מחומש ומסתורי: ההכרזה המוזרה של ה-LG V40 ThinQ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחומש ומסתורי: ההכרזה המוזרה של ה-LG V40 ThinQ

yonatan.mendelson

Recommended Posts

יש לי כל כך הרבה לרשום על הסמארטפונים של , אך אני לי כוח פשוט, רק ארשום ש-, בקטע של סמארטפונים הם הכי "חזירים" בין כל היצרניות סמארטפונים, הם לא נותנים תמיכה במכשירים שלהם לאורך זמן השווה לתמיכה ביצרניות אחרות (אני מדבר יותר על עדכוני מערכת הפעלה), ובכללי רוב הסמארטפונים, אחוז דיי גבוה, של הם עם ים של בעיות, לאגים וכו'. מניסיוני האישי, לצערי, שנגמר בהבטחה לעצמי - לא לקנות יותר סמארטפונים של , וגם לאחרים ממליץ בחום לא להתקרב ל-LG, מבחינת הסמארטפונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח מגיב בחינם

למרות שזה מותג איכותי בתחומים אחרים כמו טלוויזיות ובמיוחד מסכים... לעניין הסמארטופנים מסכים עם הכותב ... פוגעים בעצמם במותג שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG בשנים האחרונות מאוד השתפרה גם באיכות הייצור וגם באמינות לטווח ארוך, פחות מעניין אותי עדכוני תוכנה, מה שחשוב שהמוצר יהיה יציב כמה שיותר בלי באגים קריטיים, ו מספקת את זה לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאולי זה כל אחד ומזלו..., אך לצערי הבעיה עם סמארטפונים של - זה בכלל לא עניין של מזל! ובכל מקרה, עם כבר אתה מגיב, האם תועיל בטובך להמשיך ולפרט - אילו בדיוק סמארטפונים של היו לך, אילו דגמים ואיך הם עבדו\עובדים? כי לי לדוגמה היו 4 דגמים שונים של סמארטפוני - דגם G2, דגם G3, דגם G4 ודגם V10. G2 - אחרי שנה בלבד של שימוש נשרפה הפלטה הראשית (לוח אם אם תרצו) של המכשיר, לפח! G3 - היחידי שעבד בלי שום בעיות רציניות במשך 3 שנים ולא מזמן מת. G4 - אחרי 8 חודשים בלבד של שימוש התחילו מלא לאגים, והתחממות מטורפת וריקון מהיר, גם כן הלך לפח! V10 - אחרי חצי שנה בלבד התחילו גם כן ים של בעיות, לאגים, גם התחממות שעד כדי כך שאי אפשר לגעת במסך בלי להרגיש את החום האדיר, וגם כן כמו ב-G4 ריקון של 100% תוך 3-4 שעות בלבד. עד היום אני עם ה-V10 כבר במשך שנתיים סובל ממנו, למה?, השד יודע למה..., כי אולי בגלל שכשקניתי אותו סמכתי על היצרנית הזאת וקוויתי שאולי הדגם הזה כבר יהיה "נורמלי", אך לא כך התברר העניין, יותר מזה, כי כשקניתי כל דגם ודגם של , כולם לעת תקופת הקנייה שלהם נחשבו כ"טופים" במכשירי והמחירים היו בהתאם, 3,000 ש''ח ומעלה, אולי בגלל זה, או שאולי אני נאיבי מידי ואחרי המכשיר הלא יוצלח הראשון, או השני הייתי צריך למחוק את LG בסמארטפונים, אני לא יודע, אך אני חולק את הניסיון המר שלי עם כולם, כי בהחלט יש מה לחלוק, ולפי מה שאני קראתי המון!, פשוט המון מידע ברחבי הרשת מכל העולם, מתברר שלא אני היחידי שסבלתי מסמארטפונים של LG, אלא הרבה מאוד אנשים מכל המדינות, והאחוז מכשירי ה"פאק" של LG בהחלט עולה בהרבה מיצרניות אחרות! יותר מזה, אני עובד בארגון בו עובדיק כ-17,000 עובדים, אם לא יותר כבר, ובארגון שלנו יש חוזה עם אחת חברות הסלולר עבור העובדים, וכמובן יש תמיד מבחר דגמים של יצרניות שונות ובהן גם LG, אז אני רואה ושומע אצלי בעבודה, שהרבה מאוד עובדים שלקחו מכשירי LG למיניהם בשנים האחרונות, יורקים לכל הכיוונים בגלל התקלות, הלאגים שבהם הם נתקלו במכשירי ה-LG!, ואחוז מאוד גבוה!, מאשר אלו שלקחו מכשירי , אייפונים ויצרניות אחרות. אז על איזו השתפרות בסמארטפונים של LG אתה בדיוק מדבר?, איזו איכות ייצור ואיזו אמינות?, מה LG לטעמך בדיוק מספקת, מוצר יציב בלי באגים קריטיים?!, חחח ידידי, אני לא יודע מה זה אם ככה באגים קריטיים עבורך, אולי כשהמכשיר פשוט מתפוצץ בידיים של המשתמש רק אז, וכל השאר זה כלום, שטויות? ידעתי שלא רציתי לרשום כל כך הרבה על LG בסמארטפונים, אך אתה הכרחת אותי עם התגובה שלך, עכשיו אתה חייב לי בירה על זה חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח אליהו מזרחי

היה לי אל ג׳י 6 פלוס והייתי מאוד מרוצה היום יש לי 8 חודשים את ה אל ג׳י v30 + אין לי מילה אחת רעה להגיד עליו ממש מרוצה ומי שאומר דברים אחרים אומר אותם מתוך אינטרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG מכשירים מצויינים היה G2 מאוד אהבתי אותו עד עשיו אצל עובד לי הG4 וואלה עובד מצוין. הבעיה של שאין עידכוני תוכנה כמו אצל כולם הם מאלצים אותך לצרוב לבד סטוק רום וזה גורם לא לקנות את המכשיר שלהם וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...