שאלה מסקרנת לגבי מעבדים לוחות וזיכרונות... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מסקרנת לגבי מעבדים לוחות וזיכרונות...

ישראל ישראל

Recommended Posts

קשיח,,צורב יש לי

מארז מעבד לוח וזיכרון אני צריך...

מארז חשבתי על Antec Dark Fleet DF500 ATX Tower או שרקון S קילר שכל פעם יש ואין במלאי KSP לא סגורים על עצמם מעלים ומורידים את המארזים כל פעם השתגעו...

אני צריך בוא נגיד שילוש כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אין לך מה להתלבט:

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD Ryzen 5 2600 Processor Box (Gen 2)
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 867
לוחות אם:
Gigabyte GA-B450M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 366
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 8G 3000 CL16 Vengeance LPX Black CMK8GX4M1D3000C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 378
סה"כ: ₪ 1611
מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/29039

אתה לא צריך יותר מזה.

המעבד בא עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

לוחות אם:
Gigabyte GA-B450M DS3H
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 366

לוח אם דיי בסיסי (אין חיבורי 3.1, יש רק 4 חיבורי SATA, כרטיס הקול מדגם קצת מיושן, יש רק 3 חיבורי אודיו ואין ביוס כפול) אבל יעשה את העבודה.

ציטוט של מאור.ד

ומארז עד 200+- מה הייתה לוקח?

עדיף שתשאל בפורום ספקים ומארזים, אבל אני בספק אם תוכל לקנות משהו מעבר למארז בסיסי בסכום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה אתם אומרים חבר הציע לי את כל החלקים האלה מחשב עובד קומפלט מוכן ב1700 שקל זה המפרט:

מעבד: i5 6400
קירור למעבד: h45 מים! 
לוח אם: h110 m
זיכרון: 16gb (8×2 ) 2133mhz של חברת kingston
כרטיס מסך: gtx 970 גרסת המיני 
מארז : carbide air 240 בצבע לבן עם חלון
ספק כוח: 450w של לא סגור על הדגם המדויק 
דיסקים: 240gb של kingston
1tb Wd blue
וויינדווס 10 מקורי+ מדבקה של הרישיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מחשב משומש זה בערך השווי שלו לדעתי (פחות או יותר). כל זאת בהנחה שכל הרכיבים תקינים.

ציטוט של maor daniel

אני מחפש לקנות מחשב במחיר זול וסתם התחלתי לבדוק לגבי מעבדים לוחות וזיכרונות מחשב למשחקים לא משהו עצבני...

אם זה מה שאתה מחפש, אז המחשב הנ"ל יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תקין יש אפשרות לבצע לו בדיקת מאמץ זה לא בעיה ממה שהבנתי המחשב עובד בסדר כרטיס מסך אפשר להחליף לאחד יותר מתקדם ומעבד גם ניתן לשידרוג לדגם יותר מתקדם במקצת אבל לדעתי החלקים פחות או יותר לא ישנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לקנות את המחשב הזה בשביל להחליף לו מעבד וכרטיס מסך לדעתי זה לא שווה. ככה כדי להשתמש בו קומפלט אולי כן. אל תשכח שמעבד ובמיוחד כרטיס המסך הם החלקים הכי יקרים במערכת. לגבי מעבד עדיף לך כבר לקנות i3-8100 חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maor daniel

תראה בתכלס אפשר להחליף לו רק כרטיס מסך למכור את הישן לקנות יד שנייה עם אחריות GTX1060 או GTX1070 ולסגור עניין.

לא הייתי משקיע יותר מדי.

יש את עניין צוואר הבקבוק מהמעבד.

אם אתה חושב שהמפרט הזה יעשה את העבודה בלי לשדרג, אז אין בעיה.

אבל ברגע שאתה חושב שזה לא מספיק וצריך לשדרג, אז המפרט כבר נהיה לא מאוזן. ואז צריך כבר לשדרג גם מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת.. המעבד הזה יחזיק גם gtx1080 בלי בעיה. העניין הוא שבמחיר הזה (1700 שח) אפשר כבר לקנות מפרט עם מעבד i3-8100 חדש, שיהיה לא פחות טוב מהמפרט המוצע מלבד אולי שלא יהיה 16 ג'יגה, יהיה 8. ועל זה אפשר להוסיף כרטיס מסך. אז כבר למה לקנות יד שניה אם אפשר להשיג ממפרט חדש די זהה מבחינת ביצועים באותו מחיר?

אבל אם לא עושים שינויים אז המפרט שווה 1700 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maor daniel

עבד גם ניתן לשידרוג לדגם יותר מתקדם במקצת

למרות שזה אפשרי, אני לא הייתי מתקין מעבד i7 על שהוא כנראה דיי בסיסי (מבוסס על ערכת השבבים H110).

ציטוט של --- The King ---

עניין הוא שבמחיר הזה (1700 שח) אפשר כבר לקנות מפרט עם מעבד i3-8100 חדש, שיהיה לא פחות טוב מהמפרט המוצע מלבד אולי שלא יהיה 16 ג'יגה, יהיה 8.

איך בדיוק? שים לב שהמפרט הנ"ל כולל גם מארז, ספק כח, מים, דיסק קשיח ומערכת הפעלה מקורית.

ב-1700 אפשר יהיה רק לקנות שילוש מקביל המבוסס על מעבד ה i3-8100, בנפח 16GB ואולי גם מארז. זה לא כולל את שאר הרכיבים שציינתי וכמובן לא כולל כרטיס מסך שמקביל בביצועיו, פחות או יותר, ל GTX 1060.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...