עכבר אלחוטי לעבודה - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר אלחוטי לעבודה

34N1A1N79

Recommended Posts

ציטוט של Ivan

מיקרוסופט מתים צעירים.

לוגיטק לא מה שהיה פעם. יש כאילו 3 שנים אחריות אבל לממש אותה קשה מאד. החנות והיבואן זורקים אותך מאחד לשני. עלה לי הדלק

והחניות יותר משווי העכבר שלהם.

ציטוט של About:blank

עכברים לבנים לא כל כך באופנה היום ולכן זה מצמצם מאוד את המבחר.

אני מסכים שהאיכות של מוצרי מיקרוסופט לא משהו, בלשון המעטה. מרגישים ומתפקדים לרוב כמו מוצרי מדבקה גנריים לדעתי.

אני גם מסכים שלוג'יטק לא מה שהיו פעם (נדמה ששום דבר כמעט לא כמו שהיה פעם), אבל הניסיון שלי עם השירות שלהם שונה לגמרי. לא עם זה שבארץ אלא השירות של היצרן. הכל התחיל לפני 13 שנה בערך. קניתי עכבר MX518 שאחרי קרוב לשנה התקלקל. הוא הגיע בזמנו עם חמש שנות אחריות אבל החנות ניסתה להתנער בטענה שהם נותנים רק שנת אחריות ואז ניסו להתנער גם מזה בטענה שהשנה כבר חלפה כי הם סופרים מרגע ההגעה למלאי ולא מתאריך המכירה. לא היה לי כוח וזמן לבזבז בריבים מטופשים ואיך שחזרתי הביתה מילאתי את הטופס באתר של לוג'יטק ותוך שלושה ימים ושניים-דלושה מיילים לבירור פרטים הם אישרו את ההחלפה ושלחו לי עכבר חדש שהגיע תוך שבוע. נדרשתי לשלם את עמלות השקר של FedEx, אבל שלחתי ללוג'יטק את החשבונית והם החזירו לי את הסכום. בעשור וקצת שחלפו מאז עשיתי אותו דבר עם מקלדת ושני עכברים שלי ושל קרובי משפחה ובכל פעם העניין נפתר במהירות וללא בעיות. נכון שצריך לחכות למשלוח ונכון שמטפלים כאן בבירוקרטיה של ההחלפה מול היצרן בעצמך, אבל לדעתי זה יותר נוח ומהיר מוויכוחים עם נותני שירות לכאורה כאן בארץ שמנסים לבזבז לך את הזמן. באחד המקרים דגם העכבר שהתקלקל ממש סמוך למועד סיום האחריות כבר הוחלף בדגם עדכני דומה, ולוג'יטק שלחו את הדגם העדכני.

עם זאת, לא יצא לי לבדוק את האחריות שלהם מאז המיתוג מחדש כ-logi ואני לא יודע להגיד אם משהו השתנה. הם כן קיצרו את תקופת האחריות לשלוש שנים וייתכן שגם איכות החומרים והמלאכה קצת ירדה, אבל מבחינתי (לא שמעתי תלונות גורפות על שינויים במדיניות השירות) הם עדיין קנייה בטוחה למדי מבחינת שירות.

כל זה לא אומר שיצרנים אחרים לא מציעים שירות דומה, אבל אני מעדיף עכברים עם לפחות 3 שנות אחריות (מעדיף עם 5 אבל זה כבר לא קיים היום). להחליף עכבר כל שלוש או ארבע שנים לא נראה לי נורא כל כך. מאז שנת 2000 אני מחליף  בממוצע עכבר כל ארבע עד שש שנים (לרוב בגלל בלאי חיצוני ולפעמים סתם כי מתחשק לי לשנות). 

לכן כתבתי שירות חו"ל ולוג'יטק, נשמע מתאים

אם לדעתכם יש עוד חברות טובות אשמח לדעת

יש לי את  המייקרוסופט הפשוט הזה 6 שנים בערך,אולי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא גרוע מבחינה ארגונומית וצורת ויותר גימיק מאדר כלי עבודה. אבל זה כמובן סובייקטיבי.

אם אני זוכר נכון, יש דרייברים ל- ואלא אם כן משהו השתנה בקטע הזה הוא אמור לעבוד.

יש גם כמה חיקויים (במובן של העיצוב והפונקציונליות, לא התחזות למותג) די מוצלחים שתוכל למצוא באליאקספרס וכאלה. הם זולים משמעותית ואולי כדאי לך להתחיל קודם מאחד כזה כדי לראות אם אתה בכלל אוהב את צורת העבודה הזאת כי נדמה שאו שאנשיםצאונביםצאותה או לא. אין ממש באמצע.

ואם כבר חא עכבר בעיצוב קלאסי, אולי כדאי לך לשקול Trackball (אבל לא נתקלתי באחד כזה בלבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

קורסאייר m95 gaming mouse white

אגב, העכבר לא דורש תוכנה, מרגע שקונפג הוא משדר חומרתית למחשב את כל הפונקציות, לא משנה איפה הוא מחובר

ודגם דומה לזה (רק עם פחות כפתורים) יכול להיות גם G305 שקיים גם בלבן. הוא חדש יחסית אז אני לא בטוח לגבי הזמינות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודגם דומה לזה (רק עם פחות כפתורים) יכול להיות גם Logitech G305 שקיים גם בלבן. הוא חדש יחסית אז אני לא בטוח לגבי הזמינות כרגע.

נראה טוב, אבל הוא לא זמין באמאזון, יש אולי אתה אמין אחר? (לא עלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור הדרישות אני חושב ש-Logitech Marathon M705 יהיה בחירה טובה (ולדעתי עכבר עלחוטי מומלץ לעבודה משרדית באופן כללי). עובד על זוג סוללות AA שיחזיקו בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בזמן השימוש בפועל (אני מניח יום עבודה מלא של שמונה שעות). כמובן שאפשר לקנות סוללות AA נטענות ואז בכלל אין דאגה מבחינת סוללות.

מצורף להמלצה על העכבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

איך אתה יודע שזה לא חיקוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לאור הדרישות אני חושב ש-Logitech Marathon M705 יהיה בחירה טובה (ולדעתי עכבר עלחוטי מומלץ לעבודה משרדית באופן כללי). עובד על זוג סוללות AA שיחזיקו בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בזמן השימוש בפועל (אני מניח יום עבודה מלא של שמונה שעות). כמובן שאפשר לקנות סוללות AA נטענות ואז בכלל אין דאגה מבחינת סוללות.

קניתי את העכבר , אחלה מוצר, 

הבעיה שהוא מאוד איטי ולא נראה שיש לו דרייבר לא באתר ולא קיבלתי דיסק, יש לך מושג למה?

יש לי כן תוכנת היטמן,וינדווס 10 , אולי זה קשור??

לפעמים העכבר ממש לא זז, או שמגולל את החלון מעצמו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא לא תקין.

תנסה לחבר את המקלט שלו בשקע אחר ותנסה לבדוק רק כשהוא מחובר למחשב בלי שום התקן אחר. אם יש אפשרות, תבדוק גם במחשב אחר למען הסדר הטוב. אם אין שינוי, אני מציע לך לפנות לחנות או ישירות ללוג'יטק עצמה ולבקש החלפה במסגרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

יכול להיות שהוא לא תקין.

תנסה לחבר את המקלט שלו בשקע USB אחר ותנסה לבדוק רק כשהוא מחובר למחשב בלי שום התקן USB אחר. אם יש אפשרות, תבדוק גם במחשב אחר למען הסדר הטוב. אם אין שינוי, אני מציע לך לפנות לחנות או ישירות ללוג'יטק עצמה ולבקש החלפה במסגרת האחריות.

זה מאמזון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...