עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה. - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה.

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוריד את ה-ISO מפה ותבטל/תדחה את העדכונים מיד בסיום ההתקנה. תחליף את ה-ISO לגרסה עדכנית בכל עדכון גרסה של המערכת (למרות שתמיד תוכל למצוא בקלות ברשת ISO של לפחות גרסה אחת אחורה).

בגרסת Home אין לך דרך לקבל רק עדכוני אז תאלץ לבטל את העדכונים.

עריכה: או תשתמש ב-WSUS Offline כדי לבחור איזה עדכונים להתקין. אבל זה פתרן די מסורבל לדעתי כי דורש לא מעט התעסקות מצד המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@אביחזק השהתה את העדכון לכן לא תקבל בנוסף אל תבדוק עדכונים באופן ידני.

ציטוט של Spaghet

מיקרוסופט משהה את עדכון חודש אוקטובר...
Forbes: Microsoft Confirms Windows 10 Update Mistake -- Was Your Data Lost? - Oct 6, 2018
"We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809) for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating"

ומאחר ואתה על 10 Home ולא יכול לדחות אז פשוט תעצור את העדכונים כמו שכתבת באחת ההודעות הקודמות שלך פה בדיון.

ציטוט של אביחזק

ללכת למחשב שלי קליק ימני על הסמל להכנס לניהול\שירותים ויישומים\Services\לגלול למטה עד שמגיעים לWindows Updete להכנס ובחלונית גנרל לבחור באפשרויות אפשרות של Disabled זהו העדכונים מבוטלים  

לבטל אפשרות זו לחזור על אותה פעולה ולבחור או על אפשרות לעדכון ידני או אוטומטי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לAbout:blank הייתי שמח לדעת מהו הWSUS Offline ואיך עובדים איתו האם יש קישור למדריך או משהו אחר אני שמח תמיד ללמוד תודה 

ציטוט של About:blank

עריכה: או תשתמש ב-WSUS Offline כדי לבחור איזה עדכונים להתקין. אבל זה פתרן די מסורבל לדעתי כי דורש לא מעט התעסקות מצד המשתמש.

ולSpaghet לא הבנתי מה בדיוק ועל מה ענית?? על מה שענית זה אני יודע שמייקרוסופט השהתה את העדכונים ולגבי גירסת ה10 שלי כתבתי שבשביל אלה עם הגירסה כמו שלי כתבתי את ההדרכה אז על מה בדיוק באתה לענות ?? 

ציטוט של Spaghet

@אביחזק מיקרוסופט השהתה את העדכון לכן לא תקבל בנוסף אל תבדוק עדכונים באופן ידני.

ציטוט של Spaghet

ומאחר ואתה על Windows 10 Home ולא יכול לדחות אז פשוט תעצור את העדכונים כמו שכתבת באחת ההודעות הקודמות שלך פה בדיון.

(אני שמח תמיד ללמוד) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אביחזק

ולSpaghet לא הבנתי מה בדיוק ועל מה ענית?? על מה שענית זה אני יודע שמייקרוסופט השהתה את העדכונים ולגבי גירסת ה10 שלי כתבתי שבשביל אלה עם הגירסה כמו שלי כתבתי את ההדרכה אז על מה בדיוק באתה לענות ?? 

הבנתי שאתה יודע הרי ציטטתי אותך אבל מה שמבלבל הוא למה שאלת אם אתה כבר יודע את התשובה?

ציטוט של אביחזק

השאלה היא איך ניתן לקבל עדכונים למשל למחשב אחרי פירמוט ובלא לקבל את הגירסה החדשה אלא להשאר עם גירסת 1803 והעדכונים שלה בלבד  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג למה אתה כל כך משוכנע ששאלתי על זה תסתכל טוב על מה שאלתי על סינון עדכונים רק לגירסת 1803 

ציטוט של אביחזק

השאלה היא איך ניתן לקבל עדכונים למשל למחשב אחרי פירמוט ובלא לקבל את הגירסה החדשה אלא להשאר עם גירסת 1803 והעדכונים שלה בלבד 

אני חושב שאני מספיק ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@אביחזק
אחרי שאני כבר פרסמתי...

ציטוט של Spaghet

מיקרוסופט משהה את עדכון חודש אוקטובר...
Forbes: Microsoft Confirms Windows 10 Update Mistake -- Was Your Data Lost? - Oct 6, 2018
"We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809) for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating"

ואתה בעצמך כתבת...

ציטוט של אביחזק

ומי שצריך הדרכה איך לעצור את העדכונים גם זה פשוט ולא קשה  

ללכת למחשב שלי קליק ימני על הסמל להכנס לניהול\שירותים ויישומים\Services\לגלול למטה עד שמגיעים לWindows Updete להכנס ובחלונית גנרל לבחור באפשרויות אפשרות של Disabled זהו העדכונים מבוטלים  

לבטל אפשרות זו לחזור על אותה פעולה ולבחור או על אפשרות לעדכון ידני או אוטומטי  

ואז שאלת שאלה רטורית...

ציטוט של אביחזק

אז איך תקבל את הגרסה החדשה(1809) אם השהתה את העדכון?

ציטוט של אביחזק

אני חושב שאני מספיק ברור 

אז מצטער אבל אני חושב שממש לא היית מספיק ברור.

בכל מקרה שיהיה לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לילה טוב גם לך 

אתה מדבר על עכשיו 

אני לא מדבר רק עכשיו אלא לחודש חודשיים הבאים שלא מומלץ כ"כ עדיין להתקין את 1809 אלא רק אחרי שהגירסה תקבל מספיק תיקונים וכמו שכתבו כבר בתחילת המהדורה. ובכל זאת תודה לך 

ציטוט של אביחזק

(אני שמח תמיד ללמוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WSUS Offline הוא כלי שמאפשר לך לבחור איזה עדכונים להוריד ומתי להתקין אותם. יש הוראות באתר ובצד ימין יש גם סרטונים.

זה לא פתרון מלא, אבל דרך לבחור איזה עדכונים להוריד, ככה שאתה יכול להתעלם מעדכונים לא רצויים, וגם מתי להתקין אותם.

מיקרוסופט משחררת עדכוני פעם בשבועיים לערך. אתה יכול לדוגמה להתחבר עם הכלי פעם בחודש ולהוריד רק את עדכוני האבטחה ואפילו לחכות כמה ימים ליתר ביטחון לפני שתתקין אותם.מהחסרון היחסי כאן מלבד ההתעסקות הוא שאתה צריך לעקוב אחרי כל נושא העדכונים כדי ללמוד אם יש עדכון שעדיף לך להימנע ממנו (בנוסף לשדרוגי הגרסה החצי-שנתיים).

באופן כללי הייתי אומר ששדרוג לגרסת Pro הוא פתרון עדיף לדעתי לאורך זמן, אבל מי יודע אם לא יתחילו לכפות גם שם עדכונים בשלב כלשהו, אם כי כרגע זה לא נראה סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים וחברות, קצת סדר..🤗

העדכון 1809 יצא באופן מוגבל, למי שנרשם לתוכנית Preview שלה או הוריד אותו מאתר החברה. תוך זמן קצר הופיעו תלונות על מחיקת קבצי , מסמכים ואפליקציות - ומיקרוסופט הודיעה שהעדכון ייעצר עד לבדיקת הליקויים,

(העדכון טרם הופץ באופן רשמי *לכל המשתמשים דרך מנגנון Update - אך היה ניתן להוריד אותו באתר החברה וגם דרך מנגנון העדכון הפנימי של ווינדוס! למי שנרשם לתוכנית ה-Preview של מיקרוסופט)

*הוספתי הבהרה! כשכתבתי שהעדכון טרם הופץ באופן רשמי לכל המשתמשים דרך מנגנון Update, הכוונה שחלק כן קיבלו ובדקו את העידכונים וככה חטפו גם אם לא נרשמו לשום דבר, אכן תקלה חמורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גד :)

(העדכון טרם הופץ באופן רשמי לכל המשתמשים דרך מנגנון ווינדוס Update - אך היה ניתן להוריד אותו באתר החברה וגם דרך מנגנון העדכון הפנימי של ווינדוס! למי שנרשם לתוכנית ה-Preview של מיקרוסופט)

אני הורדתי אותו דרך הwindows update,ולא נרשמתי לתכנית ה-Preview. גם לא הורדתי אותו דרך האתר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהופץ רשמית. לא דחפו אותו כבר ביום הראשון לכל המשתמשים דרך העדכונים האוטומטיים (אבל רוב אלה שבדקו עדכונים באופן יזום כן קיבלו אותו), אבל הוא היה צפוי להגיע תוך כמה ימים גם לשם וכמו תמיד – תוך חודש רוב המשתמשים במערכת היו מקבלים אותו דרך העדכונים האוטומטיים.

חוץ מזה, לא זאת הנקודה. הנקודה היא שבאופן עקבי מיקרוסופט משחררים עדכונים בעייתיים. גם מי שעדכן ללא בעיות, ויש רבים כאלה, משחק פה על הסתברות לאורך זמן. כשאי אפשר לסמוך על מערכת ההפעלה שלך, זה בעייתי מאוד. כשמשתמשים מעדיפים לבטל עדכונים לגמרי כי אפילו עדכוני (שהיום כבר די ברור שכוללים לעתים כל מיני רכיבים נוספים) עלולים לשבור משהו יש פה בעיה. זה לא בדיוק סוד שמיקרוסופט צמצמה מאוד את מאמץ ה-QA בתוך החברה ומסתמכת בעיקר על מיקור-המונים (למרות שמחיר המערכת נשאר זהה), שבין היתר משמעותו היא שהעדכונים נכפים על חלק גדול מהמשתמשים שמוצאים עצמם בין הפטיש לסדן. אפשר גם להתווכח על נחיצות הטקס הנערך פעמיים בשנה שבמהלכו יושב המשתמש ובוהה במסך שעה קלה תוך נשיאת תפילה שזכר לשמור את העבודה ושהכל יעבור בשלום בזמן שהמערכת החליטה לשדרג גרסה באמצע היום כשהמשתמש יצא להפסקת קפה.

כל זה לא מסתכם בדיוק לכדי חוויית משתמש חיובית. בסביבה ארגונית הכאב ראש גדול אפילו יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...