כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי המסך RTX 20 הושקו - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

המכירות של pre order לא יכולות ללמד אותנו כלום, כל מכשיר שמושק כל המלאי של ההזמנה המוקדמת נמכר בזמן קצר מאוד אבל לעיתים יש פלופ וירידה במכירות. יש אנשים שתמיד חייבים את החדש ביותר והם אלה שקונים את הכרטיס ב pre order בלי מבחני ביצועים ולמעשה קונים חתול בשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שמזמין מוקדם לא פראייר ולא קונה חתולים.
הוא קונה את ההרגשה של להיות הראשון עם הכי הכי חדש ואין לזה קשר לביצועים.
הוא מרוויח את הציפייה וההתלהבות מלהחזיק מוצר שיש למעטים מאוד בכל העולם, הרגשת ייחודיות שאי אפשר לכמת בכסף.
עבורם זה שווה הכל.
או שהם סתם טחונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אשליה. קונים ביצועים שרוכשים כרטיס מסך, קונים הרגשה שמפעילים את המשחק שרץ ברקע.

כרטיס מסך נועד לביצועים.. ההרגשה שאתה מדבר עליה תתקבל שתריץ את באטלפילד 5 עם .

זה קצת מבלבל אני יודע.

מי שקונה שני 2080Ti בין אם הכסף שלו או של אבא שלו, יכול להיות סופר אינטיליגנט או דביל.

פראייר הוא בטוח. אין מה לעשות עם שני כרטיסים כאלה בטווח הקצר-בינוני. אין משחקים להריץ ולבדוק

ולכן המילה פראייר מסתדרת פה יופי. כל ביקורת על הכרטיסים החדשים שנחשבת רצינית תגיד את אותו דבר,

שזה בחיתולים - ואין שום דבר לבחון למעט באטלפילד הבא.

בשביל שזה ישתלם ולא תהיה פראייר, לשלם על זוג 2080Ti.. צריך בערך 12-13 שעות משחק ביום במשך

כמה חודשים להצדיק את ההשקעה על באטלפילד.

אם אדם קונה 2080Ti כדי שתהיה לו הרגשה שיש לו ראשון בעולם, אז הוא בסך הכול דביל. המטרה של המוצר

זה להנות ממנו, לא שהוא ישב לך בחניה נוצץ וחדש. תשבוא לו את הצורה במשחקים.. זו ההנאה וההרגשה שאתה

מדבר עליה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דעתך וזה מייצג את אופי הקניות והבחירות שאתה עושה.
ויש כאלו שבוחרים אחרת וגם זה בסדר (כל עוד הם נכנסים למינוס עלזה או מזניחים תשלומים אחרים חשובים..)
אתה נהנה מדבר אחד, אדם אחר נהנה ממשהו שונה. יכול להיות שהוא מיעוט קטן מאוד אך זה לא הופך את ההחלטות שלו ללא נכונות או מוציא אותו פראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים -

דעתי האישית בלבד. פראיירים 100% אחוז מבחינתי אלו שרוכשים את הכרטיסים האלה לגיימינג*.

את הדיעה גיבשתי אחרי שראיתי ביקורות, מבט על מצב המשחקים האפשריים בשוק, מבט על מחירי \ סדרה 10,

המחירים הנתונים של סדרת וכדומה.

זו דיעה שלי, זה הכול. מכבד את דעתכם.

אם במקרה* מישהו פה ירכוש 2080\2080Ti שיהנה, שישחק, שיסתכל על הכרטיס וישיר לו סרנדות.. מה שעושה לו את זה.

שום דבר פה לא אישי נגד מישהו. יש גם ככה שקט מאז ש askme ברח או הלך.. אז אל תפרשו את מה שאני כותב לאישי.

סופ"ש נעים וחג שמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שקט יותר וההרגשה השתפרה מהותית...

שמועה ברחוב רצה בימים אלו והיא שליאור סוף סוף ישן קצת בלילות רגוע יותר וזה כבר מבורך.

הנה זכינו ממנו לסקירה נרחבת מעולה שלו ובעברית על ה- 2080. אולי אפילו הסקירה היחידה שהיא made in israel...

אין ספק שאילו היה ממשיך להיות מוטרד, היה מתקשה בהשלמת הכנתה...  (וזה המון המון שעות להכין כזה דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

הוא מרוויח את הציפייה וההתלהבות מלהחזיק מוצר שיש למעטים מאוד בכל העולם, הרגשת ייחודיות שאי אפשר לכמת בכסף.
עבורם זה שווה הכל.
או שהם סתם טחונים..

כגודל הציפייה כך גם גודל האכזבה.

נכון, הם "קנו" את ההנאה הרגעית של להיות הראשונים שמחזיקים את הכרטיס החדש ביד.

סביר להניח שחלק גדול מהם גם לא מסתכל במבחני ביצועים, כי מבחינתם הם "חיייבים את הכרטיס הכי חזק בשוק", גם אם הם משחקים על 1080P ותאכלס GTX 1070 יכול לסחוב להם את כל המשחקים שלהם ב144 FPS, הם עדיין אלה שילכו ויקנו "רק כדי להיות בטוח".

ולחלק השני של המשוואה, אלה שקנו מתוך ציפייה לכרטיס הכי חזק בשוק מהיום הראשון, ואשכרה הולכים להשוות אותו, כנראה שאם תשאל את רובם הם יגידו לך שהם מתחרטים על העסקה, כי מעשית, דפקו אותם, אין דרך אחרת להגיד את זה.

אנשים שהחליפו את הGTX 1080 TI שלהם ב2080 ואשכרה עבדו עליהם בעיניים, אני חושב שאפילו אפשר לתבוע על זה.

אבל מה שאתה אומר זה כמו להגיד, "הקורבנות בכלבוטק של הקבלן שלקח מהם כסף וברח הם לא לגמרי קורבנות כי לפחות הם קיבלו את ההנאה וההתרגשות מקניית דירה חדשה ובמשך כמה זמן הם נהנו מהמחשבה של לגור בה".

הם מכרו לך כרטיס מיועד לRAY TRACING כשהדבר הזה אפילו עוד לא קיים, מתוך הבטחה שזה יהיה טוב. הם נתנו לך דוגמאות של RAY TRACING ב4K ב60 פריימים. מעשית הכרטיס בקושי מריץ משחקים ב4K, לא מתקרב להגיע ל144 FPS שלפי ההייפ שNVIDIA יצרו, זה מה שאנשים ציפו לו. אני בספק מאוד אבל מאוד גדול שהוא יצליח להתקרב ל60 פריימים ב4K עם RAY TRACING מופעל.

אולי הTI, אבל לגבי ה2080, סביר להניח שלא.

אז כן, אני אשמור על הזכות שלי לקרוא לאנשים האלה טיפשים וחסרי אחראיות לכסף שלהם, כמו שקראתי לאלה בכלבוטק שקנו דירה, שילמו לקבלן, אבל בדיוק נגמר לו הדיו במדפסת אז הוא לא יכל להדפיס להם חוזה ולחתום עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

כגודל הציפייה כך גם גודל האכזבה.

נכון, הם "קנו" את ההנאה הרגעית של להיות הראשונים שמחזיקים את הכרטיס החדש ביד.

סביר להניח שחלק גדול מהם גם לא מסתכל במבחני ביצועים, כי מבחינתם הם "חיייבים את הכרטיס הכי חזק בשוק", גם אם הם משחקים על 1080P ותאכלס GTX 1070 יכול לסחוב להם את כל המשחקים שלהם ב144 FPS, הם עדיין אלה שילכו ויקנו Titan "רק כדי להיות בטוח".

ולחלק השני של המשוואה, אלה שקנו מתוך ציפייה לכרטיס הכי חזק בשוק מהיום הראשון, ואשכרה הולכים להשוות אותו, כנראה שאם תשאל את רובם הם יגידו לך שהם מתחרטים על העסקה, כי מעשית, דפקו אותם, אין דרך אחרת להגיד את זה.

אנשים שהחליפו את הGTX 1080 TI שלהם ב2080 ואשכרה עבדו עליהם בעיניים, אני חושב שאפילו אפשר לתבוע על זה.

אבל מה שאתה אומר זה כמו להגיד, "הקורבנות בכלבוטק של הקבלן שלקח מהם כסף וברח הם לא לגמרי קורבנות כי לפחות הם קיבלו את ההנאה וההתרגשות מקניית דירה חדשה ובמשך כמה זמן הם נהנו מהמחשבה של לגור בה".

הם מכרו לך כרטיס מיועד לRAY TRACING כשהדבר הזה אפילו עוד לא קיים, מתוך הבטחה שזה יהיה טוב. הם נתנו לך דוגמאות של RAY TRACING ב4K ב60 פריימים. מעשית הכרטיס בקושי מריץ משחקים ב4K, לא מתקרב להגיע ל144 FPS שלפי ההייפ שNVIDIA יצרו, זה מה שאנשים ציפו לו. אני בספק מאוד אבל מאוד גדול שהוא יצליח להתקרב ל60 פריימים ב4K עם RAY TRACING מופעל.

אולי הTI, אבל לגבי ה2080, סביר להניח שלא.

אז כן, אני אשמור על הזכות שלי לקרוא לאנשים האלה טיפשים וחסרי אחראיות לכסף שלהם, כמו שקראתי לאלה בכלבוטק שקנו דירה, שילמו לקבלן, אבל בדיוק נגמר לו הדיו במדפסת אז הוא לא יכל להדפיס להם חוזה ולחתום עליו.

ממממ, לא מסכים בכלל.
אף אחד לא הכריח אותם לקנות ואין פה אשמה בכלל, לשום צד. 
אף אחד לא נדפק פה ולא רימו פה מישהו, ידוע לכל שאין כרגע משחקים זמינים.
זה מגוכך לשים את האחריות על החישוב והשיקול הפיננסי של אנשים על NV.

לא טוב - לא כסף
מי שמזמין מראש יודע את "הסיכון" הכרוך בכך ומקבל אותו על עצמו. אין פה גרם אחד לשים על אשמת NV.
למי שאין סבלנות וציפה למשהו שלא התממש- אחריותו הבלעדית ושילמד לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

אתה מודע לזה ש RT זה חלק מהפיצ'רים שיש ל2080, יש פיצ'ר ששמו והוא לדעתי מביא מהפכה אמיתית ושם יש שיפור משמעותי בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

ממממ, לא מסכים בכלל.
אף אחד לא הכריח אותם לקנות ואין פה אשמה בכלל, לשום צד. 
אף אחד לא נדפק פה ולא רימו פה מישהו, ידוע לכל שאין כרגע משחקים זמינים.
זה מגוכך לשים את האחריות על החישוב והשיקול הפיננסי של אנשים על NV.

לא טוב - לא כסף
מי שמזמין מראש יודע את "הסיכון" הכרוך בכך ומקבל אותו על עצמו. אין פה גרם אחד לשים על אשמת NV.
למי שאין סבלנות וציפה למשהו שלא התממש- אחריותו הבלעדית ושילמד לעתיד.

אתה מציג את זה בתגובה שלך כאילו שNVIDIA לא עשו שום דבר פסול פה,

כאילו שמי שקנו את זה קיבלו תמורה לכסף כי הם קיבלו הנאה מהציפייה. וזה ממש לא נכון.

אולי הדוגמה של דירה חדשה לא טובה כי טכנית הוא לא קיבל כלום ביד.

תשווה את זה לשיפוץ של בית, קבלן התחייב לשפץ לך את הבית שיהיה יותר גדול, בפועל דפק אותך ולא עשה את זה. אבל הוא אמר לך שהוא יתחיל את העבודה חודש הבא אז טכנית חודש שלם נהנת מהצפייה לשיפוץ. (אנשים שהחליפו מ1080 TI ל2080 וקיבלו אותם ביצועים).

ציטוט של k534d

אתה מודע לזה ש RT זה חלק מהפיצ'רים שיש ל2080, יש פיצ'ר ששמו והוא לדעתי מביא מהפכה אמיתית ושם יש שיפור משמעותי בביצועים.

מודע בהחלט, גם הוא פיצ'ר שכרגע קיים רק במשחק אחד בשוק.

שוב, לא ידוע לך שום מידע לגבי השיפור האמיתי שהוא מביא או לפגיעה בביצועים שהוא עלול להביא עימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

מודע בהחלט, גם הוא פיצ'ר שכרגע קיים רק במשחק אחד בשוק.

שוב, לא ידוע לך שום מידע לגבי השיפור האמיתי שהוא מביא או לפגיעה בביצועים שהוא עלול להביא עימו.

כי עד כה הטכנולוגיה לא הייתה קיימת בשוק, בשביל להטמיע את הטכנולוגיה צריכה הייתה בנקודה כלשהי להשיק כרטיסים תומכים.

אתה מודע לזה שבקרוב יגיעו עוד כותרים שתומכים גם ב Uגם ב dlss?

וכן אנחנו נצטרך לחכות שייצאו עוד משחקים לפני שניתן יהיה להחליט מה דעתנו על הכרטיסים (כמו שאני ולא מעט אחרים אמרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...