דוגמא למוכרים "מסכנים" במשומשים - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוגמא למוכרים "מסכנים" במשומשים

nec_000

Recommended Posts

עוד דוגמא "לליצן" שהוא בכלל חנות מבני ברק. יש לחנות בו זמנית משהו כמו 6-7 מודעות על בלוח יד 2.

הנני עוקב אחר המודעות של חנות זו, הם תמיד בעמוד הראשון למטה - סגמנט סוחרים. כמעט כל מה שהם מוכרים מתומחר

במחיר שאינו רלוונטי ולכן מובן מדוע אינם מוכרים.

בחרתי להראות לנו דוגמית אחת מהמוצרים - GTX980 והמחיר במודעה שמטה 1750 שקלים.

ואני שואל:   זו חנות, כן ?    בית עסק בתחום מחשבים, האם הוא אמור להיות מנותק מיידע בתעשיה ?

ועוד כותב "מחיר סופי למזומן".   שיהיה בריא.

בסוף יקנו אותו ממנו ב- 2021 ב- 100 שח ליחידה....

image.png.1c8f57a706b6fa66d46481315c3fe32e.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע אם זה הדיון המתאים.. אבל לא רציתי סתם לפתוח דיון חדש. 

יצא לי לראות כמה פעמים שאומרים שכל כרטיס שהוא מעל 1060 הוא overkill לרזולוציה של 1080p.

אני עם 1060 (16 gb ,  ורייזן 5 1600).

מקבל באססינס קריד החדש על הגדרות מקסימליות 40 fps ממוצע(עם דרופים) ברזולוציה של 1680x1050...

לפי הסרטון הבא... בשביל לקבל 60 יציב עם 1080ti ב1440p צריך להוריד הגדרות... 

מניח שהימים ש1060 הספיק נגמרו... עוד כותרים כבדים בדרך... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הגדרות מקסימליות" הוא מונח מסוכן. לפעמים 2-3 הגדרות שמהוות כמעט 0 הבדלים ויזואליים יכולות לשים רגל ולהפיל את הביצועים לרצפה.

הגדרות צריך לכוון בצורה אופטימלית ואחראית, ולא להבריז ללא ניתוח נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין מה אתה אומר.. אני ממש לא קרוב ללהיות מומחה בתחום.. 

אבל משווה את זה לאיך שאני עובד עם שאר המשחקים.. בכותרים החדשים הוא מאוד מתקשה.. ונראה שכך גם חזקים ממנו.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נטו עניין של הגדרות.

יש לך איכות ויזואלית מסויימת מוגדרת שאליה אתה בדרך כלל יכול להגיע עם GTX 1060, הכל עניין של איך אתה מחלק את המשאבים הנתונים שלך.

נכון להיום GTX 1060 מסוגל ויזואלית לספק איכות מעולה בשלל משחקים חדשים, כי זה מה שהוא מסוגל לעשות. הכל שאלה של אילו הגדרות צריך לכוון וכמה כדי להגיע לשם.

כח X גרפי נתון הוא משהו שכרטיס המסך נושא לכל מקום שתיקח אותו. המטרה שלך היא להשתמש בחכמה בהגדרות הויזואליות שמשחק נותן לך על מנת לממש כמה שיותר יכולת ויזואלית ולוותר על תוספות מיותרות.

היפוטתית משחק Y שיצא לפני 5 שנים והוא יחסית קל על GTX 1060, יזכה להגדרות גבוהות כדי להגיע לאיכות ויזואלית שמשחק Z שיצא עכשיו יוכל לספק בהגדרות בינוניות. בשני המקרים תוכל לקבל ביצועים מספקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקחו את ה Witcher 3 על הגדרות מלאות, קחו את Andromeda על הגדרות מלאות ( חוץ מהדמויות שנראות כמו ה sims ), קחו את Metro,

Hellblade Sauna וכן הלאה.. ותראו שהמשחקים היחסית גרפיים האלה על הגדרות מלאות - עברו אופטימיזציה מסוימת.

AC זה שם רע לסדרת משחקים שתמיד הייתה להם בעיה בנושא הזה. לא משנה איזה משחק, תמיד איכשהו הוא יצא שבור מבחינת הביצועים

ביחס לגרפיקה. זה קרה כמעט בכל משחק שלהם, שמפעילים הגדרות מלאות.

1080Ti לא סוחב 1440P בצורה חלקה ? במילים אחרות, 2080RTX לא יסחוב גם 1440P בצורה חלקה ?

אוקיי אז שמישהו יתקשר ל .. זה משחק אחד מתוך 20 שנחשב בעייתי.

1060 מתמודד יפה עם משחקים ברמה הזו. לא בעיה לדעתי בכרטיסי מסך, בעיה של המפתחת שחוזרת על עצמה.

מה שאבסורד פה זה הביקורות המהללות. זה אותה נוסחא כבר 7 שנים. מה שמשתנה זה המיקום והזמן.

כל פעם מגדילים את העולם קצת, משנים את ההיסטוריה ויוצרים עוד מכלום. אני באמת מתפלא על הביקורות,

שיחקתי איזה 6 שעות במצטבר במשחק.. הוא בדיוק כמו הקודם עם חליפה אחרת..

בשלושת המשחקים האחרונים אני משחק 4-6 שעות וממשיך הלאה. איך יש לאנשים סבלנות לקרוע 18 משחקים

עם אותה עלילה ( שינוי נקודות זמן ), אותם משימות, אותם דמויות עם שינוי דיבוב ( אותו רעיון ), אותה נוסחא בגדול.

הגרפיקה סבבה.. אני חושב ש Witcher 3 למרות שהוא ישן יותר נראה פי כמה נקי ויפה יותר עד היום. גנ"ל אנדרומדה..

הרבה יותר טוב משניהם מבחינת הסביבות.

לא משנה.. המשחק כמו שהוא נראה, לא עבר אופטימיזציה בצורה טובה. למרות שלא שיחקתי עם ההגדרות יותר מידי..

אני עלול לבדוק מחדש.. אבל לא צפיתי בירידות FPS ואני די בטוח ששמתי הגדרות גבוהות מאוד. אבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...