שאלה לגביי NAT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי NAT

saadaboy

Recommended Posts

אהלן.

אני בתשתית של ועד היום בספק נטוויזן והיו לי המון בעיות של מיקרו-ניתוקים בחצי שנה האחרונה. (וזה משגע במשחקים)

החלטתי לנסות להחליף את המודם להוטבוקס חדש ואת כל הכבלים, ועברתי לספק בינלאומי.

כרגע יש איזושהי בעיית חיבור אז רק ביום ראשון יהיה לי אבל באופן כללי - בעיה כזו נגרמת בגלל תשתית או כל שאר הדברים שבהם טיפלתי?

**

בכל מקרה, בנוגע לNAT וIPV6, אם מישהו יוכל להסביר פה לנוב כמוני מה המשמעויות של הדברים הללו אני אשמח כי אני פשוט לא מצליח להבין מהאינטרנט.

הבנתי שלבקש לצאת מהNAT יכול לעזור לתקשורת עם שרתים בחו"ל, זה נכון? זה מה שקוראים לו "חבילת גיימר" כביכול?

מקווה שמה שעשיתי יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לצאת מה NAT   - לפעמים חברות מסוימות מנסות לחסוך בכתובות IP ונותנים לך כתובת IP פנימית שלהם ומשם אתה יוצא החוצה 

זו עוד קפיצה של הנתונים בדרך ליעד שלהם זה יכול להפריע למשחקים וזה יכול להפריע לחיבור מרחוק לשרת שאתה מחזיק בבית (כמו כדי להתחבר לרשת הביתית מרחוק או אפילו DVR של מצלמות ) בדרך כלל שיחת טלפון פותרת את הבעיה 

IPV6 - עוד לא נתקלתי בספקים שמחלקים IPV6 במקום IPV4 (תקנו אותי אם אני טועה ) ואני גם לא רואה סיבה להשתמש בזה ברשת הפנימית שלך ... אז אם לא מתקנים אותי ... זה לא חשוב לך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ipv6 אכן אמור לפתור את הבעייה ולחסל את הצורך ב nat. כרגע רק אקספון נותנים אבל הבנתי שלא כמו שצריך (עיין בפוסטים של sysadmin בפורום ht), הנושא נמצא במיקוד של איגוד האינטרנט הישראלי לאחרונה והם מקווים לקדם את הנושא, עיין בבלוג של netcheif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם תסביר לנציג\נציגה שאתה מקבל כתובת IP שהיא לא חיצונית 

ואולי אפילו תסביר לה את ההקבלה בין התובת ה "חיצונית" שאתה מקבל לעומת הכתובת החיצונית האמיתית (למשל כזו שתראה אם תכנס לאתר what is my ip) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...