זקוק להמלצה למדפסת רב שימושית טובה עם דיו זול - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למדפסת רב שימושית טובה עם דיו זול

simpleone

Recommended Posts

שלום, אני צריך רב שימושית (מכונת צילום,פקס) להדפסות וצילומים של בערך 300 דפים בחודש (גם צבעוני וגם שחור לבן). התקציב הוא גמיש, נניח עד 700 ש"ח.

חשוב שתהיה באיכות טובה אך גם שניתן להשיג לה דיו במחיר זול יחסית.

קראתי שהרבה דווקא לא ממליצים על אלא על CANON שבהם אין מנגנונים מתוחכמים שעוצרים את מחסניות הדיו לפני שהן באמת נגמרות, כך שאפשר לנצל בהן יותר דיו לכאורה. מצד שני טוענים שקשה יותר למצוא ראשי דיו של CANON.

בכל מקרה, אני תוהה על איזה דגם כדאי ללכת ושל איזו חברה?  (עד לאחרונה השתמשתי ב Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Printer  שנהרסה קצת פיזית שלה היו 2 ראשי דיו שכל אחד עלה כ-70 ש"ח והספיק ל-200 דפים אם אני לא טועה).

האם יש לכם המלצה על דגם ספציפי של חברה מסויימת וכמו כן חנויות פיזיות בהן כדי לקנות באיזור הקריות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להסתכל על הסדרות למשרד: Officejet בצד של ו-Maxify בצד של Canon (בכלל לא קשה למצוא דיו). הן יקרות יותר אבל גם איכותיות יותר (באופן יחסי. הן לא כליל השלמות אבל גם לא זבל חד-פעמי) ועלות ההדפסה שלהן לדף נמוכה יותר. ו-Canon מתהירות שמחסנית דיו שחור XL (סתם בולשיט שיווקי. היא לא באמת גדולה יותר ולמעשה חא נתקלתי בשום מקום בגרסה שהיא לא XL) מספיקה להדפסת 1,500 עד 2,000 דפים בממוצע. כידוע הערך הזה נקבע בתנאי בדיקה שלא בדיוק מייצגים שימוש משרדי אמיתי, ובפועל הם מספיקים לכשני שליש מכך (הדפסת מסמכים, לא תמונות).

יש גם דיו חלופי ממש זול, אבל איכותו היא ככה-ככה מניסיוני. בכל מקרה, אם מנסים דיו חלופי אז אני ממליץ רק לאחר גמר תקופת האחריות.

באופן קצת יותר ספציפי סדרות Officejet 87xx ו-Naxify MBxxxx.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנגד, אמליץ על מדפסת משולבת, טיפה יותר מהתקציב שלך אבל לא בהרבה. זה עולם אחר מבחינת כמות דפים להדפסה לפני החלפת טונר.

המדפסת שלי הגיעה עם מחצית מהטונר הרגיל כחבילת פתיחה, ולא החלפתי טונר שש(!) שנים. דוגמאות:

https://upstore.zapshop.co.il/product/32772

http://www.colors-il.com/items/553649

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...