כרטיס המסך MSI Geforce RTX 2080 Gaming X TRIO בביקורת מקיפה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך MSI Geforce RTX 2080 Gaming X TRIO בביקורת מקיפה

djelectric

Recommended Posts

ה-Turing מגיע ל-HWzone: לקחנו את הכרטיס המשוכלל של MSI לסיבוב - האם המתנה של שנתיים הביאה את השיפורים הרצויים בעולם הגראפיקה? בואו לקבל את כל הפרטים על הטכנולוגיות החדשות של NVIDIA

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל אני רוצה לברך, עוד ביקורת (איכותית) בעברית על חומרה חדשה וזה לא דבר של מה בכך. כמה הערות: חסר לי השוואה של dx 11 מול dx12 של הכרטיסים הישנים והחדשים, בדגש עם עדכניים כי יש שיפור גם בדור ה gtx. בנוגע למחיר של 2080 , אמנם המחיר מעל ל 1080ti והביצועים כמו שכתבתם הם מהווים שיפור מתון, אך אני חושב שעם ההפרש במחיר ה 2080 מביא משהו חדש לשולחן Rt/dlss אני מאמין שבעוד מספר חודשים המחירי msrp יירדו ואז יהיו גם כותרים ותמיכה בטכנולוגיות החדשות ואולי אז נהיה חכמים יותר בנוגע לשווי האמיתי של הכרטיסים. סך הכל מרגיש שהמוצר הוא בוסרי כרגע, ואני לא אתפלא אם אורך חיי המדף של יהיה קצר בהשוואה לדורות קודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור תודה על הסקירה המקומית בעברית. אכן ניכר ולו מהתמונות שמדברות בעד עצמן: שה- מהסדרה הזו חומרתית הוא בחזית, כמו כל גרסאות מהסדרה הזו בשנים האחרונות ובכל קשת הדגמים. אלו כרטיסי פרימיום שבנויים מדהים, סופר איכותיים ואגב מאד אמינים. יש תמורה למחיר ובעייני היא ראויה, כי זה עולה עוד כמה אחוזים יותר, אך מחזיר את עצמו לאורך חיי הכרטיס בענק. וגם סחיר יותר בשוק מה שאומר שמקבלים את התמורה בחזרה בעת המכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה המצוינת!

הייתי שמח לפרטים נוספים לגבי הרעש, שלא מופיעים בסקירה: מדידה של הרעש עצמו (אם נעשתה כזו), השוואה לכרטיסים האחרים, ציון טמפ' החדר בעת המדידה וכו'. כלומר, נתונים כמותיים ולא רק איכותיים.

שאלה לגבי ההספק: לפי הנתונים בסקירה, צריכת ההספק המקסימלית של כלל המערכת (שכוללת i7 8700K), הייתה 315W בלבד.

למה אם כן ההמלצה היא על ספק של לפחות 550W או אפילו 650W? זה הרי כמעט פי 2 ממה שהמערכת צרכה בפועל. גם אם ניקח בחשבון שהספק יוציא 80% מההספק המצוין עליו, נראה שהמספרים המומלצים עדיין גבוהים למדי, לא? אשמח להסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

animor,

השאלה האם מדובר על ספק מסילה בודדה או לא.

אם מסילה בודדה, ההספק יכול להיות נמוך יותר ובתנאי שמדובר בספק איכותי שההספק שלו ב- 12volt נותן מספיק אמפרז'.

אם לא מדובר במסילה בודדה, אז ההספק לכל מסילה הוא קטן יותר ואז נכנסים למסכת חישובים מדויקים יותר, מה שמסכן

ומסבך את העניין. ולכן ההספק הרצוי (כשאין מסילה בודדה), נעשה גבוה יותר על מנת לכסות את החלוקה הלא יעילה על שתי

המסילות (או חלילה מכך יותר משתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj זרוק אותו לפח אחרי הביקורת ! כרטיס לא רלוונטי.

סתם.

תודה על הביקורת. נכון - זה באמת משהו מעניין ואם יהיה שם עניין גדול זה יכול להיות בשנים הבאות

משהו מאוד חיובי עבור משחקי ה , אני יכול לראות השקה עתידית של סדרה חדשה נוספת עוד כמה שנים,

עם מחירים שפויים יותר וכרטיסים כאלו שיפציצו ב 1440P וייראו מטורף במשחקים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שספק כח יעיל חסכוני ויציב אוהב לעבוד על 50% מהכח שלו _ (תשתמש ב75-80 אחוז מהכח שלו וגם החשמל והעלות שלו תהיה בהתאם_ וחישןב פשוט מלמד שעדיף להשקיע עוד 200-400ש"ח על ספק-כח מאשר עוד 1000ש"ח מיותרים בשנה על חשבון החשמל.... במידה ויש לפחות 4-6 שעות גיימינג כבד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.... ההימור שלי שכבר יש לתולעת הירוקה הזו את מה שהיא רוצה שיקרה ב 2020. כל מה שאנחנו מקבלים עכשיו זה פירורים. אנחנו גם יודעים שהדור הזה לא מראה את מלוא הפוטנציאל שלו _ (זו לא הליבה המלאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5KG כרטיס. יותר ארוך מה 780TI (בערך ב1.5סמ) זו תהיה טעות לא להתקין את ה SUPPORT JACK שמגיע איתו _ (כל תנועה וכל ויברציה על המחשב תפעיל לחץ לא רצוי על ממשק הPCI-E) _ (היו קטעים של משקל עם 780TI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

animor,

השאלה האם מדובר על ספק מסילה בודדה או לא.

אם מסילה בודדה, ההספק יכול להיות נמוך יותר ובתנאי שמדובר בספק איכותי שההספק שלו ב- 12volt נותן מספיק אמפרז'.

אם לא מדובר במסילה בודדה, אז ההספק לכל מסילה הוא קטן יותר ואז נכנסים למסכת חישובים מדויקים יותר, מה שמסכן

ומסבך את העניין. ולכן ההספק הרצוי (כשאין מסילה בודדה), נעשה גבוה יותר על מנת לכסות את החלוקה הלא יעילה על שתי

המסילות (או חלילה מכך יותר משתיים).

תודה על התשובה. לא הבנתי למה מספר מסילות ה-12V משנות, הרי יש שני חיבורי 8pin עבור ה-GPU, ואני מניח שכל אחד מגיע ממסילה אחרת של 12V.

הספק שלי הוא Edge 550W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי להוזיל עלויות, יצרנים מייצרים ספקים בעלי יותר ממסילה אחת. שהרי שתי מסילות בהספק שקול למסילה אחת, עולים זול יותר.

המלצתי אגב הגורפת, היא להשתדל לרכוש ספק בעל מסילה בודדה וכל עוד הדבר אפשר.

סדרת vs של למשל היא כזו, היא גם זולה (יחסית) לספקים מסוג זה. יש ברשותי שניים כאלו, מאד אמינים, איכותיים,

ועושים עבודה ראויה. ספק VS550 עולה סביבות 220 ש"ח חדש. הוא all-rounder שיושב בדיוק ב- sweet spot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק עם מסילה בודדת לא עדיף על ספק עם 2 מסילות.

ספק עם 2 מסילות יותר בטיחותי.

ספק עם 2 מסילות לא זול יותר לייצור אם כבר הפוך.

לא הייתי שם ספק מיושן כמו הVS550 על מערכת מודרנית וכרטיס חזק.

זה ספק group regulated שכרגע מיושם רק בספקים בסיסיים, הביצועים שלו פחות טובים בעיקר בהעמסה צולבת, סביר שהtransient response

שלו לא משהו, זה משהו שגורם לפעמים להרבה בעיות והמשתמשים לא יודעים למה.

אין סיבה להוציא על מערכת כל כך הרבה ולחסוך בספק, עבור מערכת משרדית זה משהו אחר.

**לא שמי שיתמש בספק כזה בהכרח יהיו לו בעיות, סביר שלא, הוא מה שנקרא ספק כניסה הוא לא ג'נרי, פשוט חסר טעם לקנות ספק כזה עבור מערכת חדשה, בכללי גם הסדרות הזולות לאט לאט עבורות לDC-DC, למשל סדרת הcx של .

הוא גם עם מיסב שרוול שצפוי לשרוד פחות.

https://www.overclock.net/forum/31-power-supplies/761202-single-rail-vs-multi-rail-explained.html

https://www.tomshardware.com/reviews/how-we-test-psu,4042.html#p8

https://www.youtube.com/watch?v=PWtKSHT2od8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...