עכבר אלחוטי לעבודה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר אלחוטי לעבודה

34N1A1N79

Recommended Posts

היי, 

אשמח להמלצה לעכבר לעבודה ממושכת, איכותי, לא זולל , מבנה סטנדרטי

כרגע יש לי את הWIRLESS 1000 מייקרוסופט והוא מתחיל לגסוס, המבנה שלו מבחינתי בסדר 

תוספת: שמתאים גם לימין וגם שמאל..

עבודה עם פוטושופ

ההעדפה לאמאזון

אם הוא שקט זה יתרון ממש גדול

תקציב -  רצוי זול, גג 300 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור הדרישות אני חושב ש-Logitech Marathon M705 יהיה בחירה טובה (ולדעתי עכבר עלחוטי מומלץ לעבודה משרדית באופן כללי). עובד על זוג AA שיחזיקו בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בזמן השימוש בפועל (אני מניח יום עבודה מלא של שמונה שעות). כמובן שאפשר לקנות AA נטענות ואז בכלל אין דאגה מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

לאור הדרישות אני חושב ש-Logitech Marathon M705 יהיה בחירה טובה (ולדעתי עכבר עלחוטי מומלץ לעבודה משרדית באופן כללי). עובד על זוג סוללות AA שיחזיקו בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בזמן השימוש בפועל (אני מניח יום עבודה מלא של שמונה שעות). כמובן שאפשר לקנות סוללות AA נטענות ואז בכלל אין דאגה מבחינת סוללות.

מתאים גם לפוטושופ? יש לך עוד הצעות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 34N1A1N79

מתאים גם לפוטושופ? יש לך עוד הצעות??

מתאים להכל. יש את לוגיטק M220 שהוא בסדר ולאמרק לימניים, אבל אני באופן אישי לא אוהב עכשברים בלי עוד זוג לחצנים בצד (וחושב שהגלגלת Free Wheel שיש בחלק מהעכבריםצשל לוג'יטק היאמדי שימושית) אז זה הנטאי האישי שלי בכל הנוגע להמלצות. מעבר לכך אין לי המלצה ספציפית מניסיון על עכבר "פשוט" יותר. אני רק יכול להציע לחפש באמזון או ברשת עכברים אלחוטיים, תמצא אחד שנראה לך מתאים ותקרא קצת חוות דעת של משתמשים כדי לקבל יותר מידע.

יש איזו סיבה מסוימת שהעכברים שכבר הוצעו כאן לא נראים לך?(כדי שאוכל אולי לנסות לחשוב על הצעה מתאימה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

מתאים להכל. יש את לוגיטק M220 שהוא בסדר ולאמרק לימניים, אבל אני באופן אישי לא אוהב עכשברים בלי עוד זוג לחצנים בצד (וחושב שהגלגלת Free Wheel שיש בחלק מהעכבריםצשל לוג'יטק היאמדי שימושית) אז זה הנטאי האישי שלי בכל הנוגע להמלצות. מעבר לכך אין לי המלצה ספציפית מניסיון על עכבר "פשוט" יותר. אני רק יכול להציע לחפש באמזון או ברשת עכברים אלחוטיים, תמצא אחד שנראה לך מתאים ותקרא קצת חוות דעת של משתמשים כדי לקבל יותר מידע.

יש איזו סיבה מסוימת שהעכברים שכבר הוצעו כאן לא נראים לך?(כדי שאוכל אולי לנסות לחשוב על הצעה מתאימה יותר)

יש לי העדפה לצבע לבן, לא בגלל המחיר, לוג'יטק או מייקרוסופט, לא מצאתי באמאזון בגלל זה שאלתי, אולי יש אתר אחר בחו"ל אבל לא משהו סיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט מתים צעירים.

לוגיטק לא מה שהיה פעם. יש כאילו 3 שנים אחריות אבל לממש אותה קשה מאד. החנות והיבואן זורקים אותך מאחד לשני. עלה לי הדלק

והחניות יותר משווי העכבר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכברים לבנים לא כל כך באופנה היום ולכן זה מצמצם מאוד את המבחר.

ציטוט של Ivan

מיקרוסופט מתים צעירים.

לוגיטק לא מה שהיה פעם. יש כאילו 3 שנים אחריות אבל לממש אותה קשה מאד. החנות והיבואן זורקים אותך מאחד לשני. עלה לי הדלק

והחניות יותר משווי העכבר שלהם.

אני מסכים שהאיכות של מוצרי לא משהו, בלשון המעטה. מרגישים ומתפקדים לרוב כמו מוצרי מדבקה גנריים לדעתי.

אני גם מסכים שלוג'יטק לא מה שהיו פעם (נדמה ששום דבר כמעט לא כמו שהיה פעם), אבל הניסיון שלי עם השירות שלהם שונה לגמרי. לא עם זה שבארץ אלא השירות של היצרן. הכל התחיל לפני 13 שנה בערך. קניתי עכבר MX518 שאחרי קרוב לשנה התקלקל. הוא הגיע בזמנו עם חמש שנות אחריות אבל החנות ניסתה להתנער בטענה שהם נותנים רק שנת אחריות ואז ניסו להתנער גם מזה בטענה שהשנה כבר חלפה כי הם סופרים מרגע ההגעה למלאי ולא מתאריך המכירה. לא היה לי כוח וזמן לבזבז בריבים מטופשים ואיך שחזרתי הביתה מילאתי את הטופס באתר של לוג'יטק ותוך שלושה ימים ושניים-דלושה מיילים לבירור פרטים הם אישרו את ההחלפה ושלחו לי עכבר חדש שהגיע תוך שבוע. נדרשתי לשלם את עמלות השקר של FedEx, אבל שלחתי ללוג'יטק את החשבונית והם החזירו לי את הסכום. בעשור וקצת שחלפו מאז עשיתי אותו דבר עם מקלדת ושני עכברים שלי ושל קרובי משפחה ובכל פעם העניין נפתר במהירות וללא בעיות. נכון שצריך לחכות למשלוח ונכון שמטפלים כאן בבירוקרטיה של ההחלפה מול היצרן בעצמך, אבל לדעתי זה יותר נוח ומהיר מוויכוחים עם נותני שירות לכאורה כאן בארץ שמנסים לבזבז לך את הזמן. באחד המקרים דגם העכבר שהתקלקל ממש סמוך למועד סיום האחריות כבר הוחלף בדגם עדכני דומה, ולוג'יטק שלחו את הדגם העדכני.

עם זאת, לא יצא לי לבדוק את האחריות שלהם מאז המיתוג מחדש כ-logi ואני לא יודע להגיד אם משהו השתנה. הם כן קיצרו את תקופת האחריות לשלוש שנים וייתכן שגם איכות החומרים והמלאכה קצת ירדה, אבל מבחינתי (לא שמעתי תלונות גורפות על שינויים במדיניות השירות) הם עדיין קנייה בטוחה למדי מבחינת שירות.

כל זה לא אומר שיצרנים אחרים לא מציעים שירות דומה, אבל אני מעדיף עכברים עם לפחות 3 שנות אחריות (מעדיף עם 5 אבל זה כבר לא קיים היום). להחליף עכבר כל שלוש או ארבע שנים לא נראה לי נורא כל כך. מאז שנת 2000 אני מחליף  בממוצע עכבר כל ארבע עד שש שנים (לרוב בגלל בלאי חיצוני ולפעמים סתם כי מתחשק לי לשנות). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וישמן ישורון ויבעט

הם יממשו אם אגש למעבדה שלהם בקיסריה... בטח, פעמים נסיעה לקיסריה עבור עכבר של 60 שקל.

החנות (שקם אלקטריק (אלקטרה!)) סרבו לטפל בנושא האחריות.

תיקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהמשך לABOUT:BLANK - בזמנו קניתי בBLACK FRIDAY הראשון את מקלדת הWAVE הזוועתית של החברה.

אחרי שנה נשברתי ופניתי ליצרנית ואמרתי להם שהמקלדת פשוט שוברת אצבעות. לא מדובר בתקלה אלא פשוט באכזבה עמוקה מהמקלדת.

תוך 3 ימים קיבלתי עד הבית MX PERFORMANCE ללא תשלום, לא על המשלוח ולא המוצר. העכבר עלה כמעט פי 2 מהמחיר ששילמתי על המקלדת.

אחרי שנתיים ומשהו התרופף משהו באחד המקשים. מייל ליצרנית ושוב תוך 3 ימים  עכבר חדש בקופסה.

אותו סיפור אחרי שנה וחצי ושוב עכבר חדש. בפעם הבאה שזה קרה כבר לא היה לי נעים וקניתי חדש בלי לפנות אליהם.

יש להדגיש שבכל שלב סיפרתי להם בדיוק את כל ההיסטוריה וזה לא הפריע להם לשלוח עכברים חדשים.

ממליץ לך לפנות ישירות ללוג'יטק ולספר להם על הטרטור שאתה עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורסאייר m95 gaming mouse white

16 כפתורים ניתנים לתכנות, איכות בנייה מעולה, אחד המוצלחים ביותר שהיו לי, עדיין ללא תקלה.

אולי תוכל למצוא אחד אונליין איפשהוא

אגב, העכבר לא דורש תוכנה, מרגע שקונפג הוא משדר חומרתית למחשב את כל הפונקציות, לא משנה איפה הוא מחובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...