השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של lompy

זה לא מה שאומרים. ה 2080TI הולך להיות מספיק חזק בשביל 4k עם 60 הרץ ואפילו יותר.

מה שאומרים שהוא לא מספיק בשביל 1080P עם 60 הרץ כש RT דולק.

זו בדיוק הבעיה. ש RT דולק. ללא RT דולק, אפשר גם כרטיס של 1500 שקל ב 1080P\60Hz 

במשחקים כבדים.

אם הולכים לכיוון של התעלמות מ RT לרגע, ההשקה הזו היא סתם עוד השקה עם מחירים בומבסטיים.

כל ההייפ הוא סביב זה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

lompy - לדפוק מה? אם הכל נמכר מראש, מה המניעה לשחרר את הביקורות? וזה שהם מאכזבים בגיזרת ביצועים לדולר - מסכים לחלוטין, זו התוצאה הישירה של שחקן אחד בתחום וחוסר תחרות (ץסץכל על ההיסטוריה של מחיר הכרטיסים ב 2-3 דורות האחרונים ותראה מגמה די ברורה).

ד"א, 1080TI בהחלט מספיק ל ב 60 פריימים (ברב המקרים), אז אני בטוח שה 2080TI יתן ב 60 פריימים ויותר, הבעיה שהמחיר של שניהם הוא מחוץ להישג ידם של רב הצרכנים, מה שאומר שגיימינג ב ישאר נחלתם של ה"עשירים" או אלו שמוכנים שלם כל סכום ללא קשר לעלות/תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

ד"א, 1080TI בהחלט מספיק ל 4k ב 60 פריימים (ברב המקרים), אז אני בטוח שה 2080TI יתן 4k ב 60 פריימים ויותר, הבעיה שהמחיר של שניהם הוא מחוץ להישג ידם של רב הצרכנים, מה שאומר שגיימינג ב 4k ישאר נחלתם של ה"עשירים" או אלו שמוכנים שלם כל סכום ללא קשר לעלות/תועלת.

זה לא כ"כ מדויק, אני יפרט למה אני מתכוון.

1080Ti אוכל בלי מלח משחקים שאינם כבדים. אין ספק, אני מדבר על .

כאשר הולכים למשחקים כבדים יותר אתה מתחיל לראות מגמה מסוימת של מינימום פריימים שיורדים מתחת ל 60.

עכשיו אני מדבר על משחקים שיצאו עוד לפני ההשקה שלו. שנים לפני.

אם יצא לך לראות את Andromeda למשל, שהוא כבר לא חדש-חדש, בוא נניח חדש יחסית - והוא משחק מהמם גרפית,

אתה רואה גם 30 פריימים באיזורים* מסוימים.

שמדברים על 2080Ti המבט צריך להיות קדימה, לא אחורה. אפשר לבדוק עד מחר משחקים שיצאו ב 5 שנים האחרונות

ולקרוא ל 2080Ti מפלצת ביצועים רצחנית, אבל כל ההייפ הוא סביב ה RT. מי שירצה לקבל ב 60 פריימים עם כרטיס

שעולה 6000 שקל, זה כבר סיפור אחר. החשבון צריך להיות כפי ש כיוונו את ההצגה שלהם..

"בואו תראו מה עשינו ב 10 שנים האחרונות". אה, אוקיי.. וואו ! אבל רגע.. אני יכול לשחק עם כל השיט הזה עם 2070 ?

2060 ? 2080 ? 

לא בטוח, כרגע אתה יכול ב 1080P עם 2080Ti ( לפי ההדגמות ).

כל ההשקה הזו היא סביב RT. הם מראים לך הדגמות עם RT ב - 1080P*. זה ההצגה שלהם, לא שלנו.

אם לא מסוגל לזה, הכרטיס צריך להיות מתומחר בהתאם.

אני צופה ירידת מחירים  לכרטיסי אחרי ריקון סדרה 10 מהמדפים. 

זה המצב הנתון עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

lompy - לדפוק מה?

את ההייפ שהם יצרו.

בנתיים הם מנצלים את הזמן גם לשפר דריוורים אבל גם להחתים סוקרים על NDA ולנסות להשפיע על הסיקורים כמה שיוכלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

בנתיים הם מנצלים את הזמן גם לשפר דריוורים אבל גם להחתים סוקרים על NDA ולנסות להשפיע על הסיקורים כמה שיוכלו.

סוקרים לא חותמים על שום דבר חוץ מהעובדה שאסור להם לפרסם לפני תאריך X בשעה Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שסדרה 10 תעלם מהמדפים כזה מהר, הוא ברמת תמחור גבוהה יותר הוא למעשה ליין חדש.

אם 2080ti בקושי סוחב fhd עם RT, ואם המצב עבור 2070 יהיה גרוע יותר אז אני לא רואה טעם ל2060rtx או 2050rtx, את הוואקום יימלאו סדרה 10x0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^איש המערות ערב טוב,

אשמח לקבל פידבק ממך לגבי input lag , בכותרים שבהם הדבר חשוב כמו fast person shooter (אם משחק כמובן)...

איך רשמיך מהתנסות אישית ?

תודה מראש

נ.ב

לחברי הפורום - האם זה רק אני, או שמאז ומישהו יצא לגלות לשבועיים,

נעשתה פה אוירה אירופאית מתורבתת ונעימה משהו כמותה לא היתה מזמן... 🤔 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק אתה.

ולמי שעוד מתעניין בשמועות/הדלפות

https://wccftech.com/nvidia-rtx-2080-ti-3dmark-score-allegedly-leaks-35-faster-vs-1080-ti/

ה 2080TI חזק בסה"כ ב 35% מה 1080TI (בכל מה שלא קשור ל RTX) , כלומר יתכן שהוא עוד פחות חזק ממה ששיערו עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע סביר בהחלט.
זה סהכ שיפורי ואין ירידה בתהליך יצור.

במעבר הקודם היו את שניהם וכל אחד מהם היה מהותי בפני עצמו.
הפעם הבשורות של טורינג הן בעיקר בתחום ה"למידה עמוקה", מיני טריקים לעשות UPSCALING מתוחכם לתמונה ברזולוציה נמוכה ופחות ביעול ישיר של בניית התמונה.

ל RT אני בכלל לא מתייחס. שילכו לישון עם הפיצ'ר הזה למשחקים ושיחזרו עוד שנתיים כשהוא מוכן וראוי לשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אכן , מה שלא סביר זה שהמחיר הוא פי 2 מ ה 1080TI.

כשלעצמו השיפור מאד יפה.

גם המחיר סביר כשמתחשבים בגודל הצ'יפ ובכל היכולות שלו, רק כה חבל שהן לא רלוונטיות למשחקים- לא בתוספת המחיר שנדרשת..

פשוט סדרת כרטיסים לא רלוונטית למי שמחפש רק לשחק (בהנחה והוא לא טחון עם כסף שנוזל מהאוזניים).
כדי לחכות לגל השני של סדרה 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

^איש המערות ערב טוב,

אשמח לקבל פידבק ממך לגבי input lag , בכותרים שבהם הדבר חשוב כמו fast person shooter (אם משחק כמובן)...

איך רשמיך מהתנסות אישית ?

תודה מראש

אני כמעט ולא משחק ב-FPS, ואם כן זה רק בסינגל, ככה שלא ממש שם לב לזה.

במשחקים בהם אני משחק (אסטרטגיה בעיקר, בתורות או בזמן אמת כמו total war, starcraft2, stellaris וכו') אין הרבה משמעות לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

גם המחיר סביר כשמתחשבים בגודל הצ'יפ ובכל היכולות שלו, רק כה חבל שהן לא רלוונטיות למשחקים- לא בתוספת המחיר שנדרשת..

פשוט סדרת כרטיסים לא רלוונטית למי שמחפש רק לשחק (בהנחה והוא לא טחון עם כסף שנוזל מהאוזניים).
כדי לחכות לגל השני של סדרה 2

המחיר לא סביר בעליל אם אכן השיפור הוא רק כ 35 אחוז (ואת זה כמובן נדע רק אחרי שיחרור הביקורות). ה MSRP של ה 1080TI הוא 700$, ה MSRP של ה 2080TI הוא 1200$- קפיצה במחיר של 500$!!!. אין שום הצדקה למחיר הזה למעט העובדה ובכן - שהם יכולים לתמחר אותו כך כי אין לך שום אופציה אחרת במידה ואתה רוצה את הכי טוב שיש, קרי אין תחרות. המצב הנוכחי מוכיח כאלף עדים כמה גרוע זה לצרכן כשיש רק חברה אחת בשוק ומה קורה כשאין לה מתחרים.

ולגבי "לחכות לגל השני", אם המצב הנוכחי מעיד על העתיד הקרוב, כנראה שנתקע עם הדור הזה שוב כשנתיים (כי  ל ATI אין מענה במפת הדרכים שלה לשנתיים הקרובות לפי איך שזה נראה), מה שאומר שמי שרוצה לשחק בצורה סבירה ב יהיה חייב או לפחות 2080 כנראה (שוב, נדע בוודאות רק אחרי הביקורות, אבל ניחוש מלומד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...