מדיה פלייר ממשיך לנגן אחרי שסוגרים אותו - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיה פלייר ממשיך לנגן אחרי שסוגרים אותו

Myrath

Recommended Posts

היי,

לאחר שהסרתי פלאג אין של ליריקס שהיה קשור למדיה פלייר התחילה לי בעיה חדשה - המוסיקה ממשיכה להתנגן גם אחרי שאני סוגר את המדיה פלייר, והדרך היחידה להפסיק אותה היא באמצעות סגירת המדיה פלייר דרך מנהל המשימות (סיים משימה").

יש משהו שאוכל לעשות? לשחזר את ההגדרות או להתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Myrath

המוסיקה ממשיכה להתנגן גם אחרי שאני סוגר את המדיה פלייר, והדרך היחידה להפסיק אותה היא באמצעות סגירת המדיה פלייר דרך מנהל המשימות (סיים משימה").

גם אצלי ישנה התופעה הזאת בלי שהתקנתי פלאג אין כלשהו. נראה שסגירה של המדייה פלייר משאירה אותו לפעול ברקע ולכן הוא ממשיך לנגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Myrath

אני יודע.

השאלה שלי היא איך ניתן להשיב את המצב לקדמותו - X כדי לסגור את ההפעלה של המדיה פלייר. אני לא יכול כל פעם לסגור אותו דרך מנהל המשימות.

בהוספת והסרת תכונות נסה להסיר ולהחזיר את מדיה פלייר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אז למה שלא תתקין VLC ודומיו?

ניסיתי ווינאמפ, אבל הוא לא מגיב לפקדי המולטימדיה של המקלדת שלי. אנסה.

ציטוט של dor123

סגור את התהליך של Windows Media Player, ואז המוזיקה תיפסק. אני משתמש ב-MPC-HC דרך K-lite Codec Pack שהוא נגן מדיה מינימליסטי ופשוט, המזכיר בממשק שלו, את Media Player של Windows 9x.

אני יודע. פשוט לא הגיוני כל פעם לכבות חוכנה ממנהל המשימות... אשמח ללינק לתוכנה החינמית הפשוטה שאתה מתאר.

ציטוט של nachum37

בהוספת והסרת תכונות נסה להסיר ולהחזיר את מדיה פלייר. 

היא לא קיימת שם. בווינדוס 10 המדיה פלייר מגיעה כחלק אינגרטלי מהמערכת ואי לכך, לא ניתן להסירה או להתקינה מחדש וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...