הכי רחוק מ-The Witcher: המשחקיות של Cyberpunk 2077 נחשפת - ובענק - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכי רחוק מ-The Witcher: המשחקיות של Cyberpunk 2077 נחשפת - ובענק

yonatan.mendelson

Recommended Posts

המשחק נראה מטורף! האווירה, הסביבה הדינמית, והאפשרויות לבצע את המשימה -לא ציפיתי לפחות מהיוצרים של witcher ואין ספק שאני אקנה אותו. זה רק אני או שהלחימה פה נראה ממש לא משהו? מקווה שעד שהמשחק יצא הם ישפרו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מדי מכדי להיות אמיתי... זו הייתה התגובה שלי אם זה היה מגיע מסטודיו שאינו CDPR. יחד עם זאת לא הוצג שום דבר חדש מבחינת משחקיות FPS, RPG, OW אז אני מקווה שהולכת להיות הלימה נראטיבית לגרפיקה המרשימה והעיצוב המוקפד שהוצגו. בכלל לא אוהב את המדבבת של הפרוטגוניסטית. נשמעת מאוד דומה ל- Female Sheppard מ-ME, כלומר ילדה סבון שממש מתאמצת להשמע קולית ובאד-אס, אבל אתה שומע במאמץ הזה את הצורך לפצות על אוסף מכתביות ריחניות שיצא מכלל שליטה ומטען רגשי מ- Hand me down clothes משלוש אחיות גדולות שגם רזות ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו דמיינו את המשחק הזה על ........ הדבר הראשון שעלה לי בראש ביירת הדמות, ואחכ קיבל חיזוק בסצינה הראשונה, היה FALLOUT. וכל זה ואין טעינה של שלבים או חדרים או מפות. מעניין מה יהיו דרישות המערכת המינימליות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צריך לחכות למשחק האמיתי.

אי אפשר לדעת עד שלא מנסים את המשחק האמיתי.
אותי משחק כמו DRAGON AGE שיעמם, כי הדיאלוגים היו ארוכים מדי.

צריך להבין שמשחק זה לא סרט, זה לא עובד אותו הדבר.

יותר מדי משחקים מנסים להיות , וזה מעצבן.

אבל בנתיים ממה שראיתי בטרלייר זה נראה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...