האם כדאי לי לקנות מארז חדש? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי לקנות מארז חדש?

jinchuriki

Recommended Posts

אהלן, יש לי מחשב בן 5+ שנים, אך המארז עצמו אצלי כבר למעלה מעשור לדעתי, הדגם של המארז הוא InWin EC021 https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=21190, אין לי בעיה של התחממות יותר מדי וכו', אבל בזמן האחרון המחשב שלי התחיל להיות יחסית איטי, ומכל בדיקה אחרת שעשיתי(פירמוט ועוד המון המון דברים נוספים) לא מצאתי שום דבר שיכול להוות כגורם לזה, אני לא חושב שהמארז היא הסיבה לזה, אבל אולי זה יכול להיות זמן טוב גם להחליף את המארז, הוא יחסית קטן, יש לו רק מאוורר אחד של 9 ס"מ, והמפרט שלי הוא:

i5 3470 OC 3.6 GHz

GTX 770 4 GB(שתופס בערך חצי מהמקום במארז)

12 GB RAM

500W PSU

בנוסף לזה גם 2 כונני HDD, כונן , וכונן אופטי שלרוב לא מחובר עקב בעיה בכונן. השאלה שלי היא כמה זה בכלל משנה? ברור שמארז חדש יהיה עם מערכת אוורר הרבה יותר טובה, שזה משהו שלדעתי די חשוב היום מבחינה מערכתית גם בשביל שמירה על טמפרטורה טובה וגם בשביל שמירה כללית על החומרה, אבל אני לא מתכוון לבזבז על זה הרבה כסף(הגבול שלי זה איזור ה200, כי כרגע אין לי יותר מדי כסף לזרוק שלא לצורך), יש טעם? יש צורך?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי אכן מחליף את המארז(או לכל הפחות מוסיף לו מאוורר נוסף עד החלפת המארז).

מארז אחר בעל זרימת אוויר טובה יותר יוריד טמפ' של כל החומרה שלך.

מה התקציב המדויק שלך?

קונה רק מאייבורי או שאין בעיה עם חנויות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1nzxt

אני אישית הייתי אכן מחליף את המארז(או לכל הפחות מוסיף לו מאוורר נוסף עד החלפת המארז).

מארז אחר בעל זרימת אוויר טובה יותר יוריד טמפ' של כל החומרה שלך.

מה התקציב המדויק שלך?

קונה רק מאייבורי או שאין בעיה עם חנויות אחרות?

כמו שרשמתי, עד איזור ה200, ההפך, אייבורי יקרנים מי יקנה מהם?

ציטוט של lompy

אם הטמפרטורות נורמאליות אז אין שום טעם להחליף את המארז.

המעבד שלך מספיק טוב ויש מספיק זיכרון ככה שאם התקנת הכל מחדש וזאת לא בעיה תוכנה החשוד המידי הוא אחד הכוננים שלך.

זה הטמפרטורות שלי ברגיל ובמאמץ: https://imgur.com/a/tRVNIug

רגיל זה גלישה רגילה, תוכנות רגילות, לא יודע מדי דברים, מאמץ זה אחרי שעה של pubg(אני משחק רק csgo וpubg, וזה יותר כבד אז בחרתי את זה)

מה אומר? ממה שקראתי וכו' הטמפרטורות נראות לי די סבירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

האיטיות מהכוננים או מהאנטי וירוס שפועל ברקע.

ברוך השם אין לי אנטי וירוס שפועל ברקע, אין דבר שאני יותר שונא מאנטי למינהם, פעם בחודש חודשיים אני פותח גרסאת portable של malwarebytes וAVG ועושה סריקה. זבל של דבר.

השאלה אם איטיות מהכוננות עלולה להשפיע על הSSD, כי ברוב המקרים שהמחשב נתקע לכמה שניות וכו', זה נטו דברים שמותקנים על הSSD, ולכן לדעתי זה לא משהו שאמור להשפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...