אני מיואש: מחשב נדלק ונכבה מייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מיואש: מחשב נדלק ונכבה מייד

aviadzi

Recommended Posts

המחשב נדלק לכמה שניות ונכבה. בהתחלה זה היה קורה גם בזמן עבודה.

הדברים שעשיתי:

1. החלפתי ס"כ
  2. חידשתי משחה טרמית
  3. פירקתי את המחשב לגורמים והחזרתי
  4. ניתקתי את הכבל של המפסק (אולי המפסק תקוע - הוא לא)

יש 4 נורות על הלוח אם (MSI-H67MA) ארבע לדים שנקראים APS שרק שלושה מהם נדלקים.

ע"פ ההוראות של הלוח אם זה אומר: CPU is in 3 phase power mode.

שלב לפני יאוש. יש למישהו עוד רעיון מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

בן כמה המחשב?

מתי התחילו הבעיות.

מה המפרט המלא.

מאיזה ספק לאיזה ספק החלפת.

המחשב בן 6 בערך. הבעיות התחילו לפני כחצי שנה לדעתי.

החלפתי לס"כ A.PFC VS450 450W . אני לא זוכר את הדגם של הקודם אבל הוא היה 400W.

המחשב לא מולי עכשיו, אבל המפרט הוא:

מעבד i5, 4GB keystone (לא זוכר מהירות). לוח אם MSI-H67MA. מה עוד חשוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר נוטה להאמין או שזה הספק או שהקבלים בלוח האם התנפחו בעקבות גילו של המחשב. מחשב ברמת העיקרון כל עוד מחובר לחשמל הביוס אמור לזכור הגדרות, יכול לעבוד גם ללא וגם אם קרה איפוס כלשהו זה לא אמור לפגום בפעולת המחשב מעבר להרצת הגדרות דיפולט.

אם יש לך ניסיון וידע בנושא אמליץ לך לנקות את המחשב, לנתק את כל הרכיבים ולחברם מחדש ולרענן משחה טרמית בכרטיס מסך ובמעבד.
שוב, רק אם יש לך ניסיון וידע בנושא! ראיתי מלא אנשים ללא ניסיון ושיש להם "ידע מיוטיוב" והרסו את המחשב הראשון שלהם, וזה בסדר, כל אחד הרס מחשב אחד בחייו בשביל ללמוד אבל אף אחד לא רצה בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי לפני שנים תקלה כזו במחשב.  מה שהתברר זה שסוויץ' ההדלקה היה נתקע מעט בפנים בעת הלחיצה, כך שמיד עם ההדלקה היתה מתקבלת פקודת כיבוי, ועם הכיבוי היתה מתקבלת פקודת הדלקה ו....  העקרון ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shani1988

הי, לא בושה להתקשר ולהתייעץ בנושא עם טכנאי מחשבים בכפר סבא מאוד נחמד טלפונית אני מאמינה שיעזור לך. הבעיה אצלך לדעתי יכולה להיגרם מוירוס מסוים שברגע הדלקה כמה דקות והוא נכבה.. האם ניסית לפרמט את המחשב ? האם כל החיבורים מהספק ללוח יושבים עליו טוב ? הבטריה cmos תקינה אין צורך להוציא אותה או להחליפה זה משהו אחר שבסוף תעלה על זה. אני אבדוק בשבילך ואם הבעיה הסתדרה אשמח לדעת מה הייתה.

היי שני,

שום דבר לא בושה. הפורום פה מיועד לאנשים שרוצים לפתור את הבעיה בעצמם. תודה על העצה בכל אופן :)

כמובן שוירוס או פירמוט אינו רלונטי כי זה קורה שההארד דיסק (והזיכרון) מנותקים.

הכל אופן, הבעיה היתה הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

מעוניין לפרט? יכול לעזור לעוד אנשים עם אותה בעיה.

אין כל כל מה לפרט לצערי.

התקלה התרחשה גם כשרק הלוח אם והמעבד היו מחוברים (ללא כל הפריפריות וזיכרון וכו'). מה שהוביל למסקנה שזה או מעבד.

לקחתי את המעבד לעבודה והצלחתי להעלות אותו, קניתי כמו שהציע פה מישהו (250 ש"ח) והבעיה נפתרה.

הלוח אם הישן נראה בסדר ויזואלית, הקבלים שלמים. ההרגשה שלי היא שאיזה פין שמתחבר לCPU התעקם ולא היה מגע (אבל זה לא מסביר למה התחילה הבעיה מלכתחילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...