חיבור ממיר הוט למסך U2515H - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ממיר הוט למסך U2515H

Rockstatement10

Recommended Posts

זה המסך שיש לי ובשבוע הבא אני מקבל ממיר של הוט לחדר, אני פשוט מחבר אותו עם וזהו נכון? ההתאמה של התצוגה לדעתכם תהיה טובה לממיר? (רזולוציה)

ולגבי סאונד, אין לי רמקולים אלא רק .. לדעתכם כדאי לקנות את הרמקול שמתחבר למסך הזה? (AC511) או פשוט לקנות חדשים? אבל אצטרך בכל פעם לנתק אותם ולהעביר אותם מהמחשב לממיר במידה וארצה לראות טלויזיה?

אני לא יודע עד כמה האופציה של לרכוש את הסאונד בר של יהיה חכם כי אמנם זה נוח אבל אם בעתיד ארצה לשדרג מסך ? למרות שאני מרוצה ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המסך שיש לי ובשבוע הבא אני מקבל ממיר של הוט לחדר, אני פשוט מחבר אותו עם HDMI וזהו נכון? ההתאמה של התצוגה לדעתכם תהיה טובה לממיר? (רזולוציה)

אין סיבה שתיהיה בעיה לדעתי.

ולגבי סאונד, אין לי רמקולים אלא רק אוזניות.. לדעתכם כדאי לקנות את הרמקול שמתחבר למסך הזה? (AC511) או פשוט לקנות רמקולים חדשים? אבל אצטרך בכל פעם לנתק אותם ולהעביר אותם מהמחשב לממיר במידה וארצה לראות טלויזיה?

מבחינת איכות ברור שעדיף רמקולים שולחניים מאשר הצעצוע הזה שמתחבר למסך. הוא יכול להיות פתרון נחמד למי שאין מקום לרמקולים שולחניים או שלא מעניין אותו איכות כמו למשל לעבודה משרדית. בעיקרון באותו מחיר שלו ואפילו בזול יותר אפשר להשיג הרבה יותר איכותיים כמו אלה:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=824206

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=802471

אגב, את הרמקולים תוכל לחבר ישירות למסך ולא לממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות המראה המשרדי הצנוע ל-AC511 יש סאונד מפתיע לטובה, מנסיון הוא נשמע יותר טוב מרמקולים פשוטים של 100 שקל.

אולי, אבל הוא עולה 200 ש"ח, ואין מצב שהוא נשמע יותר טוב מהמיקרו לאב ששלחתי שעולים 220.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמזון ה-AC511 עולה כ-130 ש"ח כולל המשלוח.. מה דעתכם? למרות שאני יותר נוטה למשהו איכותי כמובן גם לשירים..

וגם חשבתי לעצמי אם בעתיד אחליף את המסך הזה אז סתם קניתי את הרמקול הזה שמתחבר למסך?

אני יכול לחבר באמת כל למסך ללא בעיה? כי יש לו 3.5, אבל השאלה אם זה ייתמוך גם במחשב וגם בטלויזיה.. ואולי גם אם אחבר קונסולה בעתיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...