עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה. - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה.

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקית ה DOCUMENTS שלי נמצאת על מחיצה שונה בכונן אחר, לא מוגדרת ולא מוכרת לחלונות,  ועדיין קוצצה בעידכון ב 30 אחוז. נראה שהעדכון ממש מחפש קבצים פרטיים מסוימים ומוחק אותם. מי יודע מה עוד והיכן נמחק. זאת

מחיקה שבוצעה במודע ובכוונה !! וירוס ? שהושתלה ע"י עובד שפוטר ?

מעתה ולהבא  בעדכון גרסאות אנתק את כל הכוננים מלבד כונן המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהדבר הזה חמור, אין ויכוח. מדובר בבעיה שמעלה שאלות שמייקרוסופט תצטרך לתת עליהם מידע ב שבועות\ימים\חודשים הקרובים.

מי שנעשה לו נזק אישי שיפנה למייקרוסופט העולמית.

מכאן אפשר רק ללמוד שלא מתקינים עדכונים גדולים "בגל הראשון".

משתמשי Home תמיד יכולים אחרי עדכון גדול סופי במקרה שלנו 1803, לבטל עדכונים לגמרי ולהדליק אותם באופן ידני פעם בשבוע-שבועיים-שלוש, בחירה אישית בדיוק מתי מתאים לכל אחד.

זו אופציה מאוד ריאלית לעקוף בצורה ישירה ללא משחקים מיותרים את העדכונים האוטומטיים.

הרי טיפה לחשוב על זה רגע בהיגיון ~

ביום-יום יוזרים עושים בגדול כמעט את אותו דבר. אותם אתרים, אותם שימושים. מה ההבדל אם משתמש ביתי מתקין עדכוני "קריטיים"

באותו לילה שזה יצא, או שבוע אחרי ? אם מדובר בעדכון קריטי שהוא היה ( כמו כולם ) חשוף אליו במשך חודשים\שנים וכלום לא קרה, מה הסטטיסטיקה שיקרה משהו בשבוע הזה שהעדכונים מבוטלים ? איך כל כך הרבה אנשים דפקו לעצמם את המערכת הפעלה בימים שצץ הנושא הגדול של פרצות האבטחה במעבדים של אינטל.. זה היה קיים בערך עשור, ואנשים פשוט רצו והתקינו ואז הציפו את האינטרנט בדיווחים על קריסות, בעיות, מסכים שחורים, כחולים, איטיות של , ביצועים ירודים וכדומה. אלו שחשבו קצת, חיכו. והתקינו את הפאצ'ים המתוקנים.

לקח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

" מי שנעשה לו נזק אישי שיפנה למייקרוסופט העולמית "

בטח. והם מייד ישיבו לי את הקבצים הנעלמים, ו/או יפצו אותי כספית.

עדיף כבר פתק בכותל......

אני הייתי מנסה לפנות אליהם בין אם זה יעזור לי או לא בסופו של דבר.

מקווה שלמדת לקח על הדרך. גם משתמשים מתקדמים יותר אוכלים אותה על דברים כאלה מסתבר.

אני בו זמנית לא מאחל לאף אחד ומקווה שהחומר שאיבדת הוא לא משהו רגיש\חשוב לך, אבל.. בוא נגיד ככה,

טעות שאפשר למנוע מראש.

או שתשים פתק בכותל. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

ביום-יום יוזרים עושים בגדול כמעט את אותו דבר. אותם אתרים, אותם שימושים. מה ההבדל אם משתמש ביתי מתקין עדכוני אבטחה "קריטיים"

באותו לילה שזה יצא, או שבוע אחרי ? אם מדובר בעדכון קריטי שהוא היה ( כמו כולם ) חשוף אליו במשך חודשים\שנים וכלום לא קרה, מה הסטטיסטיקה שיקרה משהו בשבוע הזה שהעדכונים מבוטלים ?

ההבדל הוא שמרגע שפורסמה פרצת (או הונדסה לאחור מעדכון אבטחה), גדל מספר הניסיונות לנצל אותה.

האקרים אמיתיים, אלה שלמשתמש הממוצע אין שום סיכוי מולם, לא מתעסקים בשטויות כמו משתמשים פרטיים או עסקים רנדומליים.

מי שמנסה לנצל את פרצות האלו הם רמאים ונוכלים שונים שמטרתם לעשות כסף מהעניין ולשם כך מטילים גדולה ומשחקים על הסתברות, ולצידם ילדי סקריפטים שסתם מחפשים להציק לאנשים. הם מחפשים את המטרות הקלות – אותן מערכות עם פרצות ידועות – ולרוב מדלגים הלאה עם ההיתקלות במכשול הראשון. זה בדיוק התפקיד של עדכוני האבטחה האלה: למזער את איומי האבטחה מהסוג הזה עבור המשתמש הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

ההבדל הוא שמרגע שפורסמה פרצת אבטחה (או הונדסה לאחור מעדכון אבטחה), גדל מספר הניסיונות לנצל אותה.

האקרים אמיתיים, אלה שלמשתמש הממוצע אין שום סיכוי מולם, לא מתעסקים בשטויות כמו משתמשים פרטיים או עסקים רנדומליים.

מי שמנסה לנצל את פרצות אבטחה האלו הם רמאים ונוכלים שונים שמטרתם לעשות כסף מהעניין ולשם כך מטילים רשת גדולה ומשחקים על הסתברות, ולצידם ילדי סקריפטים שסתם מחפשים להציק לאנשים. הם מחפשים את המטרות הקלות – אותן מערכות עם פרצות ידועות – ולרוב מדלגים הלאה עם ההיתקלות במכשול הראשון. זה בדיוק התפקיד של עדכוני האבטחה האלה: למזער את איומי האבטחה מהסוג הזה עבור המשתמש הממוצע.

נכון ונכון. בדיוק למה ארגונים גדולים, בינוניים, רשויות, תעשיות וכדומה לוקחות את נושא אבטחת המידע וביטחון דיגיטלי בכללי כמשהו בעל

ערך. אני פניתי בתגובות למשתמשים הביתיים שעוסקים ביום-יום שלהם. אפשר לתת טיפים עד מחר ( גיבוי, מודעות, הבנה בסיסית וכו' וכו' ),

אבל מתמטית הסיכוי שיקרה משהו אם תעדכן היום את ה defender או עוד שבועיים לדוגמא, או תוריד איזה עדכון שמסדר איזה פירצה

ב edge שנחשבת "חמורה" כמה ימים אחרי ולא באותו יום.. הוא נראה לי כל כך קטן, שעדיף שלאנשים תהיה מודעות נורמלית של תפעול

מערכת ההפעלה שלהם ופשוט יעשו כל X זמן תלוי בזמן שהם שורפים על המחשב - עדכונים שוטפים.

אני לפחות, שנים מתנהל ככה וזה למה זו ההמלצה שלי. לא כי אני איזה גאון או איש מערכות הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון ואפילו מומלץ לחכות כמה ימים עד שבוע גם עם התרנת תיקוני (בטח אצל שדוחפת דרכם לפעמים עוד כל מיני דברים במסווה של עדכון אבטחה). הבעיה היא שהרבה משתמשים, בעיקר בגרסת Home מבטלים עדכונים לגמרי וזאת טעות. מנגד, הם במצב בעייתי כי הרי גם אם יבדקו עדכונים ידנית פעם בחודש, תרד להם הגרסה החדשה של המערכת פעם בחצי שנה. יש לזה פתרונות, אבל המשתמש הממוצע לא מתעסק עם דברים כמו לערוך את ה-Registry.

מיקרוסופט מקשה על אבטחת המערכות שלה כי לא מקפידה להפריד באמת בין לפיצ'רים. תכנון לקוי, ביצוע לקוי. אוזלת יד כללית וממש לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתסכל הוא שהם לא טורחים לספר ממה נגרמה הבעיה, למי ואיזה קבצים הושפעו. אצלי עדכנתי 3 מחשבים ועל פניו נראה שהכל בסדר.

יש לי גיבוי VEEAM שאני מעדיף לא להשתמש בו אם אין צורך אבל אני לא רוצה לגלות עוד כמה חודשים שנעלמו לי קבצים בלי ששמתי לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

המתסכל הוא שהם לא טורחים לספר ממה נגרמה הבעיה, למי ואיזה קבצים הושפעו. אצלי עדכנתי 3 מחשבים ועל פניו נראה שהכל בסדר.

יש לי גיבוי VEEAM שאני מעדיף לא להשתמש בו אם אין צורך אבל אני לא רוצה לגלות עוד כמה חודשים שנעלמו לי קבצים בלי ששמתי לב.

הם אמורים לתת תשובות. העניין שזה תקין אצל חלק מהאנשים ואצל אחרים לא, יכול לרמז דווקא שזה לא משהו זדוני\וירוס.

אין לי מושג האמת - אולי אני טועה בהנחה הזו, זה נשמע לי פשוט הגיוני. 

יש לנו בעבודה כמה מחשבים בודדים שעובדים עם 1809 מאחר וזה נעשה אצלנו בהדרגה עניין העדכונים, ואין שום בעיה שנראית לעין. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...