רשת ביתיית.. עזרה. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ביתיית.. עזרה.

YanivRot

Recommended Posts

ראשית חייב לציין שהידע שלי לא בשמיים אז אבקש להתנסח בביטואים למתחילים אם ביכלל יש הגיון בדבריי.

אני מחובר לספק ולתשתית במהירות 100 מגה דרך חברת Ice.

יש לי ראוטר של ICE נראה סיני כזה עלוב..

ואני מחובר מהמחשב הנייד דרך WIFI עם דונגל של D-link של (אין לי אופציה לחיבור קוי)

אני מקבל סה"כ 20-30 מגה וזהו נמאס לי.

השאלה שלי מה עושים ומאיפה מתחילים?

אני גם לא רוצה לקנות ציוד יקר מידי.. האם לעבור לחברה אחרת? האם לקנות ראוטר אחר? מה הפיתרון שלי.

מזכיר שוב שאני גולש רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלא היה לי מושג מי זה ICE. נראה כמו כמו חברה ממש בתחילת הדרך (נרשמה לפני שנתיים וחודש וקיבלה רשיון לשירותי רק לפני חודשיים).

מדהים שפתאום יש כל כך הרבה חברות ISP קטנות. ממש נוסטלגיה לשנות התשעים, לפני שכל החברו מוזגו ונבלעו לכמה חברות גדולות.

האתר שלהם בנוי בצורה ממש זולה והמידע מינימלי, אבל ככה זה כנראה עם עסקים בשלב הזה.

לגבי הבעיה שלך - אני לא ממש מבין מה אתה לא מרוצה ולאן אתה שואף להגיע?

אתה רוצה תקשורת אלחוטית בקצב של 100 מס"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

אני חייב לציין שלא היה לי מושג מי זה ICE. נראה כמו כמו חברה ממש בתחילת הדרך (נרשמה לפני שנתיים וחודש וקיבלה רשיון לשירותי בזק רק לפני חודשיים).

מדהים שפתאום יש כל כך הרבה חברות ISP קטנות. ממש נוסטלגיה לשנות התשעים, לפני שכל החברו מוזגו ונבלעו לכמה חברות גדולות.

האתר שלהם בנוי בצורה ממש זולה והמידע מינימלי, אבל ככה זה כנראה עם עסקים בשלב הזה.

לגבי הבעיה שלך - אני לא ממש מבין מה אתה לא מרוצה ולאן אתה שואף להגיע?

אתה רוצה תקשורת אלחוטית בקצב של 100 מס"ש?

אני רוצה תקשורת אלחוטית של לפחות 50-70 זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה יותר מומולץ או פחות מומלץ ומאיזה סיבה היום. אני לא חושב שגם ההבדל בין דגם אחד לאחר הוא עד כדי כך "גורלי".

אני עברתי לפני קצת מLinksys WRT54GL ל Linksys WRT1200AC רק בגלל היכולת לעבוד עם קושחת OpenWRT.

אתה יכול לקרוא קצת ביקורות ב SNB כדי להבין על חשוב להסתכל ואיפה החולשות.

https://www.smallnetbuilder.com/wireless/wireless-reviews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YanivRot

תוכל להמליץ על ציוד.?

בגדול, מה שהוא אומר לך זה שתדאג לראוטר שמשדר ב-5Ghz והתקן למחשב שעובד ב-5Ghz. וזה בתנאי שהמרחק בין המחשב לראוטר הוא קצר יחסית, אין קיר ממ"ד בדרך וגם אז זה תלוי בעוד גורמים לא צפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Illectronic

בגדול, מה שהוא אומר לך זה שתדאג לראוטר שמשדר אלחוטי ב-5Ghz והתקן אלחוטי למחשב שעובד ב-5Ghz. וזה בתנאי שהמרחק בין המחשב לראוטר הוא קצר יחסית, אין קיר ממ"ד בדרך וגם אז זה תלוי בעוד גורמים לא צפויים.

מה זה התקן אלחוטי?

תוכל לשלוח לי קישור לאחד שעובד על 5Ghz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

יכול להיות שהדונגל D-link שציינת הוא זה שמגביל אותך.

רשום דגמים מדוייקים של הראוטר כרגע ושל הדונגל שלך. ככה נוכל לעזור.

כרגע אני מתנתק מ ICE 

מה אתה אומר על הנתב של BE הוא שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...