ה-XS וה-XR כבר כאן: השיפורים המרכזיים בסמארטפונים החדשים של אפל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-XS וה-XR כבר כאן: השיפורים המרכזיים בסמארטפונים החדשים של אפל

yonatan.mendelson

Recommended Posts

זה באמת מכה עם המחירים שעולים אבל אי אפשר להאשים את והלקוחות שלה בזה תסתכל על המתחרים גם מגיעה למכירים גבוהים וגם היצרנים הפחות פופולרים התחילו להוציא מכשירי ״פרימיום״ בעלויות לא זולות בכלל... הזול והפשוט ניהיה זול יותר (אבל לא במחיר) היקר והאיכותי ניהייה יקר יותר (כן במחיר...) מאבדים את האמצע השפוי 😕 נראה לי הפתרון הוא לקנות מכשיר פרימיום באיחור של חצי שנה - שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל וסמסונג - הפלאפונים הסינים הכי יקרים ולא משתלמים בעליל.אפל טיפשים,במקום להתחרות בפוקופון\mi8\one6\mate10 שממזמן עקפו את האיפון X , הם בוחרים לשים לעצמם רגל ולתת למתחרים לאכול להם את התפוח..טוב נו החברה הכי עשירה בעולם בנויה מפראיירים. מחכה כבר לצחוק על הפראייר הראשון שאראה עם ההמכשיר החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא אבין תגובות כאלה. גורפים 80% מהרווחים בשוק המובייל. אתה באמת חושב שהם טיפשים? הם מוכרים בכמויות מטורפות טלפונים שעולים 1000$, למה להם להוריד את המחיר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח אבי

אני בחיים לא אבין תגובות כאלה. אפל גורפים 80% מהרווחים בשוק המובייל. אתה באמת חושב שהם טיפשים? הם מוכרים בכמויות מטורפות טלפונים שעולים 1000$, למה להם להוריד את המחיר בכלל?

ברור שאין להם סיבה, אבל מה הסיבה שלנו לקנות? תוספת האיכות התוכנה וכו' לא מצדיקה את ההפרש...

אפל מתנהגת קצת כמו מונופול, ונהנת מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא מתחרה באף אחד מתי תבינו...היא היצרנית הבלעדית של וכרגע אין לה שום מתחרות לקהל היעד שלה...אומנם מוצרים אחרים נמכרים יותר אבל האם זה אומר שאפל בגלל זה פחות ריווחית ? ממש לא! כל עוד המנייה של עולה ( וכפרה עליה היא עולה כל דקה) סימון שהציבור והמשקיעים תומכים בה, לכן אין לה סיבה לשנות אסטרטגיה ודא אפל בעבר הוציאה מכשיר ביניים אחד שנקרא 5c...ושכמו שאף אחד לא זוכר אותו ככה היית גם ההצלחה שלו... קהל היעד של מעוניין רק בטופ של הטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...