזמנו היה לי הובי לראות במסכים של ארגונים מה אנשים עושים במחשב. (היתה לי גישה חופשית למחשבים בהרבה מאד ארגונים

גם סודיים)

רוב רובם שיחקו בסוליטר.

אם זה היה הובי, ולא משהו מקצועי\אדמינסטרטיבי\ייעוץ לארגונים\ וכן הלאה.. שאפו.. קצת קריפי ומטריד לחשוב על הובי כזה. מבחינתי אם זה

מסקרנות ולא בגדר העבודה זה אפילו פולשני. יפה שאתה מודה.. שום דבר אישי רק אומר את דעתי. גם אני עובד בארגון ענק, אילו הייתי

יודע שיש מישהו לידי שיש לו הובי כזה, כולם היו יודעים מזה למחרת.

שוב, הכול אם זה בגדר הובי ולא משהו מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

Whatever

יש סמכות ויש גישה. לי יש גישה להמון נתונים, חלקם רגישים. אין לי סמכות לעשות הכול.

אם לא הייתה לך סמכות לעקוב אחרי מה אנשים עושים באופן מקצועי דרך הארגון שמעסיק אותך, אז תשאל את עצמך שאלה פשוטה:

היית נותן למישהו לבוא אלייך בחלון מאחורה, ולראות מה אתה עושה במחשב ? מתי שבא לו.. כי יש לאותו אחד גישה לחלון שלך.

כנראה שלא.

ככה שסוליטייר זה סתם התשובה. מה שעשית זה דבר חמור - אם זה היה תחביב. אתה נראה מתגובות בפורום כמו

אדם אינטיליגנט, לכן זה קצת מפתיע.

בהצלחה וסופש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, מספיק!

בן אדם עובר באולם עם עשרות תאי עבודה בדרך ללקוח מסוים, ותוך כדי כך מביט מרחוק במסכים של העובדים.

וכשהוא כבר מגיע ללקוח המסוים - גם הוא בסוליטר.

לא מרגל, לא מפשפש - מביט מרחוק.  המסך של סוליטר נראה טוב מאד מרחוק.

תרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

די, מספיק!

תרגע.

אני רגוע. אל תיקח אישי, זה פורום.

ציטוט של Ivan

גם סודיים)

עניתי ענייני על מה שכתבת, לא משהו אישי.

יש כאלה בפורום שעובדים בארגונים גדולים בתפקידים טובים. כמוני. אז אני שם את עצמי במקום מישהו שאומר לי דבר כזה,

וזה נשמע לי הזוי וחמור בו זמנית.

ציטוט של Ivan

בן אדם עובר באולם עם עשרות תאי עבודה בדרך ללקוח מסוים, ותוך כדי כך מביט מרחוק במסכים של העובדים.

לא מרגל, לא מפשפש - מביט מרחוק.  המסך של סוליטר נראה טוב מאד מרחוק.

זה כבר משהו אחר. אם היית כותב את זה במקור, לא הייתי טורח להגיב מה שהגבתי.

שוב זה פורום.. שיש זמן מציצים בדיונים שקופצים, אל תיקח אישי וב זמנית צפה לתגובות. חלק מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

קל מאוד לשכוח מה מייקרוסופט הביאה למשתמשים הביתיים.

נהנתי שנים ממערכת הפעלה ששירתה

אותי ואיפשרה לי הכול מהכול בבית - ( מוזיקה, סרטים, משחקים, אינטרנט ) גם בימים שלא היה סמארטפונים ואנדרואיד וכן הלאה.

הנקודה היא שמייקרוסופט הביאה הרבה לכולם 

ואותו דבר, למעט משחקים, אפשר להגיד על ו-MacOS והן ממשיכות לעשות זאת עד היום. אפילו היכולת להריץ משחקים עדכניים ופופולריים השתפרה.

אף אחד לא שוכח או מזלזל בתרומתה של להתפתחות שוק המחשוב.

עם זאת, זה לא פוטר אותה מאחריות לדברים הפחות טובים שהיא עושה (או מהזלזול שלה בלקוחות).

חוץ מזה, היא כבר לא אותה פלטפורמה כמו בעבר. המעבר ל-UWP מעקר מתוכן את רוב מה שהפך את ארכיטקטורת Win32 לכל כך ורסטילית, על מגרעותיה השונות. רק שהתהליך הזה קורה בהדרגה ועדיין אפשר להתעלם ממנו כי Win32 עדיין שם. מעניין לעוד כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד הסבר ממיקרוסופט  מה היתה (?) הבעיה בעדכון.

https://www.pcworld.com/article/3312642/windows/microsoft-restarts-windows-10-october-2018-update-blaming-data-loss-on-misdirected-folders.html

אני לא משתמש ככל הידוע לי בכלל בענן שלהם, ועדיין נמחקו לי 30 אחוז מהקבצים הפרטיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

KFR redirected the folder to a different drive. If a user added a secondary or external hard drive and created a new “Documents” folder, then redirected the old folder to the Documents folder on the secondary drive, a user could encounter the data-deletion bug.

זה בדיוק המצב אצלי ולא נמחקו לי קבצים. איוון - אתה משתמש בחשבון או רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...