כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של omertgm

אף אחד לא נדפק פה ולא רימו פה מישהו, ידוע לכל שאין כרגע משחקים זמינים.

לגבי זה ש NV לא רימו\דפקו אפשר להסכים. זה לא נכון להפנות אליהם שום אצבע.

לגבי שאר הדברים.. זה סותר את מה שכתבת על עניין הפראייר.

רמז :

לרכוש בהרבה כסף.. משהו שאני לא אפעיל...

לא אוכל להפעיל בקרוב.. לא בטוח שאוכל להפעיל גם עוד חצי שנה..

רגע..

NVIDIA לא הראו RT פועל עם 2080Ti על 1080P וזה *קצת* קירטע ? אויש..

טוב נו... אני עדיין אקנה בשביל ההרגשה... והציפייה..

אולי יהיה לי גם ב 2019... שנגיע לשם ו 1080Ti יאזלו.. המחיר ייחתך..

טוב.. יאלה קניתי.

יש לזה שם בעברית חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Eli236

אתה מציג את זה בתגובה שלך כאילו שNVIDIA לא עשו שום דבר פסול פה,

כאילו שמי שקנו את זה קיבלו תמורה לכסף כי הם קיבלו הנאה מהציפייה. וזה ממש לא נכון.

אולי הדוגמה של דירה חדשה לא טובה כי טכנית הוא לא קיבל כלום ביד.

תשווה את זה לשיפוץ של בית, קבלן התחייב לשפץ לך את הבית שיהיה יותר גדול, בפועל דפק אותך ולא עשה את זה. אבל הוא אמר לך שהוא יתחיל את העבודה חודש הבא אז טכנית חודש שלם נהנת מהצפייה לשיפוץ. (אנשים שהחליפו מ1080 TI ל2080 וקיבלו אותם ביצועים).

מודע בהחלט, גם הוא פיצ'ר שכרגע קיים רק במשחק אחד בשוק.

שוב, לא ידוע לך שום מידע לגבי השיפור האמיתי שהוא מביא או לפגיעה בביצועים שהוא עלול להביא עימו.

לא התחייבו לכלום. זו האשלייה שלך, הנחה שאתה מניח כי ככה אתה רגיל\משכנע את עצמך\רוצה. הם אולי עשו טריקים כשלא שחררו ביקורות אובייקטיביות במקביל להזמנה המוקדמת אבל זה לא רמאות או לדפוק מישהו. מי שבחר לקנות ללא המידע ביד עשה זאת במודע, לא החזיקו לו אקדח לרקה בטח לא NV. אין מה לרחם או להתבטס בשם מי שהזמין מוקדם כי הוא לא חושה כמוך ולו חשובים דברים אחרים. ומי שכן מרגיש שנדפק, שילמד לעתיד, ככה פשוט. הוא יכול להאשים רק את עצמו שהלך בשבי של םרסום אגרסיבי לגיטימי לחלוטין וסטנדרטי לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לגבי זה ש NV לא רימו\דפקו אפשר להסכים. זה לא נכון להפנות אליהם שום אצבע.

לגבי שאר הדברים.. זה סותר את מה שכתבת על עניין הפראייר.

רמז :

לרכוש בהרבה כסף.. משהו שאני לא אפעיל...

לא אוכל להפעיל בקרוב.. לא בטוח שאוכל להפעיל גם עוד חצי שנה..

רגע..

NVIDIA לא הראו RT פועל עם 2080Ti על 1080P וזה *קצת* קירטע ? אויש..

טוב נו... אני עדיין אקנה בשביל ההרגשה... והציפייה..

אולי יהיה לי גם ב 2019... שנגיע לשם ו 1080Ti יאזלו.. המחיר ייחתך..

טוב.. יאלה קניתי.

יש לזה שם בעברית חביבי.

נו, את היה לך כל המידע והרמזים שזה פלופ ועדין החלטת בלב שלם ונפש חפצה לקנות במיטב כספך. זה על ראשך ואחריותך. 

אלו יצאו פריירים.

בנוסף יש את אלו שחשוב להם הרגשת החדש והיחודיות והשאר זניח. 

יש מגוון של אנשים וסיבות לקנות אותו מוצר. עבור כל אחד זה עונה ומספק צורך אחר. אל לך לפסול את צרכיו של אחר או לזלזל בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

יש מגוון של אנשים וסיבות לקנות אותו מוצר. עבור כל אחד זה עונה ומספק צורך אחר. אל לך לפסול את צרכיו של אחר או לזלזל בהם

לעולם לא. לא מזלזל בחיים הפרטיים, בעבודה, ואיפה שכולם גיבורים - באינטרנט

באף אחד. מראש אני ידוע בפורום כאחד שאומר את דעתו בצורה ישירה.

שום דבר לא אישי ולא יהיה לעולם אישי במרחב הדיגיטלי.

אדם שכזה אם היה עומד מולי הייתי אומר לו שהוא פראייר אם קנה לגיימינג. מזלזל בו ? פוסל אותו ?

כתובת שגויה, לא חונכתי ככה ואני לא מתנהג ככה.

אם הדבר מתפרש* כזלזול\חוסר כבוד - אני אבהיר לאותו אחד שזה לא נובע מזה.

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע, רק מציע ובעדינות הנדרשת כן,

שבואו נרד מהמשך  הדיון על פראייריזציה.

שכן ככל שזכור לי, בפורום מחשבים, המושג הזה אינו ממש כלול בתחום.

תכלס נראה לי שגם כ- OffTopic מיצה עצמו.

**אלא אם חושבים אחרת אז בכיף, תמשיכו...   לא מתערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי יבואן של מכוניות יוקרה שמוכר לך פורשה שיכולה להגיע ל-315 קמ"ש? אבל רגע, בארץ אסור מעל 120 (כמדומני) בכבישים הכי מהירים.

אז הוא רימה אותך? אתה פראייר?

שלא לדבר על זה שמכונית בעשירית מחיר יכולה להגיע לשני שליש מהמהירות! וואו, לגמרי זבל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

ומה לגבי יבואן של מכוניות יוקרה שמוכר לך פורשה שיכולה להגיע ל-315 קמ"ש? אבל רגע, בארץ אסור מעל 120 (כמדומני) בכבישים הכי מהירים.

שלא לדבר על זה שמכונית בעשירית מחיר יכולה להגיע לשני שליש מהמהירות! וואו, לגמרי זבל של רכב.

אתה מדבר שטויות. מה זה שייך לדוגמא הזו. אתה יכול לנסוע בארץ עם פרארי בכביש שש גם 180, מה ההשלכות זה עליך.

אתה לא יכול לנל את ה כי אין לך שום משחקים. יהיה לך את באטלפילד עד סוף שנה.

בנוסף - המחירים שלהם בשמיים במונחים של מוגזם בעשרות אחוזים מעבר למחירי פרסום של ההדגמה לפני חודש-חודשיים.

המטרה של רכישת כרטיס היא לנצל טכנולוגיה חדשה מאוד. לא ביצועים. יש לך מספיק ביצועים ללא במחירים שהם חצי

ומטה.

כל החוסר-הסכמה שלי עם omertgm נובע מהעובדה שאנשים שרוכשים היום סדרה 2000 לא יכולים להשתמש

בשום RTX ובטח לא יכולים להנות מ RT. אפילו עם ה Ti זה קירטע בהדגמות של במשחק הכי קרוב ( באטלפילד ).

כל הפרמטרים מראים שלגיימינג הדבר הזה לא בשל.

הדוגמא של המכוניות לא קשורה פה בעליל.. מי שקונה רכבי יוקרה בארץ זה בדרך כלל בשביל ה show והרגשת הפרימיום שנובעת

מיכולות כלכליות. הרבה פעמים הם מתפטרים מהרכב בזמן מהיר ועוברים לאחר.

זה לא המצב עם כרטיס מסך, אתה לא קונה אותו כדי להסתכל עליו. אתה קונה אותו כדי להשתמש בטכנולוגיות שהוא מאפשר לך.

שהטכנולוגיות האלה לא קיימות - מה תעשה איתו ? תשתמש בו בדיוק כמו שאתה משתמש ב 1080. או 1080Ti. וכו'.

זה למה אני רואה הרבה מהם - פראיירים.

משונה, הרבה פעמים אני רואה את הדוגמאת-נגד הזו עם המכוניות וחוסר האפשרות לנצל את הכוח שלהם בגלל התשתיות והחוקים בארץ.

וזו הדוגמא הכי לא קשורה.

יותר נכון היה להגיד שבארץ בונים כביש מיוחד* למכוניות יוקרה. הכביש הזה אמור* להיות 100 ק"מ. היום הוא 1 ק"מ.

ואז מי שרוצה לקנות פרארי - יכול כרגע לנסוע שם 1 ק"מ, הלוך-חזור. זו דוגמא טובה\מתאימה. מי קונה ? פראייר.

למה פראייר ? כי עוד שנה-שנתיים תהיה פרארי טובה יותר וזולה יותר והכביש יהיה 50 ק"מ.

לא חייב להסכים, רק אל תתן לי דוגמאות של ילדים בני 11 מבלי להבין על מה אני לא מסכים בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה סיבות לקנות את סדרת 2000 שהן לא שימוש ב RTX או ואני לא מדבר על המגזר העסקי אלה על צרכנים.
אלו לא סיבות של יעילות וכדאיות ותמורה עבור הכסף. לשם מכוונת ההשוואה לרכבים. 
זה נכון שלמשחקים הוא לא משתלם ולא בשל וצריך לחכות עוד דור לפחות וג מה שיש עכשיו בקושי רב מאוד עובד איכשהו ובמקביל זה לחלוטין לא רלוונטי לפלח מסוים מהאוכלוסייה. הם יקנו אותו ותאמין או לא- הם לא מרגישים פראיירים.
מנגד, יש מי מתעצבן\מתקומם\משתאה על חוסר ההיגיון (כפי שהם תופסים אותו) של אותם רוכשים-על-עיוור וכדי לפתור את הקונפליקט מכנים אותם "פראיירים" או שאר שמות שמטרתן להוציא אותם "טפשים" בצור זו או אחרת. הרי אם הם "פראיירים" זה "הגיוני" שהם מבזבזים ככה כסף, טיפשים שכמותם. 

סה"כ נראה לי שאנחנו מסכימים, אני בטוח מסכים אתך ורק מרחיב את היריעה לאלו שכן יש היגיון (עבורם) לקנות את סדרת 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

הם יקנו אותו ותאמין או לא- הם לא מרגישים פראיירים

לרוב אדם המצוי בתהנהלות שגויה, או מעוותת, או סובל מבעיה, או א-נורמליה....  לעומת הציבור הכולל שמהווה את הרפרנס להתיחסות,

אינו מודע לבעיתו. לכן הטיעון הזה אינו רלוונטי.

"פראייר" במקרה שלנו אינו סובר שהוא כזה. ואילו היה מבין שהוא כזה, הרי שלא היה מתנהג כך עוד. 

סתירה לוגית בהגדרה לכן שים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

שלא לדבר על זה שמכונית בעשירית מחיר יכולה להגיע לשני שליש מהמהירות! וואו, לגמרי זבל של רכב.

לא דומה בכלל.

המכונית מסוגלת לבצע, פשוט אין לזה שימוש.

את הדוגמה שהבאת אני יכול להגיד אם היו מתחייבים לך שהכרטיס יכול להריץ עד 500 FPS כשפועל מסך יכול לקלוט עד 200 FPS אז זה לא באמת משנה.

אבל פה הם הטעו אנשים, אם הפרארי בדוגמה שלך, הסוכן היה משכנע אותי לשדרג את הפרארי הקיימת שלי שנוסעת כבר על 320 קמ"ש, והיה מבטיח לי שהפרארי החדשה יותר מהירה והיא הפרארי הכי מהירה בעולם, וההפרש בינהם הוא פי 2 במחיר, במקום מליון שקניתי את הפרארי הישנה שלי, זאת עולה 2 מליון.

בפועל, הפרארי החדשה מגיעה 325 קמ"ש.

הוא ניפח את זה וניפח ושכנע אותי לקנות, חשבתי שבגלל ההפרש במחיר וההצגה שהסוכן עשה שהפרארי החדשה באמת הרבה יותר מהירה מהישנה שלי.

בפועל? הוא לא שיקר, אבל הוא רימה.

האמת שאני זוכר טקסט על נושא כזה בפסיכומטרי, מהות של שקר ואיך זה מתבטא אצל סוכני נדל"ן.

טכנית? אני יכול להגיד לך שהבית שלי 600 מטר מהים, מעשית? בגלל הצורה של הכבישים והמדרכות, המסלול לשם הוא משהו כמו 2 קילומטר, אבל בקו אווירי זה 600 מטר.

לא שיקרתי לך?

ציטוט של omertgm

לא התחייבו לכלום. זו האשלייה שלך, הנחה שאתה מניח כי ככה אתה רגיל\משכנע את עצמך\רוצה. הם אולי עשו טריקים כשלא שחררו ביקורות אובייקטיביות במקביל להזמנה המוקדמת אבל זה לא רמאות או לדפוק מישהו. מי שבחר לקנות ללא המידע ביד עשה זאת במודע, לא החזיקו לו אקדח לרקה בטח לא NV. אין מה לרחם או להתבטס בשם מי שהזמין מוקדם כי הוא לא חושה כמוך ולו חשובים דברים אחרים. ומי שכן מרגיש שנדפק, שילמד לעתיד, ככה פשוט. הוא יכול להאשים רק את עצמו שהלך בשבי של םרסום אגרסיבי לגיטימי לחלוטין וסטנדרטי לגמרי

תקרא מה רשמתי למעלה.

ושתהיה בעניין שבגלל האנשים האלה בסופו של דבר כולנו נדפקים. כשהחברות יודעות שיש להם קהל קבוע שיקנה את המוצר שלהם ולא משנה מה, האיכות יורדת.

בגלל אנשי הPRE ORDER אנחנו מקבלים משחקים מלאי באגים, משחקים שמפוצצים בMICRO TRANSACTION, פורטים מבישים למחשב ועוד ועוד.

כי אותם חברות יודעות שלא משנה מה הם יעשו, יהיה קהל קבוע שיקנה הכל.

ואלה שלא ירצו לקנות את זה? הם ידפקו בכל מקרה.

אני רואה בכרטיסי החדשים האלה אכזבה גדולה יותר מVEGA.

ציטוט של k534d

כי עד כה הטכנולוגיה לא הייתה קיימת בשוק, בשביל להטמיע את הטכנולוגיה NVIDIA צריכה הייתה בנקודה כלשהי להשיק כרטיסים תומכים.

אתה מודע לזה שבקרוב יגיעו עוד כותרים שתומכים גם ב RTX Uגם ב dlss?

וכן אנחנו נצטרך לחכות שייצאו עוד משחקים לפני שניתן יהיה להחליט מה דעתנו על הכרטיסים (כמו שאני ולא מעט אחרים אמרו).

מה גורם לך לחשוב שהיא הולכת להפוך לזמינה ומיידית?

גם היא חדשה בשוק, משחקים מקבלים שיפור של 50% בערך כשהם משתמשים בה. היא הושקה כבר לפני כמעט שנתיים, אבל עדיין, כמעט ואין משחקים שמתמשים בטכנלוגיה הזאת.

ולגבי RTS וDLSS, תזכור דבר אחד מאוד חשוב, הארכיטקטורה בכל הקונסולות היא של , וכמו שאתה בטח כבר שמת לב, הקונסולות מכתיבות את הטון בכל מה שקשור למשחקים (לצערנו). ככה שעד שהטכנלוגיה הזאת באמת תהיה רחבה ונראה אותה בכל משחק יעברו עוד כמה שנים טובות. מספיק שנים בשביל שAMD אולי תסגור את הפער, וNVIDIA תשחרר בוודאות עוד סדרת כרטיסי מסך, ומי יודע, אולי גם יהוו תחרות לפי השמועות האחרונות.

אבל כרגע, זה בגדר הימור, והימור גדול מאוד בהתחשב במחיר. מי יקנה את הכרטיסים האלה בכל זאת? אותם אלה שלא אכפת להם מהכסף, כי הם חייבים שיהיה להם את הכרטיס הכי טוב בתחום, גם אם הוא עושה את אותה עבודה בדיוק כמו כרטיס שעולה 1000 או 2000 שקל פחות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אתה מדבר שטויות. מה זה שייך לדוגמא הזו. אתה יכול לנסוע בארץ עם פרארי בכביש שש גם 180, מה ההשלכות זה עליך.

אתה לא יכול לנל את ה RTX כי אין לך שום משחקים. יהיה לך את באטלפילד עד סוף שנה.

בנוסף - המחירים שלהם בשמיים במונחים של מוגזם בעשרות אחוזים מעבר למחירי פרסום של ההדגמה לפני חודש-חודשיים.

המטרה של רכישת כרטיס RTX היא לנצל טכנולוגיה חדשה מאוד. לא ביצועים. יש לך מספיק ביצועים ללא RTX במחירים שהם חצי

ומטה.

כל החוסר-הסכמה שלי עם omertgm נובע מהעובדה שאנשים שרוכשים היום סדרה 2000 לא יכולים להשתמש

בשום RTX ובטח לא יכולים להנות מ RT. אפילו עם ה Ti זה קירטע בהדגמות של NVIDIA במשחק הכי קרוב ( באטלפילד ).

כל הפרמטרים מראים שלגיימינג הדבר הזה לא בשל.

הדוגמא של המכוניות לא קשורה פה בעליל.. מי שקונה רכבי יוקרה בארץ זה בדרך כלל בשביל ה show והרגשת הפרימיום שנובעת

מיכולות כלכליות. הרבה פעמים הם מתפטרים מהרכב בזמן מהיר ועוברים לאחר.

זה לא המצב עם כרטיס מסך, אתה לא קונה אותו כדי להסתכל עליו. אתה קונה אותו כדי להשתמש בטכנולוגיות שהוא מאפשר לך.

שהטכנולוגיות האלה לא קיימות - מה תעשה איתו ? תשתמש בו בדיוק כמו שאתה משתמש ב 1080. או 1080Ti. וכו'.

זה למה אני רואה הרבה מהם - פראיירים.

משונה, הרבה פעמים אני רואה את הדוגמאת-נגד הזו עם המכוניות וחוסר האפשרות לנצל את הכוח שלהם בגלל התשתיות והחוקים בארץ.

וזו הדוגמא הכי לא קשורה.

יותר נכון היה להגיד שבארץ בונים כביש מיוחד* למכוניות יוקרה. הכביש הזה אמור* להיות 100 ק"מ. היום הוא 1 ק"מ.

ואז מי שרוצה לקנות פרארי - יכול כרגע לנסוע שם 1 ק"מ, הלוך-חזור. זו דוגמא טובה\מתאימה. מי קונה ? פראייר.

למה פראייר ? כי עוד שנה-שנתיים תהיה פרארי טובה יותר וזולה יותר והכביש יהיה 50 ק"מ.

לא חייב להסכים, רק אל תתן לי דוגמאות של ילדים בני 11 מבלי להבין על מה אני לא מסכים בדיון.

מבין לגמרי, אתה אומר שהם מוכרים פיצ'רים שאתה לא יכול לנצל. אני אומר שעם המכונית זה אותו דבר, זה שאתה יכול לנסוע על כביש 6 ב-180 זה אחלה, וזה גם לא חוקי.

באותה מידה אני אלך לשכן שלי, אדפוק לו מכות, אקח את ה-2080TI שלו ואגיד ששילמתי 0 עבורו וזה משתלם. ההשלכות עלי. נכון, לא יכול להשתמש ב- חוץ מבמשחק וחצי שיצאו, אבל בשביל 0 שקלים זה ממש משתלם, לא? ההשלכות עלי כאמור.

עכשיו הניתוח שלך ללמה לקנות כרטיס כזה או אחר, זו הדעה שלך. יש אנשים שרוצים שיהיה להם הכי טוב ביד. מכיר כאלה, יש להם הרבה כסף והם נהנים לדעת שהמחשב שלהם הכי חזק. גם לא באמת מזיז להם אם הם יכולים להשתמש בתכונה כזו או אחרת, העיקר שיהיה להם הכי חזק. בדיוק כמו עם מכונית, זה ה-"SHOW" שלהם. אתה אולי לא מקבל את זה, אבל יש כאלה. כשהם מוציאים 600000 ש"ח על מכונית, ומחליפים אחרי שנה וחצי, תהיה בטוח שה-20000 שעלה המחשב לא מדגדג להם יותר מידי.

האם הם פראיירים? לפי אמות המידה שלך כן. הם נהנים מזה, ועשו את השיקול שההוצאה הזו מתקבלת בשביל מידת ההנאה שהם מפיקים ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

לא דומה בכלל.

המכונית מסוגלת לבצע, פשוט אין לזה שימוש.

אתה אומר בדיוק אותו דבר, רק אומר שזה לא דומה.

כרטיס המסך מסוגל לבצע ray tracing, פשוט אין לזה שימוש כי אין משחק שתומך.

see what i did there?

זה לא שאני חושב שכרטיסי המסך האלה הם קניה משתלמת, ובטח שלא מתכוון לקנות אותם, אבל להגיד "רימו", "שיקרו" וכו' זה קצת מוגזם.

AMD עשו בדיוק אותו דבר עם מעבדים ועם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

תקרא מה רשמתי למעלה.

ושתהיה בעניין שבגלל האנשים האלה בסופו של דבר כולנו נדפקים. כשהחברות יודעות שיש להם קהל קבוע שיקנה את המוצר שלהם ולא משנה מה, האיכות יורדת.

בגלל אנשי הPRE ORDER אנחנו מקבלים משחקים מלאי באגים, משחקים שמפוצצים בMICRO TRANSACTION, פורטים מבישים למחשב ועוד ועוד.

כי אותם חברות יודעות שלא משנה מה הם יעשו, יהיה קהל קבוע שיקנה הכל.

ואלה שלא ירצו לקנות את זה? הם ידפקו בכל מקרה.

אני רואה בכרטיסי RTX החדשים האלה אכזבה גדולה יותר מVEGA.

הבחירה שלך כצרכן עם הזמן נעשית יותר ויותר קשה כי אין תחרות והמגמה היא "לנצל" את מי שמוכן לשלם ולא ממש חושב אם הוא באמת צריך את זה. נכנסים יותר ויותר שיקולים של הרגשה למי יש יותר חזק גדול מהיר מיוחד. בכך אתה צודק. אנשים מגשימים\מבטאים את עצמם דרך המשחקים וחומרת המחשב שלהם. אותן חברות גדולות יודעות נהדר לפרוט על המיתרים הללו.
זה כוחו של השוק, יש להשלים עם כך.
אבל למה אתה מרגיש נדפק? 
ונראה לך שבכך שתקרה לאותם מזמינים מראש ושכמותם "פראיירים" (ורובם לדעתי אינם כך למעשה, אפשר גם לבטל אם מתחרטים) תצליח לשנות את המגמה? לדעתי לא, לא זו הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

לרוב אדם המצוי בתהנהלות שגויה, או מעוותת, או סובל מבעיה, או א-נורמליה....  לעומת הציבור הכולל שמהווה את הרפרנס להתיחסות,

אינו מודע לבעיתו. לכן הטיעון הזה אינו רלוונטי.

"פראייר" במקרה שלנו אינו סובר שהוא כזה. ואילו היה מבין שהוא כזה, הרי שלא היה מתנהג כך עוד. 

סתירה לוגית בהגדרה לכן שים לב.

אפשר בהחלט לעשות משהו בניגוד לדעת הרוב ועדין להיות נורמלי, זו עדין יכולה להיות ההחלטה הנכונה וזה לא הופך אותו לסובל מבעיה זו או אחרת.
ההנחה הבסיסית שלך שמדובר בבעיה אינה נכונה. אין פה בעיה כלל לדעתי.
לאותו אדם זה הדבר הנכון ביותר לעשות גם כשמשווים אותו "לרפרנס" של האוכלוסייה. זה אפשרי מאחר ולכל אחד יש את  הרקע וה"עולם ומלואו" שלו.

ושוב, אני לא מדבר על מי שפינטז\הימר\קיווה לשיפור גדול בביצועים על סמך מה שהיה בדור הקודם, הזמין מראש ואז התאכזב כשהגיעו הביקורות. מדובר על מי שיש לו את אמצעים ועבורו עצם תחושת "הדגדוג" הזו בחדש חדש הזה שיוצא מהשקית שלאף אחד אחר אין שווה את הכסף. הם קיימים בעולם הקפיטליסטי שלנו. אני בהחלט יכול להבין שזה מעצבן ומקומם וגורם להרגיש נדפקים ובתמורה את כל הבאסה שמרגישים זורקים עליהם חזרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

מבין לגמרי, אתה אומר שהם מוכרים פיצ'רים שאתה לא יכול לנצל

מעולה. פה ההסכמה נשארת ונגמרת בו זמנית.

ציטוט של captaincaveman

עכשיו הניתוח שלך ללמה לקנות כרטיס כזה או אחר, זו הדעה שלך.

האם הם פראיירים? לפי אמות המידה שלך כן. הם נהנים מזה, ועשו את השיקול שההוצאה הזו מתקבלת בשביל מידת ההנאה שהם מפיקים ממנה.

הניתוח של המצב ( מחיר, מצב שוק, שוק משחקים וכן הלאה ) - הוא דיעה שלי. שהודגשה בכמה תגובות.

לפי אמות מידה שלי הם פראיירים ? טעות.

לפי אמות ההגדרה של "פראייר" במילון המונחים הידוע.

בגדול - אין צורך להסכים על כלום בנושא. אני חושב שמי שלא רואה את העובדה שאדם קונה ברגע זה מאמאזון 2080 כדי להפעיל RT

במחירים\מצב\סטטוס נתון בשוק הגיימינג שהיותו פראייר, שיהיה לו בהצלחה במציאת התשובות. ( הנאה אישית, ציפייה, הרגשה של הכי חדש ) וכן הלאה.

השקר הוא, השימוש. במידה ומיועד לגיימינג, האדם מילונית = פראייר. רכש במחיר כזה, משהו שלא יכול לעשות איתו מה ש השקת Turing

מאפשרת לעשות איתו. לא רלוונטי כמה תגובות יהיו לגבי ההסכמה בנושא, זה שחור על גבי לבן פראייר. אני אעזוב את הנושא בדיון הזה, כי אין טעם להמשיך.

ציטוט של captaincaveman

זה לא שאני חושב שכרטיסי המסך האלה הם קניה משתלמת, ובטח שלא מתכוון לקנות אותם, אבל להגיד "רימו", "שיקרו" וכו' זה קצת מוגזם.

AMD עשו בדיוק אותו דבר עם מעבדים ועם כרטיסי מסך.

נהדר. יש הסכמה. NV לא רימו\שיקרו וכן הלאה. אני לא מסכים ש NV רמאים מתחילת ההשקה הגדולה הזו. מי שקנה את ההשקה כמובנת מאליו -

בעיה שלו. מי שלא יודע להבדיל בין משהו שעוד לא בשל בשוק - בעיה שלו. גם לא נקיים בכל נושא השיווק של המוצרים שלהם. גם על זה יש הסכמה.. אחלה.

ציטוט של captaincaveman

יש אנשים שרוצים שיהיה להם הכי טוב ביד. מכיר כאלה, יש להם הרבה כסף והם נהנים לדעת שהמחשב שלהם הכי חזק. גם לא באמת מזיז להם אם הם יכולים להשתמש בתכונה כזו או אחרת, העיקר שיהיה להם הכי חזק.

האם הם פראיירים?

ברור שהם פראיירים.

זו ההגדרה הקלאסית לפראייר.

אם אתה בוחר לקבל טיעונים - יש אנשים שרוצים את הכי חדש, חזק, יפה ונוצץ רק כי יש להם ולא מזיז להם כמה יעלה ואם אפשר להשתמש

וכו' וכו'.. זה עסק שלך. אני מצטער אני לא מתכוון להעליב\לזלזל - זו הדיעה שלי. אני מספיק אינטילגנט ואני חושב שכנראה אתם מספיק חכמים כדי להבין

שאדם עם שכל בריא לא יקנה כאלו טיעונים ריקים. בעברית הכי פשוטה והכי "עמחה" שיכולה להיות - אלו אנשים פראיירים גמורים. ויש הרבה כאלה, בכל התחומים.

ללכת על הטיעון של.. "זה אמות המידה של coch" זה קצת meh.. אני יכול אך ורק להשתמש בציטוטים שלכם מבלי להסביר את עצמי אפילו כדי להראות לכם שאתם מתארים - פראיירים. מצחיק קצת.

בדיוק כמו שאני חושב שאנשים כאלה, שלא יודעים להתאים את עצמם לצרכים שלהם - הם פראיירים. "והרגשות" שהם מספקים לעצמם דרך

המוצר הכי טוב ( שבעצם הם לא צריכים אותו, כי אחר יכול לספק להם אותו דבר ) - אלו רגשות של פראייר. זה חלק מהחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...