דרייבר WIFI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר WIFI

DORAZABI

Recommended Posts

יש לי דרייבר בוסטר שהוסיף לי דרייבר של קוואלקום, אז ביטלתי אותו והורדתי את הדרייבר של היצרן אבל כשאני עושה ריסטרט למחשב הקוואלקום חוזר לבד למרות שעשיתי אותו כלא זמין...כאילו האינטרנט לא יכול לעבוד ללא הקוואלקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו נראה שהכל תקין, למה אתה חושב שזה לא הדרייבר הנכון?

בכל מקרה אתה יכול להסיר ע"י קליק ימני והסר, ותסמן V על המשבצת כדי למחוק לחלוטין את הקבצים של הדרייבר. תעשה ריסטרט וחלונות יתקין לבד מתאימים או לחוליפין תתקין ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

על פניו נראה שהכל תקין, למה אתה חושב שזה לא הדרייבר הנכון?

בכל מקרה אתה יכול להסיר ע"י קליק ימני והסר, ותסמן V על המשבצת כדי למחוק לחלוטין את הקבצים של הדרייבר. תעשה ריסטרט וחלונות יתקין לבד דרייברים מתאימים או לחוליפין תתקין ידני.

קוואלקום זה לא הדרייבר של היצרן....שים לב שיש שני ...אני רוצה שרק הרילטק ישאר אבל ברגע שאני מבטל את הקוואלקום הוא חוזר אחרי הריסטרט על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DORAZABI

קוואלקום זה לא הדרייבר של היצרן....שים לב שיש שני דרייברים...אני רוצה שרק הרילטק ישאר אבל ברגע שאני מבטל את הקוואלקום הוא חוזר אחרי הריסטרט על המחשב

זה 2 דברים נפרדים, הרילטק זה הדרייבר של כרטיס (המובנה בוודאי) והקוואלקום זה הכרטיס האלחוטי (וויפיי + בלוטות').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

זה 2 דברים נפרדים, הרילטק זה הדרייבר של כרטיס רשת (המובנה בוודאי) והקוואלקום זה הכרטיס וויפיי + בלוטות'.

מסביר לך שהרילטק לא הופיע מלכתחילה רק לאחר שהתקנתי את הדרייבר שהורדתי מאתר ...זה דרייבר בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גישה כזאת לא בדיוק תעודד אנשים לעזור לך. אף אחד כאן לא חייב לך משהו. אנשים עוזרים כמיטב יכולתם ומרצם על חשבון הזמן הפנוי שלהם. לפחות אל תתנהג בכפיות טובה. אם תשובה שקיבלת לא השביעה את רצונך, תמקד את השאלה – בנימוס.

2. למה להשתמש מלכתחילה בתוכנות כמו Driver Booster?

3. אם הדרייבר של Qualcom חוזר, כנראה שיש לך רכיב של Qualcom במחשב. אם אתה לא בטוח, בדוק במפרט המחשב איזה רכיבי קיימים (כמו שיותם ציין, יש שני שבבים נפרדים: אחד לרשת קווית ושני לתקשורת אלחוט) ותשווה למה שאתה רואה במנהל ההתקנים. אם אתה לא בטוח, תן את הדגם של המחשב ואולי כך נוכל לפתור עבורך את התעלומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

1. גישה כזאת לא בדיוק תעודד אנשים לעזור לך. אף אחד כאן לא חייב לך משהו. אנשים עוזרים כמיטב יכולתם ומרצם על חשבון הזמן הפנוי שלהם. לפחות אל תתנהג בכפיות טובה. אם תשובה שקיבלת לא השביעה את רצונך, תמקד את השאלה – בנימוס.

2. למה להשתמש מלכתחילה בתוכנות כמו Driver Booster?

3. אם הדרייבר של Qualcom חוזר, כנראה שיש לך רכיב של Qualcom במחשב. אם אתה לא בטוח, בדוק במפרט המחשב איזה רכיבי רשת קיימים (כמו שיותם ציין, יש שני שבבים נפרדים: אחד לרשת קווית ושני לתקשורת אלחוט) ותשווה למה שאתה רואה במנהל ההתקנים. אם אתה לא בטוח, תן את הדגם של המחשב ואולי כך נוכל לפתור עבורך את התעלומה.

ASUS X541 UA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...