מוצרי אחסון במחיר משתלם בהחלט, עכשיו באמאזון - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי אחסון במחיר משתלם בהחלט, עכשיו באמאזון

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של Karas

אחריות חודש מאמזון אל כל קניה

בבקשה אל תטעה אנשים. אחריות על חלקי מחשב ואלקטרוניקה מאמזון היא לשנה, כאשר מאמזון גרמניה זה לשנתיים.

חודש, זה החזרה על חשבון במקרה של D.O.A פגם במוצר שהתקבל, או על חשבונך אם סתם התחרטת ואמזון מסכימים לקבל את המוצר חזרה כתלות בשימוש ובתנאים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקר, אין שום אחריות, באמריקה ואירופה אין אחריות מחנויות כמו בארץ, מוצר מתקלקל פונים ישירות לחברה.

אמזון  נותן חודש להחזיר כל מוצר לא משנה מהסיבה, זהוא.

אתה יכול לנסות לפנות לחברה באמריקה ולבקש אחריות, אבל גם אם הם יסכימו תצטרך לשלם על משלוח ואם יחליפו לך מוצר לחדש תטצתרך לשלם שוב פעם מיסים בארץ [לפי החוק הישראלי]

Noob

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

חבל שבחרת לדרדר את השיח לרמה נמוכה של כינויים. הייתי מסביר לך איך, כמה ולמה, מאחר ועסקתי בזה שנים. אתה מוזמן לחזור ל-FXP. 

הי

עזוב אותך מהקטנוני הזה ותענה לי אם תוכל=אני מעוניין לקנות כרטיס מסך בתקופה הקרובה כניראה מאמזון אבל אין לי נסיון במימוש אחריות למןצר שנקנה מחו"ל...

1.איך הפרוצדורה במימוש אחריות ?

2.התוכל למנות מספר חברות שמימוש האחריות מולן יחסית מהיר וקל?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על כרטיס של , יש להם את השירות הטוב ביותר ואחריות בינלאומית. אתה רושם את הכרטיס באתר של , והם מנחים אותך איך לשלוח במידת הצורך. אם קיבלת מוצר פגום מאמזון זה אפילו עוד יותר פשוט, רק לעקוב אחר הוראות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהם נותנים 3 שנות אחריות, אתה יכול גם להרחיב בתשלום סמלי אחריות ל-5 ואפילו 10 שנים. קניתי GTX 1060 6GB כשהייתי בחו"ל לפני שנתיים, כולל הרחבת אחריות ל5 שנים, ב-1000 ש"ח בערך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של gilka

טוב אז אם הבנתי נכון מכל יצרני כרטיס מסך רק EVGA נותנת אחריות בינ"ל ולכן להפסיק לחפור .

עוד שאלה-EVGA נותנת 3 שנות אחריות על כרטיסי המסך שלה גם אם סופק מחו"ל?

שנה טובה.

לצערי בארץ  יש חוק מפגר והחוק אומר מאד  פשוט: במקרה שקיבלתה מוצר חדש באחריות בינלאומית או מוצר עבר תיקון אבל לא קיבלתה מסמך שהיה תיקון אתה חייב בתשלום מס מלה כמו אל מוצר חדש רגיל!

ועוד משהוא כאחד שביזבז ב 10 שנים אחרונות כ יותר מ 20 אלף  דולר בחנויות ואין שבוע שאני לא מזמין משהוא, ממש לא שווה להזמין  כרטיסי מסך  מאמזון אמריקה.

לדוגמה RTX2080TI של כולל מסים ומשלוח שווה 5700שח בתשלום  אחד, בארץ אתה לוקח אותו  ב 6000 עד 6100 ב 12 תשלומים ללא ריבית  ואחריות 3 שנים מתחת לבית.

באמזון אנגליה יוצע 5200 שזה כבר 800שח וסכום שאולי שווה  לחסוך עם יש לך 5200 מזומן  ואתה  לא  צריך תשלומים.

קניתי מלה  דברים  באמזון אבל תמיד יצע שמעבד וכרטיסי מסך קניתי  בארץ בשביל אחריות במקום ולא הבדל משמעותי במחיר.

ולפעמים בארץ יותר זול, כן כן, תבדוק לבד לדוגמה:8700K  מתחיל ב 1626שח בזאפ, באמזון אמריקה 471$ בולל מסים ומשלוח שזה לפי גוגל1710שח ו100-150 שח יותר  דרך כרטיס אשראי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש של 10%+- לא שווה הזמנה מחו"ל לטעמי למוצרים אלקטרונים העשויים להתקלקל. מה גם שגיגהבייט לא נותנים אחריות מעבר לים, כך שזה הכי חכם לקנות כרטיס מחו"ל מתוצרתם ב-5700 ש"ח.

לא רוצה להיכנס לאף אחד לכיס, אבל כרטיס מסך ב-12 תשלומים??? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

הפרש של 10%+- לא שווה הזמנה מחו"ל לטעמי למוצרים אלקטרונים העשויים להתקלקל. מה גם שגיגהבייט לא נותנים אחריות מעבר לים, כך שזה הכי חכם לקנות כרטיס מחו"ל מתוצרתם ב-5700 ש"ח.

לא רוצה להיכנס לאף אחד לכיס, אבל כרטיס מסך ב-12 תשלומים??? 

זה ממש לא משנה מה קונים, יש אנשים שמעדיפים לשלם בתשלומים ללא ריבית עם יש אז למה לא [כשהיה לי חנות מחשבים רוב המחירות היו של מחשבי 1000שקל ורובם ב12 תשלומים, חיים קשים בארץ], במקרה הנהל זה כרטיס של 6000 שקל  ש 99.5% גיימרים בחיים לא יקנו, עם בדור הקודם 1080TI היה ל1.54% ממשתמשי סטים לפי Hardware Survey אז אחד שכפול במכחיר היקנו הרבה פחות.

אני ישלם בתשלומים עם אני יקנה בארץ, כי עם יש אפשרות לשלם בתשלומים בלי ריבית למה לא לנצל? רק שהיהי אל מה לשלם, יזמנתי כבר 5 כרטיסים  בארץ ובעולם ואין כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...