לא ידוע אם הבעיה זה בספק/ הכבל וגם אולי לוח האם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ידוע אם הבעיה זה בספק/ הכבל וגם אולי לוח האם

inbar_isr

Recommended Posts

שלום לכולכם, 

אני לא יודעת אם זה קשור לספק או לכבל, קרה לי רק פעמיים שהזזתי את הכבל הכוח שמתחבר לספק לשקע  החשמל, קולות של קצר ואז זה גורם למחשב להתחיל מהתחלה. החלפתי את הכבל וזה אכשהו יסתדר, השאלה היא אם כדי להחליף ספק בכל מקרה? כי קניתי את המחשב באייבורי ב2016 ועדיין יש לי 3 שנים אחריות. 

ושאלה נוספת , קורה בכל פעם שאני מדליקה את המחשב שסימן של עכבר לא מופיע ואז שאני שוב מוציאה את הusb ומחברת שוב , הוא חוזר.  יכול להיות שיש בעיה עם בלוח האם?  

תודה לכל התגובות :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהייתה בעיה במגעים בכבל או בחיבור עצמו. אם זה בסדר עכשיו אין למה להחליף ספק. אם ויתקלקל תחליפי.

לגבי השאלה על מצביע העכבר, זה יכול להיות הרבה דברים. בתור התחלה תנסי לחבר את העכבר ליציאת אחרת ולעדכן דרייבר מאתר היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קינג, 

קודם כל תודה על תגובה מהירה, טוב עכשיו אני יכולה לנשום אחרי שאני יודעת שזה לא קשור לספק. 

לגבי המצביע של עכבר , אני תמיד מחברת את העבר ליציאות אחרות של וזה עדיין עושה את אותו בעיה כאשר אני מדליקה את המחשב. זה פשוט דורש ממני להוציא ולחבר שוב. לגבי חיפשתי באתר של Ttesports. אין להם או עדכונים חדשים. 

אני פשוט לא רוצה לחשוב שזה אולי לקשור ללוח האם או לווינדוס 10. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שניסיתי עכבר אחר, זה עבד. כיביתי את המחשב וגם הפעלתי אותו מהתחלה ולא היה בעיה עם מצביע. 

עכבר שהייתה לי איתו בעיה עובד על usb . זה של חברת Ttesports. קניתי את הסט של המקלדת ועכבר גיימינג שלהם. 

אף פעם לא היה לי שום בעיה עם המקלדת ,זה למה קצת הופתעתי כי המקלדת גם עובדת על usb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מקלדת חדשה יחסית עם UNIFY שלהם עובדת בסדר, גם ה MK270 ולא מוזכרת מילה על תמיכה ב PS
מעבר לסידור הבעיה של הוצאה והכנסה בכל הפעלה מחדש גם האינפוט לאג שווינדוס 10 סובל ממנו נעלם
*חיבור PS מחייב הפעלה מחדש של המחשב בשביל שיתחיל לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה מעמיקה, במחשב אחר שעובד עליו ווינדוס 7, זה עובד מעולה. שחיברתי את העכבר למחשב שלי לusb של המארז , עובד מעולה , אבל זה רק על הלוח האם.  אין. זה לוח האם של , יש את החיבור הישן אבל זה חצי סגול וחצי ירוק. זה לא אחד מהם. אני מבינה על מה אתה מדבר. זה בדרך כלל במחשבים ישנים יש את היציאה הזאת. אבל לוח האם שהוא מתקדם, זה כמעט וכבר לא מופיע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

טוב אני אראה מה אני יעשה, אם להחליף אחד אחר , אבל לקחת עכבר של חברה אחרת שמוודאות יהיו עידכוני דרייבר 

ולהשאיר את העכבר למקרה חירום או למחשב הנייד. או עדיין להשתמש בו. 

בכל מקרה, תודה לכל העונים. 😉 טוב לדעת שזאת לא בעיה רצינית. ואין צורך להשתגע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...