חיבור אוזניות בשקע האחורי של לוח מבוסס h370 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אוזניות בשקע האחורי של לוח מבוסס h370

zoyaniv

Recommended Posts

שלום, 

בלןח הקודם והישן שלי, לא הייתה לי בעיה לחבר בחיבור האחורי , שהייתי מחבר היתה נפתחת תיבת בחירה והייתי בוחר והן היו עובדות במקביל לרמקולים. 

בלוח החדש, שאני מחבר מאחורה אין אפשרות לבחור ושבוחרים אז האוזניות לא עובדות. 

שאני מחבר מקדימה בחיבור של האוזניות, זה עובד בלי בעיות אבל כמובן משתיק את הרמקולים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gigabyte hd3 h370, התקנתי והם עובדים, זה פשוט עניין של הגדרה כלשהי. 

כי הרמקולים וגם האוזניות עובדים אבל רק אי אפשר לחבר מאחורה ושיעבדו במקביל לרמקולים אלא רק מהחיבור הקדמי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ובלוח H370 HD3 כרטיס הקול המובנה הוא Realtek ALC887 codec אתה צריך להתקין את תוכנת ה Realtek HD Audio Manager.

אם התוכנה הנ"ל כבר מותקנת, אז כל מה שאתה צריך הוא ללחוץ על הסימן של התיקיה הצהובה (מעל המילה Analog):

image.png.59358a690228e8a98c16def671f18acd.png

ואז יפתח לך תפריט כזה:

image.png.3505fbc12214663a9c0562f16e4f859f.png

תדאג שאפשרות ה Enable auto popup dialog מופעלת (כפי שמסומן בתמונה). זה אמור לפתוח לך תפריט לבחינת סוג התקן שמע כאשר אתה מחבר התקן כלשהו לחיבור אודיו בפאנל האחורי..

אפשר גם ללחוץ על הכפתור הימני בעכבר כאשר עומדים על יציאה מסויימת ואז תוכל באפשרות Connector Retasking, בתפריט שיפתח אמורות להופיע כל האפשרויות המתאימות לאותו חיבור, כולל Headphones (אוזניות).

image.png.b102715a07bfcdb93c19d730d42753ab.png

אני מקווה שזה יפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ותודה, לצערי זה לא עזר. התוכנה אצלי דומה אבל קצת אחרת, שאני פותח את האפשרויות אין אפשרות לאוזניות רק לקו נכנס ורמקול צדדי יוצא. אין לי את התיקייה הצהובה מעל האנלוג. 

צילום מסך.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון לעזור,

יש כמה אפשרויות לבצע את ה MIX המדובר.

תחילה עדיף באמצות כרטיס הקול ישירות, ול- realtek יש אפשרות לבצע את ה- MIX הזה בעצמו.

אפשרות נוספת היא באמצעות מערכת ההפעלה , שמאפשרת לבצע זאת בכל כרטיס קול, 

באמצעות יכולת מובנת שלה.

נתחיל מאפשרות ראשונה:

כדי לבצע זאת באמצעות כרטיס הקול עצמו, ראה את ההערות שנתנו לך החברס למעלה.

כנס למצב שבו אתה מאפשר חלון pop up בעת הכנסת ה- jack של האוזניות לשקע.

וודא אגב שאתה מגדיר את כל היציאות, גם הראשית וגם זו החדשה שאתה מוסיף, כ- speaker output.

זוהי המלצת כלל אצבע שנכונה לכל מקרה כיום, כדי שלא יבצע כרטיס הקול boost של עוצמת השמע (כפי שהוא באם

מגדירים לו headphones). ה- boost הזה נועד למקרים אנכרוניסטים מן העבר, שאוזניות היו מאד לא נצילות והצריכו הגברת

העוצמה (הגברה אות השמע) בכדי להשמע בווליום סביר.

אך לא כך כיום, ואוזניות מודרניות מסוגלות להגיע לרמות שמע מספקות, גם בעוצמה סטנדרטית של line level (כמו זה הנשלח

לרמקולים) ולכן הדבר עדיף, וגם מספק רמת שמע נקיה יותר (מרעשי EMF) של מערכת ההגברה של כרטיס הקול (לכשהו מצוי

במצב של headphones ועובד חזק יותר בשל כך).

יתרון נוסף שההגדרה הזו עושה, הוא שכאשר תבחר באופציה disable rear output when headphones are inserted

ואתה צריך לבחור באופציה הזו (בנגוד להגיון שאומר לא לבחור בה...)

זה שהפעולה לא תביא להשתקת היציאה האחרת (קרי הראשית שלך) וימשיך כרטיס הקול להפעיל את שתיהן בו זמנית.

זה היתרון שבהגדרת שתי היציאות כ- speaker output ולא כ- headphones.

כמו כן ולעניין זה ראה את הסרטון הבא:

במידה והדבר אינו צולח בידך, יש את הדרך השניה ונעבור אליה (אל חשש זה מתאים גם לחלונות 10).

זו מתוארת בסרטון הבא והיא הפעלת כלי ה- mix של מערכת ההפעלה, שמבצעת הקלטה של מה שיוצא ביציאת

השמע הראשית, ומנתבת את הפלט ליציאת האודיו השניה:

עדכן אותנו בסיום תהליך האם הצלחת להסתדר.

ושיהיה בהצלחה כמובן 👍

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000

בנוגע לגישה השנייה - כך בדיוק אפשר לגרום לאודיו לעבוד גם ברמקולים של המחשב וגם בהתקן (בד"כ טלויזיה) שמחובר ליציאת ה (אם יש כזו במחשב).

@zoyaniv

גם אני מעוניין לדעת איך בדיוק פתרת את הבעיה - לא רק בשבילי אלא גם כהתייחסות עתידית למשתמשים אחרים שאולי יתקלו בבעיה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, 

בגישה הראשונה יחד עם חיבור לכניסה אחרת עד שמצאתי אחת שהוא כן קיבל את האוזניות כאוזניות. בחלק מהחיבורים משום מה, הוא נתן לי לבחור רק צדדי או קו נכנס ואז זה לא עבד, בחיבור אחר (לא של הרמקול האחורי דווקא) הוא כן קיבל את זה כאוזניות ואחרי ההגדרות שנרשמו פה זה גם עובד במקביל לרמקולים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...