ביצועים אדירים ומחירים שערוריתיים - כל פרטי Geforce RTX 20 כאן - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביצועים אדירים ומחירים שערוריתיים - כל פרטי Geforce RTX 20 כאן

djelectric

Recommended Posts

לגבי ה-G ב-GDDR אני יודע מה המשמעות חשבתי שגם התושבת תהיה שונה משום שלא ראיתי בשום מקום משהו המזכיר דבר כזה או אחר בעניין, בכל אופן אני באמת מנסה להבין האם אני בכלל רוצה את הכרטיס הזה 2080ti (ברמה הטכנולוגית של ייצור המשחקים של היום), אשמח אם תוכל לעזור לי לפזר את העננים המסתירים לי את התשובה. כיום אני עם 1080ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מנתחים את ה SKU של 2070 אז אפשר לשער שהוא הולך לתת ביצועים דומים ל 1070TI או מקסימום 1080.

כרגע אפשר למצוא 1080 ב 450$ ואולי המחיר אפילו ירד בעתיד הקרוב.

לשלם מחיר פרימיום על 2070 בשביל לקבל שמקסימום תיתן עוד אפקט (חלקי) כזה או אחר של צללים, רק במשחקים תומכים ורק ב FHD (כי אם 2080TI לא מצליח לדחוף 60 FPS ב FHD כש RT דלוק אז הכרטיס הזה בטח לא יכול) זה טיפשי.

אולי הטכנולגיה החדשה של RT מדהימה והיא העתיד אבל היא לא ההווה. במקרה הטוב רק כרטיסים מהדור הבא יוכלו לעשות שימוש אמיתי בטכנולגיה הזאת.

אני מקווה שהניתוחים/הדלפות/שמועות מוטעות אבל זה מריח יותר ויותר כמו השקה כושלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם יצאו שיעשו קסמים, נראה שבאמת זה יהיה המצב... שיווקית הם עשו את זה יפה, זה כנראה באמת העתיד, אבל אם באמת היה שיפור משמעותי מאוד לעומת הדור הקודם במשחקים של היום, הם היו מראים גם את זה במצגת.

אם ה 2070 באמת לא יביא מעל 60FPS כש RT מופעל, אז אין בו טעם בכלל, אם אכן לפי כל הסימנים ללא RT הביצועים שלו לא יעלו הרבה מעל 1080.

אני איתך לומפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YarYar

אלא אם יצאו דרייברים שיעשו קסמים, נראה שבאמת זה יהיה המצב... שיווקית הם עשו את זה יפה, זה כנראה באמת העתיד, אבל אם באמת היה שיפור משמעותי מאוד לעומת הדור הקודם במשחקים של היום, הם היו מראים גם את זה במצגת.

אם ה 2070 באמת לא יביא מעל 60FPS כש RT מופעל, אז אין בו טעם בכלל, אם אכן לפי כל הסימנים ללא RT הביצועים שלו לא יעלו הרבה מעל 1080.

אני איתך לומפי.

ברור שיש טעם, פשוט תקנה מסך GSYNC ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2070 עם RT פועל, לא יתאים בעליל למסכים שהם מעל 60 פריימים. וואו, רחוק מזה.

אנחנו מדברים על אני מקווה.

ב 1080P הכול אפשרי. אני לא עם דיעה מגובשת לגבי 1080P, כן יהיה מסקרן לראות בדיקות של הרז' הזו וכל השטויות

ברקע על מצב מקסימלי.

בעיה נוספת זה שלא קיימים יותר מידי משחקים כרגע שתומכים בכל הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...