antec Edge550W חיבורים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

antec Edge550W חיבורים

none77

Recommended Posts

@Animor

ציטוט של Animor

תודה על ההסבר. האם מישהו יכול לאשש את ההנחה שלי שכל חיבור 8 פינים של הספק עבור כרטיס מסך מגיע ממסילה אחרת? אם זה המצב, אני רואה דווקא יתרון בספק איכותי עם שתי מסילות (כמו ה-edge 550 שעלה לי לא מעט...), בפרט עבור מערכות עם כרטיס מסך שדורש הרבה הספק. 

אגב, עוד לא קיבלתי תשובה מספקת מבחינתי לשאלה המקורית: למה ההמלצה בסקירה היא על ספק 550 אם המערכת כולה צורכת מקסימום 315w.

מצורפת תמונה עם חיבורים מהספק שלך.

*אני מעריך שאצלך בדומה ל750W מסילת 12V אחת הולכת לכל המערכת חוץ מכרטיסי המסך.

(זה אתר סקירות רציני, מעריך שהם צודקים, זה לא רשום על הספק או במדריך לפי מה שראיתי).

הספק הזה מבוסס על פלטפורמת G של סיסוניק בעלת מסילה אחת.

edge.jpg

במקרה שלך יש כבל אחד שמתפצל ל2 לכן בכל מקרה 2 יגיעו ממסילה אחת.

גם אם לא זה יגיע ממסילה אחת.

שים לב שכל מסילה מוגדרת 30A זה360W.

יותר מחצי ממה ש2 המסילות מוגדרות יחד 45A.

זה נועד להבטיח ניצול טוב של ההספק המקסימלי במסילות, נכון במסילה בודדת ניתן להגיע לניצול עדיף, אבל זה הבדל גדול מאשר כל מסילה מוגדרת כחצי מההספק המקסימלי.

בנוסף ה12V ביחד מסוגל להגיע ל540W, לא מומלץ כי ההספק הכולל יעבור.

זה הרבה, כרטיס מסך לפי הATX מוגדר עד 250W, אפילו אם עוברים ומגיעים ל300W,

75W נלקח מהלוח ז"א הכרטיס יקח מהמסילה 225W, זה יספיק גם ל2 כרטיסים של 150-200W.

למרות שעדיף להשתמש בכמות החיבורים שבאה עם הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

רק עכשיו שמתי לב לדיון הזה בהתראות (שפוצל מפורום כרטיסי מסך). תודה רבה על התשובה המפורטת!

לא הבנתי את המשפט האחרון: "למרות שעדיף להשתמש בכמות החיבורים שבאה עם הספק". אתה מתכוון להוספת חיבורים עבור שני כרטיסי מסך?

בסקירה שיצאה היום על 2080TI, כתוב שההספק המקסימלי שנמדד הוא 416W ושהספק המומלץ הוא 600W לפחות. 

בהתחשב בכך שה-EDGE550 מסוגל להוציא 360W ממסילה אחת של 12V כפי שכתבת - האם לדעתך הוא יספיק עבור ה-2080TI שנסקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...