ATI תשיק כרטיסים חדשים בקרוב? Polaris 30/RX590 כבר בפתח? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATI תשיק כרטיסים חדשים בקרוב? Polaris 30/RX590 כבר בפתח?

huber

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה נראה לך בסדר? לשחרר מוצר עם ביצועים גבוהים יותר ולקרוא לו באותו שם כמו המוצר עם הביצועים הנמוכים יותר? זה ההתנהלות הקבועה של נווידיה, "לבלבל את האויב" או במקרה הזה הצרכן עם שמות זהים כשמתחת יש כרטיסים שונים (דוגמא נוספת משולמת לכך היא מה שהם עדו עם ה 1050 שהגיע או 3 לפני כמה חודשים, אן ה 1060 3 גיגה לעומת 6 גיגה שבפועל ההבדל בנהם הוא לא רק כמות הזיכרון וכו וכו). לא יודע מה איתך, אבל אותי כצרכן זה מרתיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

וזה נראה לך בסדר? 

אני אדיש לזה. זה כמו לשאול - למה ממחזרים שוב ושוב ושוב ושוב. כי זה מה שיש להם כרגע בקלפים. מי שרכש 580

אבל מקבל באותו מחיר ומטה "680", סביר להניח עם 10% תוספת ביצועים.

יש ל יותר קלפים, מניח כי הם מתקדמים יותר. 

אני לא חושב שאתה צריך לרתוח, חבל על העצבים. אני יתן לך דוגמא ~

גם היום שיצא 2070, אני צופה שעוד זמן מה יהיה 2070Ti שיהיה יותר משתלם מבחינת עלות\ביצועים ביחס לזמן שיצא 2070 ו 2080.

אם מראש אתה יודע את זה, אין כ"כ על מה לרתוח. הם משחקים בקלפים שיש להם על חשבון כולם - אני לא חושב שזה לא בסדר.

הם לא מיצו לגמרי את הפוטנציאל של 1060 ועכשיו הם מוציאים "1060Ti" סתם בשביל הדוגמא.. נו למה לרתוח ? 

יש לזה פתרון פרקטי אגב, שאני קורה לו התאמת צרכים. אני רוכש כרטיסים חזקים בכמה עשרות אחוזים ממה שאני צריך.

במקרה שלי - 1070 ל 1080P שרכשתי ממש שהוא יצא. הוא יישאר איתי בערך 4 שנים, אולי יותר. ניצלתי ממנו את המקסימום, 

אמכור אותו ואעבור הלאה. זו אחלה שיטה למי שזה מותאם אליו.. תשקול לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אני אדיש לזה. זה כמו לשאול - למה AMD ממחזרים שוב ושוב ושוב ושוב. כי זה מה שיש להם כרגע בקלפים. מי שרכש 580

אבל מקבל באותו מחיר ומטה "680", סביר להניח עם 10% תוספת ביצועים.

יש ל NVIDIA יותר קלפים, מניח כי הם מתקדמים יותר. 

אני לא חושב שאתה צריך לרתוח, חבל על העצבים. אני יתן לך דוגמא ~

גם היום שיצא 2070, אני צופה שעוד זמן מה יהיה 2070Ti שיהיה יותר משתלם מבחינת עלות\ביצועים ביחס לזמן שיצא 2070 ו 2080.

אם מראש אתה יודע את זה, אין כ"כ על מה לרתוח. הם משחקים בקלפים שיש להם על חשבון כולם - אני לא חושב שזה לא בסדר.

הם לא מיצו לגמרי את הפוטנציאל של 1060 ועכשיו הם מוציאים "1060Ti" סתם בשביל הדוגמא.. נו למה לרתוח ? 

יש לזה פתרון פרקטי אגב, שאני קורה לו התאמת צרכים. אני רוכש כרטיסים חזקים בכמה עשרות אחוזים ממה שאני צריך.

במקרה שלי - 1070 ל 1080P שרכשתי ממש שהוא יצא. הוא יישאר איתי בערך 4 שנים, אולי יותר. ניצלתי ממנו את המקסימום, 

אמכור אותו ואעבור הלאה. זו אחלה שיטה למי שזה מותאם אליו.. תשקול לנסות.

הם ממחזרים מ-2011 אבל תסכים איתי שההבדל בין ה-7970HD GHz לבין ה-580 הוא עצום- כמעט חצי צריכת חשמל, 50% יותר ביצועים ו-40% מהמחיר עם יותר מפי 2.5 VRAM.

מעבר בין 14 ל-12 נ"מ הוא מעבר לגיטימי כסדרת ביניים ובוסט מכירות- מנצחת מבחינת עלות ומבחינת תועלת, אפילו בבירור, במיד-ריינג', הריפרש הקטן הזה, ה-10% האלו, הופכים פער של כמה אחוזים לטובת ה-580 לפער שהוא כבר מדרגה שלמה של 15% ביצועים במחיר נמוך יותר, כשלביצועים עדיפים במעט עם ה-580 תוכל לשלם 50-60 דולר פחות ולקבל 3 משחקים, עם דגש על AC החדש.

אבל לא רק שהסדרה הזו כן מוצדקת מבחינתי בשביל פיתרון זמני עד המעבר ל-, היא משווקת את זה כ-590 או 6XX, זה ברור לכל אחד שמדובר בכרטיס אחר, נוידיה לעומת זאת מוכרת 3 דגמים של 1060 שכולם מניפולציה- דגם של 3 לעומת 6 ג'יגה (ויחידות עיבוד באותיות קטנות שאף אחד לא רואה) ושני דגמים של 6 (אבל באחד יש איפשהו עוד X במפרט הטכני), זה אותו חרא שהיא עשתה עם ה-1030 אאל"ט עם זיכרונות שונים. 

ברור, גם עושה דברים כאלה לפעמים, אבל הרקורד של נוידיה הרבה יותר נחשי, במיוחד עם הפיאסקו של ה-2XXX וכל השקרים וחירטוטים שם. 

הם שמים זין מוחלט על הלקוחות וזה יעקוץ אותם במוקדם או במאוחר, עדיין עדיפה משמעותית עד ה-1070, ועם ירידת מחירים קלה היא תיתן פייט סביר גם מה-1070 ומעלה, בזכות ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD משחקת בקלפים שלה, בשלהם. לא חושב שאף אחת יותר נחשית\אכזרית\מזיי*ת צרכנים יותר מהשנייה.

בעידן האינטרנט אפשר לקרוא חומר ולראות ביקורות ולהתאים לצרכים את הכרטיס הנכון. 

כל עניין ה 1070 ומטה קצת לא רלוונטי, כי הכול צריך להימדד לפי פרק זמן. המציאות אמרה שבזמנו ל 1060 היה מתחרה ישיר

שקראו לו 480 - ונכון לזמן יציאת הכרטיסים ה 1060 היה עדיף. היום לאור המחירים והתוספת השולית והדרייברים וכן הלאה,

580 נראה כקנייה יותר משתלמת שלוקחים את כל הפרמטרים.

האם שכחת לרגע ש יצא שנה וחצה באיחור ? או שהיה פה דיון לפני כמה זמן שהם שיקרו גם בקשר ל וההתקדמות

כביכול הטכנולוגית ? לא חפים משקרים וחרטוטים ושיווק מוטעה. 

לרוב מי שמוביל וחזק יותר, קל להתמקד יותר בחרא שלו - במקרה של ימינו, הירוקים.

לכן אני אדיש ומציע לכולם להיות אדישים ולהתאים את הרכישה לפי הצרכים המדויקים שלהם. פחות עצבים ותגובות ודיונים בסגנון 

של אתרים סוג ג'. שום דבר אישי נגד אף אחד, זו אמירה כללית שפונה לכולם ולאף אחד בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת חבל בכל החגיגה הזו זה ש לא עושים את המהלך המתבקש ושמים יותר מהיר בכרטיס החדש (ככה לפחות נראה).
כדי לנסות להתקרב ל 1070 הם חייבים את זה אחרת אין סיכוי. 
לא יודע מה אין להם- יכולת או עניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם קוריוז, תראו כיום איך ממוצב ה 580 מול ה 1060 (ספוילר, הוא מנצח אותו כרב המוחלט של המיקרים). מה לדעתכם יקרה כשיצא אותו כרטיס עוד כ 15% שיפור בביצועים באותו טווח מחיר?

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-10-22-geforce-gtx-1060-vs-rx-580-7001

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

סתם קוריוז, תראו כיום איך ממוצב ה 580 מול ה 1060 (ספוילר, הוא מנצח אותו כרב המוחלט של המיקרים). מה לדעתכם יקרה כשיצא אותו כרטיס עוד כ 15% שיפור בביצועים באותו טווח מחיר?

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-10-22-geforce-gtx-1060-vs-rx-580-7001

בהנחה שלא תהיה הפתעה כלשהי מאחד הצדדים (AMD משיקה אותו במחיר גבוה יותר בהתאם/מורידה רק כמה דולרים או נוידיה משחררת את ה-1060 המשופר עם הורדה משמעותית למחירים של 230-240 דולר), תוכל לקבל בוסט ואולי אפילו להשתלט על שוק הביניים, כבר מספר שבועות שהם עדיפים ללא ספק, ועכשיו עם שילוב של בלאק פריידי, כריסמס וכל המבצעים שיש בחודשיים הקרובים וכרטיס עוד יותר משתלם, הם אמורים לתת חתיכת נוקאאוט בטווח הביניים לנוידיה, כשישארו עם העדיפות גם מעבר לחגים, עד איפשהו באמצע 2019, כשיצאו ה-2060 וה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת Square Enix שיחררה בנצ'מארק שמציג את הביצועים במשחק Final Fantasy XV .ספציפית במשחק הזה הביצועים נעים בן 1070TI ל 1080:

https://m.hexus.net/tech/news/graphics/123686-square-enix-shares-amd-vega-20-final-fantasy-xv-benchmarks/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...