ניסיון עם UPS בהזמנה מארה"ב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון עם UPS בהזמנה מארה"ב

shlomishlomi

Recommended Posts

שלום לכולם.
הזמנתי שבוע שעבר חבילה מחו"ל במחיר של 60$~ שמתחת לרף המכס. כשבדקתי את עלות השילוח יצא שצריך להוסיף עוד 30$ כדי להביא את החבילה לישראל דרך UPS.
בדקתי באתר רשות המיסים ואני מצטט:
"משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא..... ערך כולל של עד 75$ - לא כולל הובלה וביטוח אם הם מחושבים בנפרד מערך הטובין....
לדוגמא: משלוח בגדים שערכם הכולל 65$ ודמי משלוח החלים הם בסך 20$ (סך כולל של 85$) - עדיין יהיה פטור מתשלום מיסים על הטובין."

למייטב הבנתי המקרה שלי נופל בדיוק על הסעיף הזה ולכן פטור ממיסים.
אבל מה מסתבר שהשבוע אני מקבל SMS שהחבילה תגיע אלי יום למחרת ועל מנת לקבלה אני צריך לשלם לשליח ~260 ש"ח.
התקשרתי למוקד שירות הלקוחות של UPS ובהתחלה הם טענו שהסעיפים לא מופרדים ולכן אני חייב בתשלום מיסים על חבילה  בערך 90$, אחרי שהסברתי שיש לי 2 קבלות שקיבלתי למייל שאומרות אחרת היא שמה אותי על ממתינה לכ 5 דק' כדי לברר את המקרה. ואז פתאום נמצא שעל הקבלה שנמצאת על החבילה באמת מופיע משהו אחר (למרות שלא הסבירה אם צדקתי או לא) והעבירה את הפנייה שלי למחלקה שלהם במכס.
היום אני מקבל הודעה שהחבילה כבר יצאה לכיווני ואני עדיין נדרש לשלם ~260 ש"ח .
למישהו קרה משהו דומה?  אם כן איך פתרתם את זה מולם בדרך המהירה והקלה ביותר?

אני קצת מרגיש שניסו איתי את השיטה הישראלית המפורסמת "שיטת מצליח" בזה שהם העבירו בכוונה את החבילה במכס (ידוע שהם חייבים להעביר כל חבילה אבל "איכשהו" התפספס להם חוקי המס בישראל) כדי לגבות עליה עמלת שחרור. 30$ משלוח הרי לא מספיק הם רוצים עוד 50$ עמלת שיחרור.
כרגע התקשרתי שוב והמשלוח נדחה עד שהמחלקה שלהם במכס תחזיר תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...