נייד ב-4,000 ש"ח ללימודים, עבודה וקמצוץ משחקים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד ב-4,000 ש"ח ללימודים, עבודה וקמצוץ משחקים.

gunai

Recommended Posts

שלום,

כאמור, מחפש בתקציב של 4000 ש"ח (גמיש) לצרכי לימודים, עבודה משרדית ומעט משחקים (מהסוג שכרטיסי המסך הבסיסיים שמוסיפים לניידים שאינם ייעודים לגיימינג יריצו בכיף)

יש ים של אפשרויות בחוץ עם מעבד i5-8250U, כונן 256GB וכ. מסך nVIDIA  MX150...

הייתי רגיל בעבר 'להיסחב' עם נייד 14 של סוני ששקל מעל 2 ק"ג, כך שמשקל לא מפריע לי יותר מדי, עם זאת:

1. דרוש מסך טוב. כן, , כמובן. אבל גם כזה שלא מציג צבעים דהויים ולא ברורים. נגיד, לא כמו דגמי מסוימים שמשום מה יש להם מסכים חרא.

2. מעדיף 15, כי הם כבר בגודל מה שאני מכיר כ14. אבל גם מסך 14 זה בסדר גמור, 13 זה כבר קטן מדי.

3. מקלדת מעל הממוצע. אני עובד בעשור האחרון עם מקלדת מכנית, לא רוצה להתחיל להיסחב עם אחת בקמפוס.

הסתכלתי על סדרת הIdeapad של , פרטנית ה720s עם מעבד דור שמיני נראה כמו אפשרות לא רעה, אבל אין לי שום בעיה להזמין מחו"ל במקרה ומדובר באתר שמכבד את האחריות שהוא מציע. הסוני לעיל כבר בן 9 שנים ולהוציא מריחה מחדש של המשחה התרמית הוא לא הצריך שום תחזוקה מיוחדת.

האפשרות הכי מפתה כרגע היא להזמין את הXiaomi Mi Notebook Pro ולקוות שאני לא אקבל יחידה תקולה, אבל אם קיים בארץ פיתרון הולם, אשמח.

כמו כן, אציין שמצידי שהנייד יהיה ורוד עם נצנצנים. כל עוד הוא מתפקד כמו שצריך ולא גורם לי לשנוא יותר מדי את העובדה שאני צריך להתנהל עם במקום עם נייח, אהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gunai

לא כמו דגמי ThinkPad מסוימים שמשום מה יש להם מסכים חרא.

הייתי מציע לך את ה- E580...

יש לי את ה-E480 והמסך שלו לא חרא.

מסך FHD, אומנם טמפרטורת צבע קרה. אבל חדות מצוינת.

בתוכנת המעבד הגראפי צריך לבטל את שינמוך קצב הרענון, חוץ מזה הכל סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצגים במרבית דגמי Thinkpad של Lenovo הינם בעלי טווח צבעים מצומצם למדי, הE480 מגיע עם 56.59% של טווח sRBG והE580 עם 58%. אפילו הקרם דה לה קרם, הX1, מגיע עם 85.77% אלא אם כן הולכים על 1440p.

לשם השוואה, ה720s מגיע עם 82%, הXiaomi לעיל מגיע עם 86.86%, והנייד שאם היה זמין בארץ הייתי קונה בלי לחשוב פעמיים, הHuawei Matebook X Pro, מגיע עם 95%. לצורך העניין, המסך בן 9 השנים שעלה לי 900 ש"ח בזמנו מכסה 100%.

מה שכן, לThinkpad באמת יש מקלדות מדהימות ועמידות מצוינת. סוסי עבודה, מניסיון אישי ממושך עם אחד בצבא. אבל מכיוון שהנייד הנ"ל ישמש אותי כמחשב ראשי לפחות לכמה חודשים, בתקווה שללא 'תוספות' מסביבו (קרי, מעדיף שהמסך ישאר עם המחשב הנוכחי שאליו הוא מחובר), באמת שעדיף עם מסך טוב יותר.

מה שכן, לקרוא להם חרא זו באמת הגזמה. ההבדל לעין אינו כזה משמעותי, ו- ודאי שעדיף על התועבה שהיא TN.

אה ו, מתנצל אם אני נשמע מעט תקיף או משהו. המון תודה על הנכונות לעזור.

נ.ב.

ולמקרה שמישהו יגיד שזה לא משנה אם המסך לא מכויל וכו', ידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאפ

ביקורת

ביקורת

14, כי ה15 עדיין מסתובב עם מעבד דור 7. יש ביקורות מפורטות של ה13 וה15 בnotebookcheck כפרעליהם.

התקציב גמיש כאמור, אם יש משהו מעט יקר יותר שפספסתי כי הסתכלתי בעיקר על כאלו דרומית ל4 בתצורת הבסיס שלהם, אשמח לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...