פרישת רשת בעזרת moca - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרישת רשת בעזרת moca

eranir

Recommended Posts

אחרי המלצה של חבר ומספר פוסטים שקראתי פה, החלטתי לשדרג את הרשת בבית בעזרת רכיבי moca.

לצערי גיליתי שאין כמעט מבחר של ציוד, כאשר ActionTec די שולטת בשוק, לא נמכרת בארץ, ובמכירות היותר זולות שלה שהצלחתי למצוא באיביי, אין משלוח / משלוח יקר לארץ. 

במקביל, נתקלתי במכירה בebay של מוצר סיני שלפי שמועות משמש בארץ את , והמוכר הוא ישראלי, אבל זה לא בדיוק מוצר מסוקר ברשת. 

על כן, לפני שאני מוציא 400 שקל על הזמנה, אשמח לשאול גם אם למישהו יצא להשתמש במוצר הנ"ל, גם חוו"ד של מי שמשתמש היום במוצרים של ActionTec מעל תשתית (מפריע במשהו לשידורי הטלוויזיה?), ואם מישהו יכול לתת הערכה אם יהיו הבדלים עבורי בשימוש (סטרימינג של ב1080p) בין המוצרים הללו.

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש רק את הנתב עצמו, עד עכשיו לא הייתה דרישה לאינטרנט בשום נקודה אחרת, ולאחרונה זה השתנה. 

יש בעיה עם פתרון מסיבה מצחיקה - מסדרון ארוך מפריד בין אזור החדרים (בו הנתב) לסלון והמטבח שם נדרשת עכשיו הרשת. לאורך המסדרון אין שקעי חשמל, ובסלון כבר אין קליטה. בכל מקרה, לא בטוח שהאינפורמציה הזו מאוד משנה, אפשר להניח לשניה את ה-moca כהנחת יסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן שאלתי מה הבעיה כי יש מצב שמאריך wifi יתן תוצאות מספקות. לקחת ראוטר כלשהו ולנסות אותו כ repeater לא עולה כלום, שווה לנסות. 

לצערי אין לי ראוטר נוסף, אבל כמו שציינתי, גם אין לי נקודת חשמל באזור בו עדיין יש קליטה של הראוטר הראשי, כדי לחבר repeater.

לא יודע אם זה רק הדגם הזה או באופן כללי, אבל אם פינג חשוב לך אז לא כדאי.

ישמש בעיקר לסטרימינג לטלוויזיה בסלון, לא חושב שפינג זה משמעותי למשהו

בכל שימוש שלי בMOCA הזה בדיוק זה

איזה מהם? ציינתי שניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של n00kie

שכחתי לציין, מכיוון שהראוטר חייב להיות מחובר למכשיר הזה, זה דופק את הפינג לכל המחשבים בבית ולא רק לאלה שמחוברים בWI FI.

זה לא תלוי בתצורה בתצורת הרשת? אני מקבל את האינטרנט שלי מבזק, למה שהמוקה תדפוק את הפינג לראוטר הזה וכל מה שמתחבר אליו ישירות, אם היא לא עומדת בינו לבין התשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הטכנולוגיה לעומק כדי לדעת בדיוק את הסיבה. אבל אם כל X זמן המכשיר יוצר רעש ברשת הוא יכול לגרום בזמן הזה לבעיות בכל הרשת.

יכול להיות גם שהתופעה רק אצלו. הייתי מחכה לפחות שעוד מישהו יבדוק את הבעיה הזאת לפני שהייתי מקבל החלטה.

האמת, אני בכלל הייתי מותח כבל רגיל וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eranir

זה לא תלוי בתצורה בתצורת הרשת? אני מקבל את האינטרנט שלי מבזק, למה שהמוקה תדפוק את הפינג לראוטר הזה וכל מה שמתחבר אליו ישירות, אם היא לא עומדת בינו לבין התשתית?

האמת שאני לא מכיר את הצורה שבה המוקה מתחברת לתשתית של .

אני יודע שבהוט אתה צריך או לפצל את הכבל שלהם בין המוקה והראוטר, או לחבר את הראוטר למוקה ואת הכבל שלהם למוקה, ככה שכל התעבורה עוברת דרך המוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...