רוצה לשדרג 2209WA לשני 27", האם דל היא הכתובת? (הגיעו! יש תמונה) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג 2209WA לשני 27", האם דל היא הכתובת? (הגיעו! יש תמונה)

Aviv943

Recommended Posts

תכלס שווה את המחיר. השאלה כמה אתה משחק וכמה זה באמת חשוב לך, וכמובן גם איזה משחקים והאם המחשב שלך יכול להגיע ליותר מ- 60FPS.

אתה מתכוון לשחק על שני המסכים? כי זה נראה לי ממש לא נוח. אם לא אז תשקול אולי לקנות אחד ודל אחד, למרות שזה ממש לא אסתטי ודי מבאס, לשיקולך.

אגב, למה שלא תלך על מסך אחד גדול יותר ultrawide? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקושי משחק במחשב, זה יותר בשביל future proof. 

היחיד שמשחק משחקים זה אחי הקטן, והוא משחק משחקים כמו CS או WoW.

הכרטיס מסך במחשב הוא 760GTX, מעבד קצת ישן אבל דיי חזק לזמנו, I7 4970.

אני אקנה שני מסכים זהים, אין סיבה ללכת על אחד כזה ואחד כזה.

רוב השימוש של שני המסכים יהיה בשביל תכנות. לא חושב שאשחק או שאחי ישחק על שניהם.

ultrawide? לא יודע, לא חשבתי על זה בכלל. זה נוח הדבר הזה? מה הסיבה ללכת על דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אין צורך לגעת בלחצנים בכלל. אפשר לעשות הכל דרך הדרייבר המעולה של דל

לא הכל (הפעלה/כיבוי, החלפת מקור וידאו), לפחות בפעם האחרונה שבדקתי, ולא כולם מעדיפים לעבוד ככה. לפעמים יותר נוח ומהיר לעשות משהו בשלוש–ארבע לחיצות במסך עצמו.

סוג הלחצנים לא צריך להיות השיקול המרכזי כמובן, למעשה הוא בין הגורמים האחרונים שצריך להתייחס אליהם לאחר וידוא התאמה של דברים חשובים יותר, אבל אם מתוכננים לדוגמה הדלקה וכיבוי יזומים של המסך זה כן הופך לשיקול מסוים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

לא הכל (הפעלה/כיבוי, החלפת מקור וידאו), לפחות בפעם האחרונה שבדקתי, ולא כולם מעדיפים לעבוד ככה. לפעמים יותר נוח ומהיר לעשות משהו בשלוש–ארבע לחיצות במסך עצמו.

סוג הלחצנים לא צריך להיות השיקול המרכזי כמובן, למעשה הוא בין הגורמים האחרונים שצריך להתייחס אליהם לאחר וידוא התאמה של דברים חשובים יותר, אבל אם מתוכננים לדוגמה הדלקה וכיבוי יזומים של המסך זה כן הופך לשיקול מסוים לדעתי.

אוקי, קיבלתי. מה שכן אני יכול להעיד שאני מכבה ומדליק את המסך כל פעם, ואין לי בעיה עם כפתור הטאצ' בu2715h.

ציטוט של Aviv943

ultrawide? לא יודע, לא חשבתי על זה בכלל. זה נוח הדבר הזה? מה הסיבה ללכת על דבר כזה?

למשחקים וסרטים זה להיט. לכל השאר זה נוח כי אפשר לעבוד על מסך מפוצל, ואז אתה מקבל בדיוק את ה"אפקט" של שני מסכים ואפילו בלי המסגרת באמצע. לדעתי כדאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני יכול להעיד שאני מכבה ומדליק את המסך כל פעם, ואין לי בעיה עם כפתור הטאצ' בu2715h.

לא טענתי אחרת. לא לכולם זה מפריע באותה מידה או בכלל, אבל לדעתי יש מספיק אנשים שקצת מתלוננים על זה בשביל להזכיר כנקודה למחשבה. לא צריך לפסול מסך בגלל זה כמובן, ואני מקווה שלא התפרש כאילו זה מה שאני מנסה לטעון, אבל לפעמים אלה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל בחוויית השימוש. או במילים אתרות: במצב שבו כל השאר שווה, אני אישית הייתי בוחר בלחצנים פיזיים במסך. כשלא הכל שווה, אז יש שיקולים יותר חשובים מסוג הלחצנים.

למשחקים וסרטים זה להיט. לכל השאר זה נוח כי אפשר לעבוד על מסך מפוצל, ואז אתה מקבל בדיוק את ה"אפקט" של שני מסכים ואפילו בלי המסגרת באמצע. לדעתי כדאי.

+1.

רק שחשוב לקנות מסך ברזולוציה מתאימה שתהיה שווה או קרובה ככל האפשר לרזולוציה (אופקית ואנכית) של שני מסכים נפרדים.

צריך גם לחשוב אם ייתכן תרחיש שבו אחד המסכים ישמש במצב Portrait (מסובב לאורך). לדוגמה בשביל לעשות Debugging לקטע קוד ארוך (כשעל המסך השני מוצג נניח התוצר של הקוד).

יש גם מי שממקם את המסכים מעט בזווית או לאו דווקא צמודים (כי לא מעוניין בהכרח במשטח עבודה אחד רציף).

אם יש כוונה כזאת אז מסך Ultrawide לא יהיה יעיל באותה מידה לשימושים כאלה. מצד שני, אם הכוונה היא להצמיד את המסכים פיזית ולהשתמש בהם כמשטח עבודה רציף, יש לא מעט היגיון בבחירה במסך Ultrawide ברזולוציה מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז קיבלתי את אחד המסכים לפני שעה.

במילה אחת- מטורף!

ואו!

איזה הבדל, פשוט מדהים בכל קנה מידה.

מחכה שאמזון ישלחו את השני.

תודה על ההמלצות חברים, מרוצה עד הגג.

כשיגיע השני אוסיף קצת והשוואות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

גם אני לאחר חרישה של כמה ימים על מסכים כמעט הזמנתי את המסך הזה, עושה רושם שהיו איתו כמה בעיות (raddit.com), שציפו לראות אותם מתוקנות ביצור חדש יותר, ולאחר מכן הסתבר שעדיין לא טיפלו בזה.

בבקשה תקרא את הביקורת כאן https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=914912 ותעדכן אם אתה מזהה בעיות דומות. מקווה שלא :) תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אז שני המסכים הגיעו. פשוט מדהים, אין לי מילים אחרות.

המסכים נבדקו ואין להם backlights, מאוד חששתי מזה.

מבחינתי 5/5.

שימו לב שהמסכים לא יושבים על השולחן, מה שמשאיר הרבה מקום פנויץ.

הסטנדים הוחלפו בשתי זרועות לקיר (מפרקית מתכווננת בערך לכל כיוון וזווית אפשריים של Basics)

כרגע הם מחוברים למסך לכרטיס 760GTX, ככה שאחד מחובר עם מתאם DVI- (יודע להוציא רק 60 הרץ), השני מחובר עם DP.

ביום ראשון מגיע המלך החדש, 2080TI ואז הפאן האמיתי מתחיל :)

תודה לכולם על ההמלצות. מאוד עזרתם!

IMG-2256.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...