שלושה משחקים חינם: התגובה של AMD ל-GeForce RTX? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלושה משחקים חינם: התגובה של AMD ל-GeForce RTX?

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אנחנו עדיין לא שומעים יותר מדי פרטים אודות השקה אפשרית של מוצרי עיבוד חדשים מצד המתחרה המרכזית של NVIDIA - אבל מי שיבחרו לקנות את דגמי הביניים שלה יוכלו לקבל שלושה משחקים גדולים ללא תוספת למחיר

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאכלס.... אבל באמת תאכלס, למי שלא מתכנן לשדרג ל4K אין מה לחפש בRTX למינהם וגם לא בGTX 1070 ו1080, שלפי דעתי האישית שתיהם היו בגדר בזבוז מוחלט, לא באמת מריצים , ואובר קיל מוגזם ל1080P. ובינינו? לפי המצגת מהכנס משקיעים שבהם NVIDIA השוויצה בזה שהכרטיסים שלה מריצים , בואו נהיה ריאלים, הם מריצים בקושי ב60 FPS משחקים שיצאו לפני שנה ושנתיים, וגם פה יש להיות סקפטים כי הם לא פרסמו על איזה הגדרות . אז לטווח הארוך? אני ממש לא בטוח שהם יחזיקו יותר מדי כותרים חדשים ב4K. ולמי שנשאר בתחום הFULL HD לבינתיים, זאת עסקת חלומות, הכרטיסים האלה מריצים ויריצו מעולה את כל המשחקים של השנים הקרובות באיכות טובה, ומקבלים פה חבילת משחקים בשווי של הכרטיס. מבצע משתלם, אין ספק בכלל. אני רק מתבאס מזה שכשאני קניתי את הRX 580 שלי לפני קצת יותר מחצי שנה, חיכיתי 3 חודשים למלאי באמאזון, בגלל הכורי מטבעות (יימח שמם) ולא קיבלתי לא פיצוי, לא משחק מתנה ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להתעלם מהכותרת. אם תוקדש מחשבה לתוכן הכתוב בכתבה וגם על יד , אפשר לראות שאולי נפלה אי הבנה של המשורר.

אחרי עשור של מחקר ופיתוח והדגמה של המסוגלות לכרטיסי High End מסדרה 2000, כל הטכנולוגיה החדשה וכו',

קצת מצחיק לראות כותרת כזו. נותנת משחקים עם כרטיסי 580 ומטה + וגה. זה כרטיסים שמתחרים ב 1060-1070Ti ומטה, בדור הנוכחי.

התשובה של ל ? באמת .. ? הייתי מתקן את הכותרת ל "AMD מחלקת משחקים לאחר השקת NVIDIA" או משהו כזה.

זו התשובה של לחיסול מלאים מדור קיים. אין בעיה שזה קורה אחרי ההצגה של NV.

כותרת מטעה. זו דעתי בעניין.

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

קצת קשה להתעלם מהכותרת. אם תוקדש מחשבה לתוכן הכתוב בכתבה וגם על יד AMD, אפשר לראות שאולי נפלה אי הבנה של המשורר.

אחרי עשור של מחקר ופיתוח והדגמה של המסוגלות לכרטיסי High End מסדרה 2000, כל הטכנולוגיה החדשה וכו',

קצת מצחיק לראות כותרת כזו. AMD נותנת משחקים עם כרטיסי 580 ומטה + וגה. זה כרטיסים שמתחרים ב 1060-1070Ti ומטה, בדור הנוכחי.

התשובה של AMD ל RTX ? באמת .. ? הייתי מתקן את הכותרת ל "AMD מחלקת משחקים לאחר השקת NVIDIA" או משהו כזה.

זו התשובה של AMD לחיסול מלאים מדור קיים. אין בעיה שזה קורה אחרי ההצגה של NV.

כותרת מטעה. זו דעתי בעניין.

שבוע טוב

https://www.pcgamesn.com/amd/amd-shares-decade-high

תחשוב שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Eli236

חשבתי שוב. איך המניה של קשורה לכותרת מטעה באתר חומרה ישראלי, לא יודע.

כותרת - "התשובה של ל של NV" - מטעה. אתה נכנס ללינק, אתה מצפה להכרזה על או טכנולוגית נגד.

זה מה שהתכוונתי. שוב, זו דעתי - שזה טעות לשים כזו כותרת, אבל אני לא כתב ב HWzone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולק על 1070-1080 לFHD. לגמרי במקרה יש לי 1070 ומסך FHD, ואומר לך חד משמעית שהוא ממש לא אוברקיל עבור מישהו שמחפש לנצל 90%+ מההגדרות שיש למשחקים להציע. לקנות כרטיס בינוני-נמוך ולשחק על הגדרות בינוניות זה לא מה שכולם מחפשים או מוכנים להתפשר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BenderTheOffender

חולק על 1070-1080 לFHD. לגמרי במקרה יש לי 1070 ומסך FHD, ואומר לך חד משמעית שהוא ממש לא אוברקיל עבור מישהו שמחפש לנצל 90%+ מההגדרות שיש למשחקים להציע. לקנות כרטיס בינוני-נמוך ולשחק על הגדרות בינוניות זה לא מה שכולם מחפשים או מוכנים להתפשר עליו.

אמרתי את זה בפורום ולא פעם אחת...

ההבדל במשחקים חדשים בין גראפיקה בינונית לבין מקסימום זה שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אמרתי את זה בפורום ולא פעם אחת...

ההבדל במשחקים חדשים בין גראפיקה בינונית לבין מקסימום זה שמיים וארץ.

לא צריך ציניות, צריך להבין שכן יש אנשים שמה שמניע אותם בקניית החומרה זה לא BEST VFM.

מחשב שמיועד למשחקים זה מוצר מותרות נטו (אלא אם כן אנחנו מדברים על אנשים שזו הפרנסה שלהם כמו סטרימרים או שחקנים מקצועיים) וכל אחד יעשה את השיקול שלו כמה אקסטרה הוא מוכן להשקיע ומה הוא יקבל בתמורה.

עובדתית, GTX 1070 נמצא לא הרבה מעל ה60 FPS (אני לא מדבר על ממוצע לאורך כל המשחק, אני מדבר על חלקים במשחקים שבהם יש יותר עומס והFPS יורד משמעותית. כמו FALLOUT למשל) שהגיימר הממוצע שואף להגיע אליו על הגדרות *מקסימליות (בלי להתעקש על הפעלת כל פילטר שנמצא בהגדרות). ומהדרישות המוערכות שפורסמו לכותרים הגדולים שעתידים ( CYBERPUNK למשל ) לצאת נראה של1070 יהיה קשה אפילו בFHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתיד נראה ורוד ב , לפחות מבחינת מעבדים. מישהו יודע אם NAVI זן ארכיטקטורה לשוק הגיימינג? כי אם כן נראה ששנה הבאה אולי כן יהיה משהו ל ביד:

https://www.techspot.com/news/76163-amd-hands-tsmc-entire-7nm-portfolio-vega-20.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...