שדרוג כרטיס מסך מ-HD 7900 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך מ-HD 7900

dkaro

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי מחשב שנרכש לפני 4 שנים, ואני שוקל כעת לשדרג כרטיס מסך ו/או כדי להאריך את חיי הגיימינג שלו ללא הצורך לרכוש קומפלט מחשב חדש.

להלן המפרט של המחשב:

image.png.09376fbf0588c9f6741ed4f5f507cfb9.png

המארז הוא: DEF-MINI-BL.

המחשב כיום מסוגל להריץ פחות או יותר את מה שאני צריך על 1080P (משחקים כמו פיפ"א 18 בהגדרות הכי גבוהות וכו', משחקים כמו COD WW2 בהגדרות בינוניות).

המטרה היא בעצם להאריך את חיי הגיימינג כך שיחזיק לי את היכולת להמשיך ולשחק במשחקים בסגנון, על מסך שאני מתכנן לקנות.

השאלה שלי בעצם מתחלקת ל-2:

1. בהינתן שאר המפרט של המחשב, מה כרטיס המסך הטוב ביותר שאפשר לקנות בלי שיהיה צוואר בקבוק ובזבוז מוחלט של כסף. (או בזבוז בכך שהוא לא יהווה שדרוג משמעותי לעומת מה שיש לי כיום)
  2. האם יש צורך לדעתכם להוסיף גם עוד כרטיס זיכרון?

תודה !

דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נוסיף סעיף חשוב: תקציב עד כ-850 ש"ח. 😀

לא התייחסתי לזה קודם כי הנחתי שהכרטיסים היקרים כמו שהצעת בכלל לא רלוונטיים למפרט ישן יחסית כמו שלי.

האם לדעתך/כם יש מה לדבר על שדרוג משמעותי יחסית במחיר שכזה? כי הכרטיס שלי יחסית מאוד ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dkaro

טוב בוא נוסיף סעיף חשוב: תקציב עד כ-850 ש"ח. 😀

לא התייחסתי לזה קודם כי הנחתי שהכרטיסים היקרים כמו שהצעת בכלל לא רלוונטיים למפרט ישן יחסית כמו שלי.

האם לדעתך/כם יש מה לדבר על שדרוג משמעותי יחסית במחיר שכזה? כי הכרטיס שלי יחסית מאוד ישן.

RX580 חדש עולה 1200 בTMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

אכן חפש יד שניה עם אחריות, עכשיו השוק מוצף ועם מתיחה קלה של התקציב תוכל להישתדרג גם ל1070 וזה כבר כרטיס רציני יחסית.

האם במסגרת המפרט שיש לי למעלה כרטיס "רציני יחסית" לא יהווה בזבוז משאבים בשל צוואר בקבוק? האם הוא גם מתאים למארז היחסית מיני שיש לי?

ציטוט של Str4ng3r

RX580 חדש עולה 1200 בTMS

יש שיפור ביצועים משמעותי עם כרטיס זה לעומת מה שאני מחזיק בו כיום? איך ההערכות שלך ליכולות ב- למשחקי עתידיים?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dkaro

האם במסגרת המפרט שיש לי למעלה כרטיס "רציני יחסית" לא יהווה בזבוז משאבים בשל צוואר בקבוק? האם הוא גם מתאים למארז היחסית מיני שיש לי?

יש שיפור ביצועים משמעותי עם כרטיס זה לעומת מה שאני מחזיק בו כיום? איך ההערכות שלך ליכולות ב-4k למשחקי ספורט עתידיים?

תודה :)

יש שיפור כן אבל אם אתה רוצה לשחק ב4K הגדרות גבוהות אתה צריך מחשב חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא כרטיסים ל . התקציב שלך לא תואם גיימינג ב .

1070 יכול להחזיק משחקים מסוימים בהגדרות סבירות, הבעיה שיש הרבה dips.

לא הייתי קונה בשלב זה, אלא לכל היותר 1440P ומתאים לזה תקציב אחרי שיצאו כרטיסי

2070. יכול להיות שינויים במחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

כמו שענו לך, הכרטיסים היחידים שעושים עבודה טובה ב- הם 1080TI/2080 ולמהדרין 2080TI. מדובר באלפי שקלים.

הכרטיס בלינק שצירפת אופטימלי ל-1080p. (ונעזוב את העובדה שאתה רוכש אותו ללא אחריות כלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אחריות בניואג, יפנו אותך ליצרן ורובם לא יקבלו מעבר לים. 

באמזון לכל היותר שנה, שגם במהלכה ינסו להפנות אותך ליצרן. לכן כשקונים מוצר בחול"ל כדאי לקחת מותג עם אחריות בינלאומית או עם יבואן מקומי שיטפל בהחלפה/תיקון במידת הצורך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...