צריך המלצה למסך גיימינג- בעייתי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך גיימינג- בעייתי

~Pizza~

Recommended Posts

היי.

אני בתהליכים של קניית מחשב חדש ואני צריך עצה בנוגע למסך מחשב.

כרגע יש ברשותי ultrasharp ישן 24 אינץ' עם זרוע שמונעת ממני לדחוף את המסך עד סוף השולחן. (עוד כ10 ס"מ בערך)

שזה כרגע בסדר, אבל אני חושש שאם תיהייה לי את אותה בעיה עם מסך 27 אינץ' אז אשב יותר מידי קרוב למסך (אני חושב שגם עכשיו אני יושב קרוב מידי, אבל זה עוד נסבל עם 24 אינץ')

image.png.dac0ab0eff651cc211d93177c5a1eac4.png

לכן אני צריך המלצה למסך גיימינג 27" ללא הזרוע הזאת.

או לחלופין למסך גיימינג 24".

אגב, אני עדיין מתלבט בין 60hz ל144hrz+ 2K. שתי האופציות מבחינתי כרגע על השולחן.

קיימת חיה כזאת בשבילי?

התקציב לא מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת יופי וחדות - רזולוציה גבוהה ב60HZ עדיפה על רזולוציה נמוכה ב144HZ. מבחינת חלקוּת (חשובה יותר למשחק תחרותי), המצב הפוך.

תחליט על כיוון, תברור את כל המסכים הזמינים ותראה לאילו מהן הזרועה פחות בולטת מאחורה.

האם אין אפשרות לשולחן עמוק יותר? אם התקציב לא מוגבל, אני מניח שאין בעיה של כסף. אולי יש בעיה של מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש מסך עם חיבורי VESA שמאפשר להחליף את הזרוע ותקנה זרוע שמתאימה לשולחן, אולי כזו שמחוברת לקיר מאחורה או למדף (מהתמונה לא ממש ברור איך השולחן בנוי ומה האפשרויות שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון הוא מסך לגרפיקאים מקצועים שדורשים דיוק גבוה בצבעים אבל זה לא מסך לגיימינג

הסמסונג נראה טוב, במבט מהצד נראה שהוא תופס אפילו יותר עומק מזרוע רגילה אז לא ברור לי איזה בעיה זה פותר לך, בכל מקרה הזרוע ניתנת להחלפה.

אם חשוב לך GSYNC אז יש את האסוס PG279Q אם כי ללא ה- של הסמסונג

https://www.tms.co.il/pg279q

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הסמסונג באמת מסוגל להגיע לזוויות שאתה צריך בשביל לשים אותו על המדף השני,  נראה לי שזה יהיה מאוד לא יציב במידה וזה אפשרי.

כמו שאמרתי קודם זרוע בסגנון הזה https://www.tms.co.il/monitors/monitor-arms/oraeqma011gba01 שתחבר למדף השני או https://www.tms.co.il/monitors/monitor-arms/iptm17102 שמתחברת לקיר מאחורה יפתרו לך את הבעיה ולא יגבילו אותך בבחירת דגם המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDell Ultrasharp שיש לי עולה על המדף השני ונראה טוב. נראה שיש לו עוד כמה ס"מ ספייר.

אז אפשר ללכת מבחינתי גם על מסך 29-32 עם בסיס לא מטורף.

אם בסוף ארצה משהו עם בסיס כמו של הסמסונג אז אחשוב על הזרוע הזאת. תודה רבה.

אז אני פתוח להצעות לגבי מסכים עדיין. 29-32 אפילו יהייה עדיף. אם זה בגודל כזה אז חוזר לשולחן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותך מסכים אולטרה רחבים או רק מסכים בפרופורציות רגילות?

מסכי 32 עם שילוב של ומהירות רענון גבוהה לא קיימים כרגע, תצטרך לבחור בין להשאר עם 2K ו-144Hz או לעבור ל- אבל רק עם 60Hz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותך מסכים אולטרה רחבים או רק מסכים בפרופורציות רגילות?

מסכי 32 עם שילוב של 4k ומהירות רענון גבוהה לא קיימים כרגע, תצטרך לבחור בין להשאר עם 2K ו-144Hz או לעבור ל-4k אבל רק עם 60Hz

כן אני יודע.. אני קרוע מבפנים🤔

הכל הולך.

המסך שהצעתי נראה לי ממש טוב בשבילי, אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...