RX 580 4GB VS 8GB - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RX 580 4GB VS 8GB

ronik56

Recommended Posts

אני יכול לקנות 580 4GB יד ראשונה מאמזון ב-890-95 שח, כולל מיסים, משלוח ו-3 שנות אחריות, זה 300 ש"ח פחות מבארץ ושווה למחיר של 570 4GB חדש בארץ.

אבל אני ממש מתלבט כמה שווים ה-4GB הנוספים בגירסת ה-8, שתעלה לי יותר; מבחינתי המחיר המקסימלי הוא 850 ש"ח, חיכיתי כבר חצי שנה עם כרטיס מובנה בשביל זה, ככה שעוד 50-100 בשביל 8 ג'יגה אני לא אשלם וזה מתוך עיקרון (גם אם ילדותי ומטופש) שאני לא אקנה כרטיס שנה וחצי אחרי ההשקה במחירים שהם גבוהים ממחירי השקה.

הקונצזוס הוא שאפשר לצפות לעוד עליה בצריכת ה-VRAM בקרוב ולכן ה-8 ג'יגה כן יעזרו, אבל אני ממש מסופק לגבי המקרה שלי-

*אני משחק ב-1080p וזה לא הולך להשתנות, בטח לא ב-5 השנים הקרובות.
*אני לא יכול לנצל מעל 60FPS ובפועל גם 50-60 נהדר מבחינתי.
*לא מעניין אותי לשחק על Ultra או Very high, מבחינתי מדיום ואפילו קצת פחות על 1080p זה מעל ומעבר.
*אני משחק בעיקר משחקי (פיפא, 2K, Madden 19) אבל מדי פעם כשיוצא משחק שמושך אותי, שזה לרוב AC או טומב ריידר, אני משחק.

אז אם להסתכל על השנים הקרובות, יהיה הבדל משמעותי לדעתכם בין ה-4 ל-8 ג'יגה, בהתחשב בזה שמדובר ב-1080p@50-60fps על הגדרות מדיום בטומב ריידר או אססינס קריד?

הסיבה היחידה שאני זקוק לכרטיס היא שה-R9 270 שלי מת אחרי 5 שנים, אחרת הוא היה ממשיך לשרת אותי למרות שהיו לו בסך הכל 2GB VRAM, ככה שאני די סקפטי בעניין ה-8 ג'יגה לכרטיס 1080p.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורטנייט הכרטיס הזה יכול להגיע ל-3.5GB שימוש.

ממה שאני מבין דחיסת הזיכרון ב- פחות טובה משל נבידיה.

לדעתי לא תהיה בעיה עם 4GB כרגע. אבל מבחינת העתיד זה אף אחד לא יכול לערוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני הי,

אל תקנה משומש מאמזון. מסוכן. יש שם החזרות של פגומים או הונאות.

אמזון אינו בודק ומזהיר ברכישת משומשים ממנו - אודות הסכנה הפוטנציאלית הזו.

למשל נוכל שמחזיר לכאורה מוצר לאמזון, מקבל זכוי, אך בתוך הקופסא מחזיר להם מוצר אחר.

האריזה זויפה על ידי הנוכל להיות מכילה את המקור, אבל רק מי שיפתח את הקופסא ויבחן את קרבייה יגלה,

שיש שם מוצר אחר (משומש וישן מאד) שמתחזה למוצר האורגינל. הרבה עוקצים כך את זו מכה ממש.

ולכן משומש תקנה אם כבר רק בארץ, ישירות ממוכר ובדוק את הכרטיס אצלו. כך אתה מפחית את רמת הסכון משמעותית, כמו גם

מקבל עסקת מזומן עובר ביד, בלי להמתין שבוע וחצי ובלי לסכן צורך במשלוח המוצר הפגום, בחזרה לחו"ל במידה ויתברר ככזה,

או סיכון בצורך בפתיחת תיק הונאה מולם, על מוצר משומש שהתגלה כמוצר מזויף בקופסא.

כמו כן השוק המקומי שלנו מוצף, נצל המצב. סבב התמחרות בין כמה מציעים ישיג עבורך תוצאה זולה יותר מאשר משומש מאמזון,

ושוב, ללא הסכונים הכרוכים במשומש מאמזון על כל ההשלכות שתוארו מעלה ועוד שלא נגענו בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכר את ה1060 6GB שלי, יש לו אחריות לעוד כשנה וחצי באייבורי, כרטיס מצוין שיחזיק לך יופי את כל מה שאתה צריך.

אני במסגרת התקציב שלך, אפילו טיפה פחות ממה שתכננת להוציא. 

דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של LL@SS

אני מוכר את ה1060 6GB שלי, יש לו אחריות לעוד כשנה וחצי באייבורי, כרטיס מצוין שיחזיק לך יופי את כל מה שאתה צריך.

אני במסגרת התקציב שלך, אפילו טיפה פחות ממה שתכננת להוציא. 

דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין :)

מנצל אם כבר את ההזדמנות שהעלת זאת:

אני בכלל מוכן לשדרגך (LL at SS) לכרטיס 1070 מגרסה איכותית, ולעשות עבורך אפילו טרייד אין על כרטיסך הנוכחי (במידה ותרצה).

מעין שירות VIP סרביס כזה החוסך לך את הצורך למוכרו מלכתחילה. בדומה למקובל אצל יבואן חדש:

אתה נכנס עם כרטיסך הישן ויוצא עוד באותו מעמד ישר עם הכרטיס החדש. מפתח תמורת מפתח.

no hassle וללא טרחה. חוסך לך המון זמן, התברברות, התרוצצות, ונסיעות.

הכל במכה אחת ותחת קורת גג אחת. **דבר איתי בפרטי אם הנך מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...