עזרה בקניית מחשב נייח עד 2000 שח + נייד לגיימינג קל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב נייח עד 2000 שח + נייד לגיימינג קל

Dor Archery

Recommended Posts

בס"ד

שלום חברים.

אני מבקש עזרה ברכישת מחשב נייח חדש לבית.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? באזור ה-2000 שח. עדיף פחות אבל אפשר גם קצת יותר.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? השימוש העיקרי הוא צפייה בסרטים און-ליין (סטרימינג) באיכות גבוהה, גלישה באינטרנט, יישומי ומשחקים לילדים (כמו FIFA) על הגדרות בסיסיות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה). לא. אני מעדיף שיהיה כונן SSD

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא הכי חשוב

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אין לי מושג מה זה אשמח אם תגידו לי מה זה ולמה זה חשוב....

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? דרושה הרכבת המחשב בחנות. עדיף שיכלול WIN10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור רחובות. עדיף מקום עם "גב" (KSP, אייבורי וכד') ולא איזו חנות נידחת.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? כמה שיותר יציאות מקדימה

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא במיוחד, עדיף שכן אבל לא אם זה מקפיץ את המחיר.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הכי  חשוב שהמחשב יעבוד מהר. שיהיה הרבה מקום אכסון לתמונות סרטים וכד'.

בנוסף, אני רוצה לרכוש חדש.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? בין 3500 ל-4000, עדיף פחות....

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? אני צריך אפשרות להריץ משחקים חדשים בהגדרות בסיסיות (לא חייב הכל על הגדרות גבוהות- אני יודע להתפשר). מעבר לזה, גלישה באינטרנט, סרטים און ליין ויישומי .

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? שלא יעבוד כמו טרקטור אבל לא הכי קריטי

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אין לי מושג מה זה אשמח אם תגידו לי מה זה ולמה זה חשוב....

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה בדרך כלל כלולה במחשבים ניידים. לא צריך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור רחובות. עדיף מקום עם "גב" (KSP, אייבורי וכד') ולא איזו חנות נידחת. אני מתכנן נסיעה לאילת בקרוב אז אם זה רלוונטי מבחינת המחיר- נא לכלול את זה בשקלול.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? לא דחוף. אם באילת אני אמצא משבו טוב וזול יותר, אני אחכה.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא. הסטנדרט.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. במידה ואני הולך על AMD

אני צריך להתאים ואין לי מושג מה מתאים למעבד כזה.

אשמח להמלצות ללוח אם (שיתאים גם לכרטיס וגם ל-SATA), , מערכת וכד'.

(אני מבין שלמעבד הזה יש מאיץ גרפי מובנה, נראה לי שזה יספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket - AM4
YD2400C5FBBOX - AMD - AMD Ryzen5 2400G with Radeon™ Vega 11 Graphics - Wraith Stealth Cooler  - Box - 4 Cores - 8 Threads - Base: 3.6GHz - Boost: 3.9GHz...
שלוש שנים אחריות - יבואן רשמי
 כמות:  - 1 - 655/642

לוחות אם - Socket AM4
B350M-PRO-VDH - MSI - B350M with Free MSI Gaming Shield Mouse Pad - Socket AM4 - AMD B350 Chipset - mATX...
פד גיימינג מתנה - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 286/280

זכרונות - - לנייח
HX426C15FBK2-8 - HyperX - 8GB (2x4GB) 2666MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black Series - HX426C15FBK2/8...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 409/401

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT240BX500SSD1 - Crucial - 240GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm - Comes with Acronis True Image for Crucial - BX500 Series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 206/202

מארזי מחשב - מארז עם ספק
MX330-NE550M - Cougar - MX330 -  With Antec 550W NE550M Modular 80Plus Bronze PSU - Mini-ITX / Micro ATX / ATX - Max. Graphic Cards Length: 350mm - Max. CPU Cooler Height: 155mm - 1x 120mm Fan...
שלוש שנים אחריות למארז וחמש לספק
 כמות:  - 1 - 418/410

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבון הבית עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור עבודת הטכנאי, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת ...

כמות:  - 1 - 1/1

1918.00 / 1880

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=143968

זה מפרט ללא .

אפשר לרדת במעבד אבל זה יוריד רק 232 ₪. מה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח את המחשב שבנו לך הייתי שם כזה במקום מה שבחרו:

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=F4-3000C15S-8GVRB&cart=15390236971907091261

זה סוג איכותי עולה 369 שקל ותדר 3000 יותר טוב לדעתי...

בAMD חשוב התדר...

יש בפלונטר מלא סוגי כל אחד אוהב חברה אחרת יש גם חברות שלי אישית אף פעם לא היה איתם ניסיון שאפילו אתה יכול להביא 16GB ב600 שקל אבל זה מזל אתה לעולם לא תידע אם הם שווים את המחיר הזול הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח אם ששמו לך במפרט הוא כבר לא נימכר בפלונטר לא חושב שתוכל לקבל אותו,

בלי קשר יש לי ניסיון מאוד רע עם מוצרי בלוחות אם ואם אתה רוצה לוחות אם איכותיים זה רק או אסרוק שלדעתי מחזיקים שנים של עבודה נכון הם לא מספקים מלא פיצרים ולדים וכל היופי אבל עובדים כסוסי עבודה והייתי ממליץ לך ללכת על לוח של אחד מהחברות הנ"ל גם גיגהבייט לא רעים אבל לא מת עליהם הלוחות שלהם מתים פתאום בהפתעה אחרי כמה שנים של עבודה כל פעם שקניתי המוצרים שלהם עבדו שנים על גבי שנים עד שנאצלתי לזרוק אותם בשביל להחליף לדגם חדש :) ואני מאז קונה רק כל מוצר אפשרי שאני יכול של החברה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maor daniel

אם אתה לוקח את המחשב שבנו לך הייתי שם זיכרון כזה במקום מה שבחרו

צריך שני סטיקים בדואל בשביל שהכרטיס הגראפי המובנה יריץ כמו שצריך.

הנה המפרט עם השינויים:

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket - AM4
YD2400C5FBBOX - AMD - AMD Ryzen5 2400G with Radeon™ Vega 11 Graphics - Wraith Stealth Cooler  - Box - 4 Cores - 8 Threads - Base: 3.6GHz - Boost: 3.9GHz...
שלוש שנים אחריות - יבואן רשמי
 כמות:  - 1 - 655/642

לוחות אם - Socket AM4
GA-AB350M-DS3H - Gigabyte - Socket AM4 for AMD Ryzen CPU - AMD B350 chipset - 4 x DDR4 up to 3200MHz memory - DVI, HDMI video ports - 2 x PCIe x16 slots - M.2 - 4x SATA - Gigabit LAN - 7.1 channel audio - mATX...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 322/316

זכרונות - - לנייח
HX430C15PB3K2-8 - HyperX - 8GB (2x4GB) 3000MHz DDR4 CL15 DIMM XMP HyperX Predator - HX430C15PB3K2/8 ...
אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 409/401

דיסקים קשיחים ו - - SATA
CT240BX500SSD1 - Crucial - 240GB - SATA3 6GB - 2.5 inch - 3D NAND - 7mm - Comes with Acronis True Image for Crucial - BX500 Series...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 200/196

מארזי מחשב - מארז עם ספק
MX330-NE550M - Cougar - MX330 -  With Antec 550W NE550M Modular 80Plus Bronze PSU - Mini-ITX / Micro ATX / ATX - Max. Graphic Cards Length: 350mm - Max. CPU Cooler Height: 155mm - 1x 120mm Fan...
שלוש שנים אחריות למארז וחמש לספק
 כמות:  - 1 - 418/410

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter - עלות הרכבת המחשב היא על חשבון הבית עבור מחשב שלם. אם לא מדובר במחשב שלם, יכול להיות שתהיה תוספת תשלום עבור עבודת הטכנאי, בהתאם להחלטת הגורמים המוסמכים. משלוח עם שליח לכל מקום בארץ. המשלוח חינם בהזמנת ...

כמות:  - 1 - 1/1

2005.00 / 1965

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=144228

לוח אם הוחלף ל-.

זיכרונות הוחלפו ליותר מהירים, אם כי נשארנו ב-2 של 4GB כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...