עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה. - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון 1809 משבית את המשתמש וכתוצאה אין חלונות ואין גם דרך חזרה.

Ivan

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההסבר שלהם מסביר חלק מהמקרים, אבל לא את כולם. זה לא מסביר מקרים שבהם תיקיות "מוכרות" שהועברו לכונן אחר לא נמחקו ולא מסביר מקרים שבהם מסמכים נמחקו מתיקיות בכוננים אחרים ומתוך תיקיות שאינן משויכות לפרופיל המשתמש (אבל אולי חלק מהמשתמשים יצרו Symbolic link אומסתם קיצור דרך אליהן מתוך תיקיית המשתמש. חסר יותר מדי מידע משני הצדדים).

מה שקצת מעצבן פה הוא שהעניין התגלה בקבוצת הביתא (Insider Program) למרות שכמובן במספרים קטנים יותר בגלל שהקבוצה קטנה יחסית, ומיקרוסופט פשוט התעלמו מכך ושחררו את העדכון בכל זאת. אני לא מאשים אותם בכוונה זדונית, זה נראה יותר  כמו אוזלת יד. לדעתי דיווחים על מחיקת מידע צריכים להיבדק אפילו אם הם מעטים. הרי אם יש דברים בגו' ברגע שזה ישוחרר לכל קהילת המשתמשים המספרים האלה יגדלו משמעותית. 

מיקרוסופט טוענים שיש נכון לאוקטובר 700 מיליון משתמשים ב- 10. גם אם העדכון יפגע רק בעשירית האחוז מהם (שיעור הארעות התופעה על פי מיקרוסופט), מדובר ב-700 אלף משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אף אחד לא שוכח או מזלזל בתרומתה של מיקרוסופט להתפתחות שוק המחשוב.

עם זאת, זה לא פוטר אותה מאחריות לדברים הפחות טובים שהיא עושה (או מהזלזול שלה בלקוחות).

בהחלט. ללא קשר למייקרוסופט, אנחנו כבני אדם יש לנו טבע להתמקד ולזכור את הדברים הפחות טובים.

וזה בסדר אני גם לא שונה מאחרים יותר מידי, זה משהו פיזיולוגי כנראה במוח.

כל חברה צריכה לקחת אחריות \ להתייחס ללקוחות כלקוחות וכן הלאה.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופלו עבור המשקיעים ;).

בשטח נדמה שהעדכון לא בדיוק נדחף עדיין למשתמשים.

אולי כדאי למיקרוסופט להפיק פה לקח ולהפוך את זה למדיניות. מי שבודק ידנית יקבל את העדכון, כל השאר ימתינו חודש לפחות ורק אז הוא ירד דרך העדכונים האוטומטיים בהנחה שלא התגלו בעיות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. עדיין לא מאה אחוז טופל. כנראה שמשהו פחות חמור אבל יש להימנע לדעתי מלהתקין אותו אפילו עד תחילת השנה הבאה.

לא רואה שום סיבה מספיק טובה לעדכן מ 1803 כרגע. בהצלחה.

https://www.guru3d.com/news-story/windows-10-version-1809-sees-another-data-loss-issue.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד באג שגורם לאיבוד מידע התגלה....

The bug occurs when copying or moving compressed files from a .ZIP folder to a regular or protected folder.

https://www.techrepublic.com/article/windows-10-october-2018-update-new-zip-bug-could-lead-to-data-loss-admits-microsoft/?ftag=TREe331754&bhid=20782598908136161447209695773842

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריץ מכונה וירטואלית אחת ולפעמים מתחבר אליה מרחוק דרך (עבודה עם מסד נתונים שמאוחסן בה, העברת קבצים ו-RDP).

עדכנתי אותה ל-1809 כדי לראות באיזה מהבעיות אני נתקל (ויש Snapshot ככה שאין בעיה לחזור אחורה). להפתעתי לא נתקלתי בשום בעיה או ככה חשבתי. בגלל שנראה היה שהכול תקין, המשכתי להשתמש ב-1809 כי רציתי לתת לזה יותר זמן מאשר סתם התרשמות ראשונית ולמען האמת די שכחתי מזה מאז (עשרה ימים בערך).

היום הייתי צריך להתחבר למסד הנתונים מרחוק כשאין לי גישה פיזית למחשב/שרת שמריץ את המכונה הווירטואלית. לא הצלחתי. לא סוף העולם, אבל מאוד מציק. כשחזרתי ניגשתי לחקור בניסיון לרדת לשורש הבעיה. חיש מהר גיליתי שהעדכון איפס את כל כללי הפיירול. שחזרתי את ה-Snapshot כי לא היו לי זמן וסבלנות להגדיר הכל מחדש ואולי לגלות אחר כך שעוד משהו נשבר, והנה עוד פריט לרשימת הדברים שהעדכון הזה משבש.

לא נתקלתי בבעיה דומה עם עדכונים קודמים של 10.

הבינוניות (ומטה) חוגגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...