מחשב נייד לצרכים משרדים וקצת פוטושופ וכדו' עד 7,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לצרכים משרדים וקצת פוטושופ וכדו' עד 7,000 ש"ח

chaim gravitzer

Recommended Posts

ציטוט של etal

רק לציין שגודל המסך זה לא דווקא גודל המחשב, הגודל של XPS 13 הוא בדיוק כמו ה-X280 פשוט ללנובו יש שוליים רחבים מפלסטיק מסביב למסך ולדל אין כמעט שוליים בכלל.

מבחינת זכרון כמו שנאמר זו בעיקר שאלה של מחיר, קח בחשבון שבניידים קטנים ודקים מסוג זה הוא בדרך כלל לא ניתן להרחבה אז תקנה מראש כמה שאתה צריך.

תודה, אתה צודק, אבל קצת מסובך להגדיר, אני מחפש מחשב שרוחבות אינו עולה על 28 ס"מ 🙂

ציטוט של askme

גם אם ימצא נייד עם 16 גיגה זיכרון

זה מן הסתם יעלה את המחיר.

לגבי מעבד, זה לא משמעותי לרוב,

ובלא מעט מקרים עף פוגם בביצועים.

לצרכים כפי שתיארת, נייד כמו x280  מתאים 

ואף יתר מכך.

לגבי המעבד, מה זאת אומרת פוגם בביצועים? לטעמך עדיף לרכוש מעבד I5 ולהתאמץ למצוא דגם עם 16 ג"ב זכרון?

דבר נוסף שלמדתי מתגובותכם שיש צורך בכרטיס מסך נפרד / גרפית נפרדת, האם יש קריטריון שנדרש לבדוק במפרט לגבי הכרטיס/לבית הגרפיקה?

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אגיד את זה הכי פשוט ( נראה לי ) -

אתה לא קונה אף פעם מפרט על הנייר,

אלא בערכת מחשב שבמקרה שלך ארוזה

במינימום נפח, שבלשון העם נקרא !

בא לומר, צריך להסתכל מה ביצועי הנייד הלכה למעשה,

לא מה מופיע לו בפמרט.

או במילים אחרות, עד כמה הנייד לא נוטה להתחממם

ואז להוריד את כל ביצועי המערכת  הרחק מהמשתמע 

לפי המפרט.

אז יכול להיות, וגם קורה לא מעט, שדגם מסויים מוציא יותר

תפוקה עם מעבד I5 מאשר עם I7.

לגבי כרטיס מסך נפרד - רד מזה, אין לך שום צורך לפוטושופ של פעם ב...

בכרטיס מסך שרק יהווה בומרנג לביצועים מאותן הסיבות שפירטתי לעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

:angryfire:

יכולת לומר את זה מהתחלה, במקום לתת לנו לטחון מים !

סליחה, כתבתי בהתחלה עד 12.5 אינץ. אולי לא כתבתי במקום מספיק בולט. 

ציטוט של askme

בוא אגיד את זה הכי פשוט ( נראה לי ) -

אתה לא קונה אף פעם מפרט על הנייר,

אלא בערכת מחשב שבמקרה שלך ארוזה

במינימום נפח, שבלשון העם נקרא נייד !

בא לומר, צריך להסתכל מה ביצועי הנייד הלכה למעשה,

לא מה מופיע לו בפמרט.

או במילים אחרות, עד כמה הנייד לא נוטה להתחממם

ואז להוריד את כל ביצועי המערכת  הרחק מהמשתמע 

לפי המפרט.

אז יכול להיות, וגם קורה לא מעט, שדגם נייד מסויים מוציא יותר

תפוקה עם מעבד I5 מאשר עם i7.

לגבי כרטיס מסך נפרד - רד מזה, אין לך שום צורך לפוטושופ של פעם ב...

בכרטיס מסך שרק יהווה בומרנג לביצועים מאותן הסיבות שפירטתי לעיל.

החכמת אותי, תודה.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chaim gravitzer

סליחה, כתבתי בהתחלה עד 12.5 אינץ. אולי לא כתבתי במקום מספיק בולט. 

נו ו .....  ?

כולם ואף בפחות מזה באים עם מינימום 30 ס"מ.

לא ציינת בשום מקום הגבלת רוחב בס"מ !

מה שאני רואה בינתיים ( ולא יודע למה אני מחפש ... ),

זה רק עם לטטריס, לא מעבר ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבים יותר קטנים מ-30 ס"מ רוחב הם כבר על גבול הטאבלט ולרוב גם מתפרקים והופכים לאחד. הבעיה היא שהם באים עם סופר חסכוניים באנרגיה כי במחשב כזה קטן אין אפשרות מעשית לקרר אותם והביצועים יורדים בהתאם.

בפועל אין הרבה דגמים כאלה, הגודל הזה לא פופולרי, יש כמובן את ה-Macbook 12 השמועות אומרות שהמחליף שלו מגיע בקרוב אם כי אף אחד לא מבטיח שהוא ישאר באותו גודל. ראיתי גם את ה-Lenovo ThinkPad X1 Tablet 2nd Gen זה הדור הקודם אם הוא עדיין זמין, זה שהחליף אותו גדל ל-13", יש עוד אבל זה כבר דגמי 10 אינץ שהם ממש טאבלטים כמו ה- Go.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בטאבלטים אלו שמאפשרים עבודה רצינית כלומר מעבדי U הם בגדלי 11-12.5 ובפועל ברוחב כ 30 ס"מ פחות או יותר. 

הניידים והטאבלטים בגדלי 11-10 רובם ככולם עם מעבדי A \ אטום שקר כלשהו ("פנטיום" או "סלרון") ולא מאפשרים עבודה רצינית. 

אני מחזיק לצרכים הללו טאבלט סיני 8" + מקלדת בלוטות עם טאצ'פד, אבל לעבודה נורמלי ולא צעצוע. 

כך שבכל מקרה תזדקק לפשרה, האם לקחת נייד \ צעצוע במידות הללו, ואל תבנה על יותר מדי פוטושופ איתם, או להתפשר מעט על המידות ולקחת נייד \ 12.5-13 עם שוליים הכי קטנים שאפשר. 

טאבלטים עם מקלדות או ניידים שעומדים במידות עם מעבדי Y שמהווים פשרה בביצועים אך לא כמו האטום ודומיהם: 

HUAWEI MateBook, Intel® Core™ i5-7Y54 Version

Dell Latitude 7285 2-in-1

גם ה 12 שהוזכר בגרסת i5-7Y54 או i7 יוצא כ 7000 ש"ח בקניה בחול. 

יוצא מן הכלל הוא HUAWEI MateBook X (לא Pro) עם מסך בגודל "13 אבל ברוחב 286 מ"מ ועם מעבדי U. 

גם עם מעבדי U ללא ליבה גרפית נוספת לפחות MX150 הניידים יתאימו לפוטושופ קל בלבד. 

בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי @askme אני שוב מתנצל שלא ציינתי לגבי הס"מ, חשבתי שציון גודל המסך באינצים מספק את אותה מטרה. תודה שהחכמת אותי 👍

@etal תודה, על העצות.
אני מעדיף ווינדוס ולא מק (וגם לא כרום) (יש לי 9" והוא נחמד לשימושים מאוד ספיציפים, לא ממש התחברתי לקונספט של אפל/מייקנטוש)

כמו"כ אני מעדיף לא לרכוש מכשיר ישן שזידקן תוך זמן קצר יותר (מבחינה טכנולוגית)

@nachum37 תודה לתגובה המפורטת, אני מבין מדבריך וכן משאר המגיבים האדיבים, שכדאי לי להתפשר בגודל אם אני לא מעוניין להתפשר באיכות ביצועי המכשיר, 
בהתאם לכך אתפשר על מכשיר עד 14"  בתקווה שהרוחב שלו לא יגרום לי להצטער על כך אח"כ. 

איך ה Lenovo Yoga 920-13 מעבד I7 דור 8. עם 512 מ"ב ראם  מצאתי את הדיל הזה, האם כדאי?  

או שזה overqualified ולצרכים שלי, יש מחשבים אחרים, לא פחות מגניבים אבל זולים יותר שיספקו את הסחורה היטב?

חשוב לי מחשב שישאר טכנולוגית בחזית למשך זמן כמו גם שיוכל להריץ בלי לגמגם (על אף שזה לא באופן יומיומי).

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עצמו פצצה אבל לא חושב שהייתי מתעסק עם מחשב מחודש במחירים האלה, בכל מקרה במכשירים במחירים האלה תדאג להאריך את האחריות ל-3 שנים.

אם מחפשים דגמים קצת יותר זולים:

- ללנובו יש את ה-Yoga 730 שהוא קצת יותר קטן קל מה-920 ומבחינת ביצועים יהיה זהה

Asus ZenBook 13 UX331UN זול יותר ואפילו בעל כרטיס מסך חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמופיע בקישור שלך זה שדרוג מאוד קטן לדגם הקיים:

https://ksp.co.il/?uin=48526

מה ששכן לא הייתי סומך יותר מדי על מה שהיצרן כותב בהודעות לעיתונות, הדגם הנוכחי ממש לא הצטיין בחיי הסוללה שלו וקשה לי להאמין שהשינוי הקטן שעשו פתאום מקפיץ אותו ל-20 שעות עבודה.

מבחינת ביצועים כולם דומים מאוד, לא תרגיש הבדל ביניהם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...