השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 30 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של omertgm

לא דיברתי על תחרותי מקצועי בהכרח.

סתם כאלו לכיף. 
זה סוג של צ'יט..

ב PUBG היו בעיות קשות עם ההגדרות הגרפיות. אני ואתה לא היינו רואים אותו דבר.

משמעותי בקטע של רמאות, כי בסופו של דבר אתה מנצח שם בשלבים מתקדמים יותר עם scopes.

זה תוקן. דוגמא למשהו שהיה שבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא תמצא שחקן אחד בליגת OW, לא ב-Contenders או ב-Tryouts. יהיה לך גם קשה ב-T500 שלא משחק ב-LOW מלא.

טיפשי לוותר על ILAG נמוך

dj אני יסכם לך בתגובה אחת פשוטה, בין אם נסכים או לא :

מבחינתי זה בולשיט אחד גדול. מבחינת שחקנים תחרותיים שיושבים ועושים מזה כסף, ורואים את ההבדל - אני לא אתווכח איתם.

הם נחשבים TOP והם מזהים משהו ? לא אשפוט אותם.

הגעתי כמעט 4000. יש לי חבר שחצה את ה 4100~ והוא לדעתי בין ה TRACERS הכי טובים שיש בישראל, והוא גם.. EPIC עם 1440P

ומחשב מבוסס 1080Ti. ה MAIN שלי זה MCREE.

שוב - שיחקתי כ"כ הרבה עם הדברים האלה שאני פשוט לא קונה את זה. אני מודה ש OW עובד הרבה יותר טוב עם הגבלת פריימים ללא

vsync פועל. הרבה יותר חלק לשחק ככה. מעבר לזה, שום כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שכנראה מבוגר/זקן יותר ממרבית החברס פה, וגם הראיה כבר לא כמו פעם, בטח לא הסבלנות לשבת הרבה זמן מול מסך/משחק...

עדיין מסוגל להתפחלץ מה- input lag שמוסיפה מערכת vsync , אפילו על מסך 60hz שזה דרמטי.

כל מי שמראה לו את הנסוי הקטן של עם ובלי - פשוט תופס את הראש ולא מבין איך לא הראו לו זאת אף פעם. זו הדגמה ממש קלה.

60hz הוא בהחלט רענון מכאני מספק מצד המסך, שמשמעותו סביבות 16 מילישניות. אבל לא הוא הבעיה בכלל.

הבעיה היא שיש לדאוג שה- input lag יהיה יותר קרוב ל- 16 מילישניות ולא ל- 120. מה אמרת נק - 120 מילשניות ?   

WTF ?!  מאיפה המספר הזה ?

אז זהו, שכן - עם vsync אנחנו מקבלים input lag טיפוסי באזור חיוג 120 מילישניות.

ללא vsync אנחנו מצליחים להגיע לאזור 60 מילישניות, שזה עדיין הרבה יותר גרוע מה- 16 של המסך.

זאת אומרת, שבשרשרת ההפקה המלאה מקצה לקצה (ויש כמה וכמה תחנות בדרך), התגובתיות הטובה ביותר שניתן להשיג באמצעות

משחק מחשב בבית, היא לוותר על vsync ולהתקרב לאזור 60. **הערה בנושא זה מטה יותר בפוסט.

שזה לא רע בכלל ומרגיש כמעט real time לחושיו של אדם אנושי, אבל גם שם ישנה השהיונת קלה (מאד) שניתן לחוש בה בכל זאת.

ואם אני שכבר לא צעיר חש בה בקלות רבה (טוב יש גם נסיון בקריירה כדי לפצות על הגיל), אז בטח חברה צעירים בשנות ה 20 לחייהם

מרגישים בה, באבוע מרגישים.

במערכות סימולטורים מקצועיים בתחומים שבהם למהירות התגובה ישנה משמעות מכרעת, כמו למשל טיסה קרבית בתצורת

קרב אויר תותחים קלאסי של פעם, שבו כל מילישניה מכריעה לא אחת את הדיוק בפגיעה של הטייס, מנסים לרדת לכוון 40 מילישניות,

אם זה אפשרי בחומרה שעומדת לרשות הצוות המפתח.

זה פחות או יותר קצה הגבול המעשי שאני מכיר אותו, ולרדת מסף זה כנראה אינו מעשי בטכנולוגיה הנוכחית שזמינה לנו.

או שהדבר כן מעשי, אך המחיר בלתי סביר ואינו מצדיק את עצמו.

**אגב ניתן כיום באמצעות שיטות מודרניות של vsync מהיר, נוידיאה קוראים לזה fast sync ו- קוראים לכך enhanced sync,

לקבל גם vsync וגם תגובתיות קרובה מאד ל- 60 מילשניות. הניסויים שערכתי בבית עם הטכניקות החדשות בכותרים שתומכים בכך,

הראו תוצאות מרשימות כך שהפער בין השיטה המודרנית המוזכרת עתה, לעבודה ללא vsync הצטמצם דרמטית לכדי כמעט ולא קיים עוד.

ולכן זו שיטה מאד מומלצת להפעיל אותה (כתלות בכותר - לא הכל תומך שימו לב).

*בחלק מהכותרים הדבר אף יביא לקריסה באמצע הריצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מדובר על שיפור פוטנציאלי של כ-30-40% לעומת GTX 1080 TI במשחקים סטנדרטיים ויותר במשחקים תומכי RTX

מחיר RTX 2080 TI גבוה משמעותית ולמעשה כמעט כפול מזה של GTX 1080 TI. למעשה קשה לי לראות איך לפחות בזמן הקרוב כרטיס ה-RTX הולך להיות "שווה את המחיר" לגיימר הממוצע.

רק לציין שהמשפט הראשון מבוסס נטו על מידע שנווידיה שיחררה (לא בדיוק הגוף הכי אובייקטיבי בהשקה הזו 😜). עד ה 20 לחודש לא נדע מידע מדוייק ואובייקטיבי, הכל השערות וניחושים חצי מלומדים.

לגבי המשפט השני - מסכים לחלוטין. נוווידיה בדור הנוכחי חולבת את הפרה עד הסוף. אני בהתלבטות מטורפת אם ללכת על ה 1080TI שכרגע נמכר במחיר שפל חסר תקדים או לתת לנווידיה את מיטב כספי בשביל להיות Early adopter. כרגע כנראה אמתין לביקורות שיצאו ב 20 לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

לא נדע מידע מדוייק ואובייקטיבי, הכל השערות וניחושים חצי מלומדים

אני עדיין מוודא תאריך שחרור ביקורות, כמדומני הוא ה-14. אז אנשים יוכלו לדעת.

לזון יש חתיכות. להנמיך להבות קצת.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת זה קצת מדאיג אותי. אם הכרטיס כ"כ להיט כפי שהם מנסים לצייר אותו, למה לא לשחרר ביקורות לפני? הרי אם הביקורות יצאו חיוביות כפי שהם מנסים להציג, זה יעזור ל PRE-ORDER. עצם העובדה שהם מונעים פרסום ביקורות לעד אחרי סיום ה PRE-ORDER אצלי אישית מדליק נורה אדומה. כמובן שזה רק השערה שלי ויתכן שאתבדה, אבל אתה חייב להודות שזה "על הנייר" נשמע הגיוני. זו אחת היסבות שאני מחכה לביקורות רשמיות לפני ההחלטה האם לשדרג אן להישאר בדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור לכולם אני חושב בשלב זה, שהכרטיסים האלה לא יהיו אותו קנה מידה שיפור שראינו ב2-3 דורות האחרונים. אף אחד לא יקבל פה תוספת של 50-70% ביצועים על פני דור קודם, אפילו לא עם המחירים המוגזמים האלה. אותם 30-40% שרומזים עליהם גם לא מבשרים יותר מדי טובות.

אין לי ספק שהחומרה מאוד יעילה חשמלית, ומאוד, מאוד מהירה לגיימינג. אני פשוט קצת חושש מהואקום האדיר שהולך להווצר עכשיו בשוק של 300-500 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אפשר לראות דרכם בנושא התמחור. זה ככ ברור שהם מעיפים את סדרה 10 ומורידים בפיקים קטנים את המחיר.

רק להתסכל על מחירי חו"ל ובכלל בארץ של ה RTX גורם לי לצחוק. אי אפשר ככה או ככה לשחק ב עם הפונקציות

האלה, שקיימות גם ככה בשני משחקים שמתקרבים. מעבר לזה, מסכי 144 וכו'.. זה 1080P במקרה הטוב. זה כבר הוצהר

בכמה סרטונים שהם פירסמו ( משחקיות על 1080P בלבד ).

אני מסתכל פה ושם על תגובות ענייניות בשניים שלושה אתרי חומרה גדולים בנוגע לבאטלפילד שמתקרב, לטומב ריידר שמתקרב ואני בשוק שיש כאלו שטורחים להעיף את ה 1080Ti שלהם בשביל להביא 2080. כל זה עם הנימוק של RT Shadows בטומב ריידר.

קצת פאראדוקס שחושבים על זה. קפיצה כ"כ משמעותית מבחינת NV קדימה, גורמת להרבה צרכנים שקונים חומרה 

להרים גבה ולשאול את עצמם - אם זה הזמן הכי נכון ללכת בעצם ל 1080P בגיימינג. שנקבל 2060\2070 זה יהיה עוד יותר

רלוונטי.

כל הדברים האלה מרמזים לי שלא יהיה מעבר חד ל . המעבר יהיה דרך 1440P אולי ש תשיק משהו חדש, אולי

זה דבר חיובי. עוד 5 שנים עם 1080P וכרטיס מסדרה 10 מבחינתי זה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום אומרים היום ש 1080TI הוא אוברקיל ל 1080P ובמקביל אומרים ש 2080TI לא מספיק חזק בשביל על 60 הרץ.

אבל מה לגבי 1440P? האם 2080TI יוכל לנצל מסכי 144 הרץ ברזולוציה הזאת על ההגדרות הגבוהות ביותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאומרים. ה 2080TI הולך להיות מספיק חזק בשביל עם 60 הרץ ואפילו יותר.

מה שאומרים שהוא לא מספיק בשביל 1080P עם 60 הרץ כש RT דולק.

ציטוט של Aviv943

אבל מה לגבי 1440P? האם 2080TI יוכל לנצל מסכי 144 הרץ ברזולוציה הזאת על ההגדרות הגבוהות ביותר?

לא ידוע , כנראה שכן או לפחות קרוב.

ציטוט של huber

את האמת זה קצת מדאיג אותי. אם הכרטיס כ"כ להיט כפי שהם מנסים לצייר אותו, למה לא לשחרר ביקורות לפני? הרי אם הביקורות יצאו חיוביות כפי שהם מנסים להציג, זה יעזור ל PRE-ORDER. עצם העובדה שהם מונעים פרסום ביקורות לעד אחרי סיום ה PRE-ORDER אצלי אישית מדליק נורה אדומה. כמובן שזה רק השערה שלי ויתכן שאתבדה, אבל אתה חייב להודות שזה "על הנייר" נשמע הגיוני. זו אחת היסבות שאני מחכה לביקורות רשמיות לפני ההחלטה האם לשדרג אן להישאר בדור הנוכחי.

כי אין להם מה להרויח פה , גם ככה הם כבר מכרו הכל.

ביקורת בשלב הזה רק יכולת לדפוק להם. בנוסף כבר די ברור שהכרטיסים די מאכזבים בגיזרת ביצועים לדולר לעומת הדור הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...